Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Widze ze sobie to wszystko niezle przemyslales, podoba mi sie. Zamieszkujesz w UK, jak sadze?

Tak, w UK. Wydawało mi się, że sobie wszystko dobrze przemyślałem..., ale gdy zaczynałem to jeszcze nie czytałem tego forum i wydaje mi się, iż mogłem zrobić to trochę inaczej. Tyle tylko, że przy takiej konfiguracji pomieszczenia chyba nie miałem alternatywy. Chciałem, by TV wisiał, potem wybrałem miejsce, a potem to miejsce przygotowałem. Dopiero potem przyszedł czas na decyzję jaki TV wybrać i trafiłem na forum, no i wpadłem... z czasem koncepcja się zmieniała i zmieniała i zmieniała a pierwszej decyzji cofnąć się nie da, więc przy każdym następnym kroku dochodziły dodatkowe prace, które nie były uwzględnione na początku. Ale lubię trochę pomajsterkować i generalnie jestem zadowolony i o to chodzi :grin:
 
elegancko. Uwielbiam moment gdy coś do mnie dociera. Te rozpakowywanie oglądanie, ustawianie podpinanie. To jest bardziej podniecające niż jak już sprzęt stoi jakiś czas
 
Skoro już mowa o Klipsch i Onkyo to oto mój zestaw...składałem go 3 lata! Po kolei ... to część na raty to coś się uzbierało i tak to wygląda:)
 

Attachments

  • DSC_0190.jpg
    DSC_0190.jpg
    976,1 KB · Wyś: 136
  • DSC_0168.jpg
    DSC_0168.jpg
    498,7 KB · Wyś: 120
  • DSC_0170.jpg
    DSC_0170.jpg
    459,5 KB · Wyś: 108
  • DSC_0191.jpg
    DSC_0191.jpg
    630,5 KB · Wyś: 106
  • DSC_0189.jpg
    DSC_0189.jpg
    524,5 KB · Wyś: 112
  • DSC_0186.jpg
    DSC_0186.jpg
    421,4 KB · Wyś: 108
  • DSC_0184.jpg
    DSC_0184.jpg
    405,5 KB · Wyś: 111
witam pierwsze wrażenie wow- tynk leci ze ścian, nie mam możliwości teraz na głośne odsłuchy bo rodzina wpadła na weekend
czy dokupić jakieś kable do tego fajne czy zwykle beztlenowe
 
Przy tym sprzęcie bym nie przekraczał 15zł/m. Ja w kinie mam zwykłe miedziaki za 3zł/m i nie zmienię ich do remontu ( oby nie szybko:)), nie ma sensu. To nie ani kolumny, ani ampli do delektowania się dźwiękami muzyki poważnej. Jak czytam to Procab i Cordial się nadają spokojnie do takich podłączeń, jak ktoś szuka już czegoś markowego. Chłopaki pewnie wymienią setki jeszcze innych:)
 
Rusek26, powiem jedno: zazdroszcze ;) Tyle pudel i przyjemnosci, nie ma nic przyjemniejszego jak pierwsze chwile z nowym nabytkiem. Dla starego pryka, to lepsze jak sw.Mikolaj dla dzieciaka ;) Scianka tez bardzo fajna.

Krystiano8, widze ze masz konkret rozstaw, "scena" pelna para ;) , tylko powiedz mi, nie lepiej ta duzą komode przestawic z frontowej sciany, na lewa (tą w kolorze białym, widac ze jest miejsce), natomiast lewa kolumne nieco w prawo, tv wycentrowac, a prawa kolumne(ewentualnie) dac przed wysoka szafka, a szafke dosunac do samej sciany (prawej)? Bedziesz mial wszystko centralnie. Wersalke tez mozna z tego co widze lekko przesunac w lewo. Jeszcze mi powiedz, czy ampli sie tam nie dusi?
 
Ostatnia edycja:
rusek26 , normalnie jak boze narodzenie , Taki mikolajek jaby dojechal do kazdego , to hooo hooo , bardzo fajne kolumny , sciana gicior u mnie niestety tylko tapeta bedzie :(
 
Powiedz lepiej, jak ida prace?
Spoko , projektor wisi , jutro moze kable podepne a potem tylko dopieszczanie , troche nietypowo bedzie ale napewno ciekawie , zaraz dorzuce lichawa fote z telefonu .


wszystko jeszcze niepodpiete i nie ustawione stereo tylko spiolem zeby mi cos gralo a kolumny scisnolem zeby nie drasnoc przypadkiem
 
Ostatnia edycja:
Cos tym w stylu , wygospodarowalem czesc pokoju , jeszcze bajzel jest to nawet nie wyciagam aparatu , zona musi posprzatac :mrgreen: , i pochowac kable , wszystko co robilem to kompromisy potrochu ale tak jest jak sie jest na wynajmie :oops:
Naprzyklad jak myslalem o kamieniu na sciane to jak tu umnie to fajny kamyk tak z 35 euro za ...kiloooo , a ja myslale ze to na metry idzie , i pakowac kase w nie swoje , przy zmianie lokum sciany zbijac troche lipa :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
u mnie na ścianie jest fototapeta,ale myślę na zmianie zastanawiam się nad panelami 3d,
muszę pobawić się 626-ką bo przy właczonych trybach dzwięku jest aż przesadnie z basem przy małej głośności , a znowu jak wyłączę to nie mam tej dynamiki...
trochę zabawy dziś będzie

dzięki wam za komentarze
 
u mnie na ścianie jest fototapeta [..]

To co widzimy na fotkach, to nie jest kamien, a fototapeta?
No nie wierze :)
Edit: No tak, teraz przyjrzalem sie dokladnie, ale spojrzcie na 4 zdjecie, tam gdzie jest ampli, widac ze brakuje jednej "cegielki", to mnie zmylilo, bardzo sprytne ;) Nie wiem jak to wyglada na zywo, ale na fotkach bardzo realistycznie.
 
Ostatnia edycja:
Można się pomylić tak samo jak u mnie mylą się z podłogą :D. Wygląda na stare wypasione dechy a to tylko gumolit. Dopiero jak ktoś dotknie to jest w szoku heh
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry