Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Mysle ze to zdjecie pasuje tu wysmienicie, moim zdaniem lekka przesada, ale jak znam zycie nie jeden mial takie pomysly :D
 

Attachments

  • bunkier.jpg
    bunkier.jpg
    30,1 KB · Wyś: 177
Mysle ze to zdjecie pasuje tu wysmienicie, moim zdaniem lekka przesada, ale jak znam zycie nie jeden mial takie pomysly :D

Armanig ja mysle ze ten gosc cos z glowa ma , bo lekka przesada to malo powiedziane... przynajmniej jak dla mnie... mam tu na mysli ze ten salon generalnie jest maly ( a przynajmniej tak mysle ) na takie kolumiska , bo to ze zakrywa poduszkami itp sprzet to i nie dziwie sie... Pudzianowski ma hamera i ma go przerobionego na gaz i nie widzi w tym nic dziwnego bo mowi ze oszczedza na tym na czym sie da, wiec po co mu taki samochod jak musi na nim oszczedzac.???? Ale roznie sa ludzie ...
 
Ostatnia edycja:
u mnie do sprzetu dziecko nie podchodzi ale jak widzi ze wkladam plyte do cd-eka
to podchodzi patrzy na mnie a ja wtedy mowie tak:

cala procedura od poczatku:teraz nadus ten guziczek power,poczekaj chwile niech sie wczyta,teraz nadus ten guziczek,wyjezdza tacka,teraz nadus drugi raz ten sam czyli tacka wjezdza,poczekaj chwile na odczyt,i nadus ten czyli play zachwile jest dzwiek z glosnikow usmiech szczescia ze cos tam leci i tyle.sprztu nie dotyka ale jak leci baja to lubi sobie dotknac ekranu.potem przychodze z pracy a na ekranie slady przestepstwa...moglbym sciagnac odciski palcow a raczej dloni...;)
 
Ostatnia edycja:
Inni wlasciciele tych samych klockow (modeli) maja podobne roznice w odcieniach? Bo jezeli nie, to ja bym wymianial. Gorzej jak to jest standart.
 
Wszystkie urządzenia Onkyo oprócz jednego produkowane są na Malezji.Tym jednym właśnie jest blu 809 i jest on produkowany w Chinach.Ponieważ wystąpiła różnica w czasie w modelach oraz w zakupie mógł zmienić się odcień farby.
Takie jest własnie ich tłumaczenie no i jak mam reklamować skoro tak się tłumaczą ,a z nikim nie mogę porównać nie wiem kto ma obydwa takie same klocki.Byłem we Wrocławiu ale akurat nie było tych modeli ale we wtorek jadę do Poznania i sprawdziłem w Saturnie w Plazie stoi taki sam zestaw to obadam.

Ja jak testowalem w sklepie bluray 809 kontra denon 3313 to odcien byl tez inny bluray onkyo w stosunku do amplitunera... nie duzo sie roznil ale jednak byl inny... choc ja wybralem denona dla zupelnie innych rzeczy niz kolor,,,, ale onkyo 809 jesli chodzi o bluray to powiem lekko taki sobie jest choc chcialem kupic go i to bardzo bo uwazalem ze warto zaoszczedzic dobre 1000 zl w porownaniu do denona, ale jak zaczalem sie nim bawic to zrezygnowalem i nie zaluje ze dolozylem 1000 zl chociaz sluzy jako wylacznie zrodlo dla filmow i koncertow... bo jeszcze wieksza przewaga jest jak sie go by uzywalo do muzyki wzgledem bd onkyo...
A jesli ci bardzo zalezy na kolorze i do tego przeszakdza Tobie ta roznica miedzy sprzetami, to ja bym walczyl, choc malo prawdopodobne ze wygrasz bo problem jest z kolorem nie tylko w onkyo... tak jak pisalem kiedys - kumpel ma denona i rowniez jest roznica w kolorze..
 
Ostatnia edycja:
Roznica jest ewidentna. Zamiania lakierow, nawet raz jest blyszczacy czarny, raz półmatowy ciemny szary. Czyli wychodzi na to ze cala produkcja poszla w tą stronę?
Rozumiem, gdyby to jeszcze były serie z roznych lat, ale to strzał w kolano.
 
Oto i mój zestaw kina domowego.

Co prawda miałem zamiar zaczekać z fotkami na zakończenie jego kompletowania, ale ... kompletowanie zestawu się przeciąga (TV chodzi zamiast się zepsuć ;-)), ja siedzę na urlopie chorobowym i się nudzę :popcorn:
 

Attachments

  • zestaw 1.jpg
    zestaw 1.jpg
    737,8 KB · Wyś: 182
  • IMG_6830.JPG
    IMG_6830.JPG
    886,7 KB · Wyś: 182
bardzo ladnie kolego nudzacy sie na urlopie.ja tez mam problem z kablami ale szukam nowego stolika ktory pomiesci ta moja cala maszynerie i na ktorym bede mogl sobie wszystko poukladac jak mi pasuje.
 
Ech te kable, dopiero teraz widzę jak wyglądają ;)

Pieniążek - my też długo jeździliśmy za stolikiem, szukaliśmy czegoś w rodzaju ławy z drewna.
W końcu zdesperowany zacząłem kombinować z blatami z merbau. Są one wpuszczane w ścianę na 5cm, a dodatkowo w najpierw w poprzek drewna, później w ścianę wkleiłem metalowe kotwy.
Te widoczne stalowe podpórki są właściwie zbędne.
 
Do góry