Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Wrzucę fotki mojej "jaskini" filmowej rozpusty, żebyście się poznęcali:)

Ściany są jasne, lecz elementy podwieszanego sufitu wyraźnie ciemniejsze, a filmy z projektora oglądam w ciemności, bez żadnych dodatkowych źródeł światła. Ekran grey, system 7.1.

.. ze tak zapytam jeszcze gdzie masz schowany/umieszczony projektor? (Moze jakies foto)
 
broda1725 mamy bardzo podobne pokoje czyli rozstawienie okna, mebli, tv. Znaczy prawie :) , u mnie jeszcze nie do końca wszystko wykończone


 
Ostatnia edycja:
broda1725 czaje o co chodzi, przed kupnem też miałem na oku skórzany, czerwony, jeszcze większy narożnik, ale przeszkodą największą była żona :grin: , nawet nie wymiar narożnika :mrgreen:

Hegemon28 sprzętu audio jeszcze nie ma bo sie jeszcze nie zdecydowałem. Nie wiem czego chcę - prawie jak baba :)
Myślałem o 2.0 a dokładnie Microlab SOLO6C lub Microlab SOLO7C - bo większość filmów jakie oglądam to divix, ale zdarzają się filmy z dźwiękiem AC3 a wtedy lipa byłaby na tych głośnikach
Myślałem też o skromnym 5.1 : Genius SW-5005 - ale sam nie wiem
Myślałem też żeby kupić jakiś używany amplituner 5.1 za jakieś 300zł a potem do tego jakiś zestaw głośników 5.1 za jakieś 800zł ale... gdzie ja to zmieszczę. I dlatego sam już nie wiem. Chyba jednak zdecyduje się na Geniusa - chyba. Sam nie wiem.
Co do stolika to.... powiem że to hit w rodzinie, mama i babcia sobie też kupiły :)
 
to ja też pokażę własny zestaw .
A jest to ampli pioneer SC-LX 72
zestaw głośników Monitor Audio BX6 BX center i BX2 tyły
Plazma panasonic 50vt20
Odtwarzacz Blu-ray panasonic BD300 3D
 

Attachments

  • kinodomowecompres296.jpg
    kinodomowecompres296.jpg
    66,2 KB · Wyś: 227
  • kinodomowecompres299.jpg
    kinodomowecompres299.jpg
    74,1 KB · Wyś: 261
  • kinodomowecompres302.jpg
    kinodomowecompres302.jpg
    70,9 KB · Wyś: 195
  • kinodomowecompres304.jpg
    kinodomowecompres304.jpg
    55,8 KB · Wyś: 169
  • kinodomowecompres311.jpg
    kinodomowecompres311.jpg
    66 KB · Wyś: 206
  • kino domowe_compres308.JPG
    kino domowe_compres308.JPG
    104,1 KB · Wyś: 177
  • kino domowecompres_306.JPG
    kino domowecompres_306.JPG
    83,4 KB · Wyś: 152
Ostatnia edycja:
Witam to ja też przedstawie swoje centrum dowodzenia;) w którego skład wchodzą:

Pioneer 508xd
PS3
Tuner cyfry
Yamaha rx-v663
Yamaha NS-777 + NSC-444 + NS-333

Do zestawu planuje dokupić jeszcze dwa głośniki efektowe NS-333 i postawić je zaraz zaraz za kanapą. Zestaw też chcę rozszerzyć o suba yamahy ns-nw700.

Tyły narazie stoją na jakiś starych kolumnach DYNAMICS bo cały czas czekam na stojaki;)

Przepraszam też za jakość zdjęć ale mam wiekową cyfrówke.
Podoba mi się , a tak na marginesie mam taki sam stolik jest świetny ,wszyscy go podziwiają crash glass.
 
to ja też pokażę własny zestaw .
A jest to ampli pioneer SC-LX 72
zestaw głośników Monitor Audio BX6 BX center i BX2 tyły
Plazma panasonic 50vt20
Odtwarzacz Blu-ray panasonic BD300 3D
Piękne kolumny pewnie dzwięk jest super ale cena zaporowa ok 1600zł za kolumne, ile cie wyniosł zestaw kolumn bez suba i ampla ? i co to za sub.
 
Piękne kolumny pewnie dzwięk jest super ale cena zaporowa ok 1600zł za kolumne, ile cie wyniosł zestaw kolumn bez suba i ampla ? i co to za sub.
Kolumny wyszły 4900 a sub to magnat 350 chciałem go wymienić na sub z monitor audio ale dobrze że tego nie zrobiłem bo w brew pozorom kolumny nie są wielkie a bas mają spory może to wynika z akustyki pokoju.
Naczytałem się na tym forum o kolumnach firmy monitor audio na odsłuchu grały inaczej w domu jeszcze inaczej ale na szczęście pasują mi i jestem bardzo zadowolony.
Odkąd je kupiłem to suba używam tylko do koncertów i filmów a kiedyś zmuszony byłem używać i do stereo ale to się zmieniło.
 
Polecam polozyc pod kolumny cos twardego (ja pod swoimi mam np marmur z lekkimi nawierceniami) poprawi to wlasciwosci kolumn i nie bedziesz mial niebawem dziur w panelu.
 
Polecam polozyc pod kolumny cos twardego (ja pod swoimi mam np marmur z lekkimi nawierceniami) poprawi to wlasciwosci kolumn i nie bedziesz mial niebawem dziur w panelu.
Marmur pod kolcami a dokładniej kawałki pod każdą stopkę czy kawałek płyty i w niej cztery wgłębienia ?
 
A nie możesz wkręcić do BX zamiast kolców końcówek z podkładkami gumowymi? W RS dodają do kolumn i te i te, przy BX też chyba tak jest. Kolce to tylko do miękkich podłoży jak dywan, wykładzina.
 
a to moj salon

Tv 40, przejsciowy, planuje 50 lub wiekszy, zobaczymy ...............
sprzet tez bedzie niebawem ale jeszcze nie wiem co .........
 

Attachments

  • IMG_6624.jpg
    IMG_6624.jpg
    979,7 KB · Wyś: 374
qqrydza - ech Altusiki ile wspomnien i niezapomnianych wrazen wiaze sie z tym sprzetem... ;)

@pabloski79 - tu nie ma co sie zastanawiac, do fimow ty tylko rzutnik a jeski tv to co najmniej 60". Masz dobre warunki aby ladnie rozstawic tez sprzet audio.
 
Mój skromny sprzęt
- Samsung PS42C450 + kablówka (i tak mało oglądam, w 80% filmy z pena)
- DVD Ferguson D-890HX + pendrive8gb Patriot
- GENIUS SW-5.1 5050 v2 (ze względu na to że mieszkam w bloku, mam pojeb.... sąsiadów, więc nie potrzebowałem z prawdziwego zdarzenia KD)
Bardzo fajnie nawet to gra (za te pieniądze, wygląd, wykonanie - nic lepszego nie ma w tej cenie)
Plany:
- wykończenie pokoju stylistycznie
- jakiś fotel wypoczynkowo-relaksacyjny (only for me)
- PS2



 
Do góry