Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
U mnie wygląda to tak (sorki za zdjęcia z komórki):
1. Panasonic 50V20E
2. H/K AVR 255
3. H/K HD 980
4. Panasonic BDT110
5. MA RS8 + MA RSLCR+ MA RSFX+MA RSW12 (na kablach Chord Oddysey2 fronty i Chord Leyline satelity)
6. ASUS O!Play HD2
7. Turbodekoder N
8. Logitech Harmony 600.
 

Attachments

  • 20110306004.jpg
    20110306004.jpg
    864,5 KB · Wyś: 219
  • 20110306006.jpg
    20110306006.jpg
    712,8 KB · Wyś: 131
  • 20110306007.jpg
    20110306007.jpg
    700 KB · Wyś: 151
Ostatnia edycja:
To masz sale kinowa z dwoma rzedami.
Czyzbys miedzy filmami biegal na bierzni ;)
Glosniki tylne bym bardziej rozstawil i troche obizyl.
Centralny daje rade?
Widze masz warunki i je wykorzystales. Brawo!
 
lukasza310, można wiedzieć skąd masz ten wypoczynek, widzę że posiadają funkcję Relax? - poluję na takie fotele, jednak jest jeden problem - cena

Co do projektora, również posiadam Optome i polecam zastosowanie szarego filtra, ew. jak ekran jest DIY to można by było pomalować na lekki szary (w końcu pojawiłaby się czerń), choć z drugiej strony przy takim rozmiarze janość "poszła by w pierony" :)
 
lukasza310, można wiedzieć skąd masz ten wypoczynek, widzę że posiadają funkcję Relax? - poluję na takie fotele, jednak jest jeden problem - cena
w IKEA znajdziesz w przystępnych cenach - ostatnio sam oglądałem, siedziałem i się wystraszyłem, bo myślałem, że popsułem. :D
 
W tym temacie sa tez moje wczesniejsze zdjecia, zanim naoglądałem się stron z amerykanskimi kinami. Jak mam film ktory nie wymaga skupienia to staram sie godzine biegac. Centralny ok. Tylnie są nie podłączone tak tylko stoją nie dawały efektu bo sa za blisko, a żeby kanape odsunąc to było za dużo zachodą wiec kable z nich wyprowadziłem na 2 strefe do siłowni. Komplet wypoczynkowy ma relaxy. Swietna sprawa szczegolnie podczas oglądania filmow. Bardzo wygodne. Ja polowałem na czarna skore ale niestety nie upolowałem. Ten kupiłem w agacie. Był przeceniony z 7000zł na 6000zł bodajże. Materiał to alcantara. Przyjemniejsze w dotyku od skory ale juz tak ładnie sie nie prezentuje. Jest to komplet amerykanskiej firmy cheers w wiekszosci domowych sal kinowych w ameryce maja wlasnie fotele tej firmy. Szkoda tylko że w Polsce niema dedykowanych do kina. Ostatnio jak byłem w agacie to były tez relaxy w brązowej skorze ale bardziej wyprofilowane niz moje i były jeszcze wygodniejsze takze firmy cheers. Cena ok 7-8tys. Co to za szary filtr?Ekran ma format kinowy. Planowałem zakup samej powierchni projekcyjnej ale narazie sie wstrzymałem.Dwa subwoofery graja lepiej niz jeden. Teraz mam je ustawione delikatnie, ale jak je testowałem na początku na star wars to odczułem to mi klamki z parapetu pospadały.
 
Kwiatki to mój pomysł. Poza funkcją estetyczną spełniają funkcje akustyczną, żeby rogach nie powstawały fale stojące. Ten niebieski kosztował 350zł. Barek jest w pokoju obok:p
 
Kwiatek niebieski bo pochodzi z kolekcjonerskiej edycji Avatar'a, podobno wzmacnia efekt 3D dzięki temu że posiada unikalny certyfikat z Holandii: THC Ultra ;)
 
Już pisałem, że kolumny back są nieczynne. Za mały pokój na nie. A kwiatek genetycznie zmodyfikowany THC.
Chce ktoś ku[ić sub JBL es250p bezprzewodowy, bo powoli się przymierzam do wymiany audio na Monitor Audio i Velodyne.
 
Ostatnia edycja:
Możesz napisac krótko jaka jest róznica miedzy subem JBL a JAMO które posiadasz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kolego lukasza 310.
Z Monitor Audio i Velodyne będziesz zadowolony.
A tak Monitorki i Velodyne u mnie na dzisiaj wyglądają:
 

Attachments

  • S8002222222.jpg
    S8002222222.jpg
    87,7 KB · Wyś: 315
Ostatnia edycja:
Do góry