Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
HEHEH, nie no, właśnie pisałem, że dopiero zamówiłem, a to zdjęcie z katalogu.
Moje wnetrze znajdziecie w tym temacie troche wcześniej, tam gdzie na kanapie siedziała moja żonka ;)
 
W salonie trzeba isc na kompromisy, bardzo mi sie podobaja takie minimalistyczne wnetrza, ale nie oszukujmy sie, przy takiej aranzacji trzeba ruszyc troche glowa, tak jak pisze HQ150, trzeba pogodzic akustyke z walorami wizualnymi. Te wnetrza reklamowe ktore czesto widzimy w gazetkach branzowych, nijak sie maja do rzeczywistosci, laik wie ze to nie ma prawa zagrac poprawnie, akustyka to ciezki temat, ale mysle ze ktos kto ma min. wiedzy jakos sobie poradzi.
 
D
kolego HQ tylko ze to ma byc salon z elementami KD a nie pokoj kinowy.mysle ze Ulti chcialby tam zaprosic kiedys gosci obejrzec wspolnie film badz posluchac muzyki lub tez koled w dniu Bozego Narodzenia w gronie rodzinnym.gdyby to mialbyc pokoj kinowy to raczej ten mebel niemialby racji bytu ;) pozdr. ale salon trzeba przyznac prezentuje sie zacnie szybe bym zostawil.zreszta zalezy co kolega Ulti zakupil
Ja rozumiem. Niestety jak ma to być wnętrze do wszystkiego to kina rewelacyjnego z tego nie będzie.
Ale oczywiście rozumiem że komfort pomieszczenia tylko pod kino, nie zawsze jest możliwy i trzeba się starać jakoś z tego wybrnąć. No i jeszcze opinia drugiej połówki.
A, stolik w pokoju kinowym jest konieczny!!!
A gdzie postawisz szkło i coś na ząb?:)
 
Super wydania, duze pieniadze za tym poszly. Pogratulowac wlascicielowi.

Przy okazji, nowa "zabawka" do zestawu.
Jako jeden z pierwszych w Polsce, z oficjalnej premiery (sprzedaz nocna) i po podbojach jakie mialy miejsce w SonyCentre, a to co sie dzialo na premierze zobaczycie pewnie na YT (upodlenie i komedia w jednym, ale mimo to bylo wesolo). Po 7 latach, godny nastepca, PS4:
Wiecej w watku:
http://www.hdtv.com.pl/forum/playstation-3/104257-ps4-16.html#post977593
Przepraszam z jakosc zdjecia.
ps4.jpg
 
Ostatnia edycja:
Ja rozumiem. Niestety jak ma to być wnętrze do wszystkiego to kina rewelacyjnego z tego nie będzie.
Ale oczywiście rozumiem że komfort pomieszczenia tylko pod kino, nie zawsze jest możliwy i trzeba się starać jakoś z tego wybrnąć. No i jeszcze opinia drugiej połówki.
A, stolik w pokoju kinowym jest konieczny!!!
A gdzie postawisz szkło i coś na ząb?:)

w fotelu ;) przeciez to kino ;)
 
Super wydania, duze pieniadze za tym poszly. Pogratulowac wlascicielowi.

Przy okazji, nowa "zabawka" do zestawu.
Jako jeden z pierwszych w Polsce, z oficjalnej premiery (sprzedaz nocna) i po podbojach jakie mialy miejsce w SonyCentre, a to co sie dzialo na premierze zobaczycie pewnie na YT (upodlenie i komedia w jednym, ale mimo to bylo wesolo). Po 7 latach, godny nastepca, PS4:
Wiecej w watku:
http://www.hdtv.com.pl/forum/playstation-3/104257-ps4-16.html#post977593
Przepraszam z jakosc zdjecia.
ps4.jpg

I jak to smiga? Jest jakas znaczaca poprawa w stosunku do poprzednika?
 
I jak to smiga? Jest jakas znaczaca poprawa w stosunku do poprzednika?

Oj jest, zdecydowanie lepiej. Filmy na YT tego nie oddaja, ale na zywo w konfrontacji z PS3 roznice sa widoczne golym okiem. Konsola ma potencjal, myslalem ze bedzie gorzej, a nalezy pamietac ze to jest pierwsza generacja gier na PS4, a juz jest na czym oko zawiesic. Mimo wszystko pod wiekszym "wrazeniem" jestem po samej premierze i tym co sie tam dzialo, jak samej konsoli. Dzicz ;)
 
Się nie mieści.
Lampka wina, albo szklanka czegoś mocniejszego, butelka, talerz z wędlina, drugi z jakimiś serami, talerzyk.
Weź kup taki fotel.
Z popcornu już wyrosłem.

a ja wlasnie myslalem o popcornie.rzecz jasna ze fotel nie daje rady.sa tez kanapy ze stolikami.dobry pomysl na umeblowanie pokoju kinowego ale fakt stolik tez jest potrzebny wszystko zalezy od naszego gustu
 
Po tylu latach na forum może i ja pokażę co udało mi się uzbierać :) . Nie jest to może marzenie, ale jak na moje potrzeby jest świetnie. A więc mój nowy nabytek ze stajni Denona daje radę (jak by nie patrzeć to środek Marantz-a) więc w muzyce jest lepiej niż dobrze :) . Połączony jest hdmi oraz po analogu kablem sharkwire (leżał gdzieś na strychu :) ). Onkyo myślę, że nie trzeba przedstawiać. Co do zestawu 5.0 to słynna na tym forum Taga Platinum-100 w drugiej wersji. Nigdy bym nie pomyślał, że ta firma może zrobić coś tak dobrze grającego. Tutaj największe podziękowania dla kolegi WITT za wprowadzenie tego udanego modelu na to forum (widziałem zdjęcie z koncertu Within Temptation, który jest moim ulubionym) i wiedziałem czego mogę się spodziewać po tych kolumnach. Na odsłuchu nie powaliły mnie na kolana, ale po paru miesiącach wiem że zrobiłem "deal" życia. W tych pieniądzach nie mogłem mieć nic lepszego dla mnie pod moją muzykę. Skłamał bym gdybym napisał, że są to kolumny w których się zakochałem bo niestety Monitor Audio RX8 dla mnie jest głośnikiem jak na dzień dzisiejszy najlepszym jaki słyszałem. Niestety cena :( Ale tak jak pisałem wcześniej: JEST ŚWIETNIE i to jest dla mnie zestaw audio na dłużej. Ostatnio coraz częściej zaglądam na strony z tv ale obiecałem mojej żonie że LG47LW570S wymienimy dopiero na oled-a co najmniej 80 cali więc musi jeszcze "trochę" pograć. Pozdrawiam i sorki za taki długi referat :oops:
 

Attachments

  • DSC_1.JPG
    DSC_1.JPG
    313,5 KB · Wyś: 179
  • DSC_2.JPG
    DSC_2.JPG
    300,3 KB · Wyś: 159
  • DSC_3.JPG
    DSC_3.JPG
    339,8 KB · Wyś: 132
Zestaw fajny, prosty bez żadnych zbędnych udziwnień. Jedyne do czego bym się przyczepił to ampek. Onkyo mimo wszystko jest mało stereofoniczny i gdybyś podpiął kiedyś jakiegoś Denona (do kompletu) wtedy by była już igiełka. Widzę, że masz wielce podobny dywan do mojego :)
 
Widze ze szafki z IKEI(?) sprawdza sie doskonale w kazdych warunkach ;)
Dla mnie super, jak jeszcze pozbedziesz sie tych krzakow bedzie o wiele lepiej, lub chociaz powiedz szanownej malzonce, zeby przesadzila do czarnych doniczek ;)
 
armanig masz się bujać :) słowa żony. Te piękne storczyki (siedzi koło mnie) znowu w lecie staną na parapecie. Co do czarnych doniczek to ponoć trafiłeś w sedno. Co do Denona to jakoś nie jestem przekonany. Onkyo pasuje mi idealnie. Jak już to może kiedyś z 8 na początku. Według mnie Denon nie jest wart pieniędzy które sobie za niego życzą (tylko i wyłącznie moja opinia). IKEA... no cóż.
 
Do góry