Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
gerus6 jak sie sprawdza odkurzacz?
:) Odkurzacz super gadżet :) tylko nie można mieć dywanów z wysokim włosiem (takim powyżej 4,5cm) bo się dusi :) dobra rzecz dla tych co mają w domu kota lub psa (ja nie mam) wtedy znika problem z włosami :) Przy częstym stosowaniu widać ewidentnie dużo mniejszą ilość kurzu na meblach. No i najważniejsze, wystarczy nacisnąć jeden guzik na pilocie ;)
 
Ostatnia edycja:
Sam wraca sie doladowac? To sprytna bestia, dobrze jakby sie jeszcze sam oproznial ;)
Czyli otwieram wszystkie drzwi (lazienka,pokoje itp) a po powrocie do domu mam cud miod orzeszki?
Chyba sobie kupie, ile to kosztuje?
 
Sam się nie opróżnia :) ale to jest najmniejszy problem (łatwe czyszczenie), ma wbudowaną kamerę więc jak się już nauczy to wie co ma posprzątać i czy już wszędzie był ;), chyba coś dałem 2200zł (2 lata temu) teraz powinny być tańsze. Można go też zaprogramować o której godzinie ma zacząć sprzątać.
 
Właściwie to mogłem trochę dołożyć i kupić sobie wzmak :)

Wiesz, tak to mozna sobie gdybac. Gdyby czlowiek wszystko tak przeliczal i nie mial innych pasji, to juz dawno by siedzial na McIntosh'ach i Sonusach :)
Podobnie z kablami, lepiej kupic wzmak za 3000zl i kable za 1000zl, czy dolozyc do wyzszego modelu wzmacniacza, a kable 10zl/mb? Takie rozterki zawsze byly i beda wracac jak bumerang. Nie ma co sie rozczulac po zakupie, a odkurzacz super ;)
 
Po tym wątku z odkurzaczem poczułem się jak na jakimś forum gospodyń domowych :D Panowie, co wy odkurzaczami się zajmujecie? A co z tym całym audiofilskim kurzem? Już o nim zapomnieliście?
 
Tez mam podobny odkurzacz w chacie, ale wersję dużo skromniejsza, Viledy. Niesetety gra dość jasno, mało basu, cienko z precyzją, ale za to scena i przestrzeń duza :D
Tak jak pisze gerus, nie zastapi tradycyjnych kolumn. Wlasnie można go wygrzewać jak jedziesz na zakupy, itp. Kiedy zapowiedzieli się niezapowiedziani goście :) itp. Szczerze, jest używany 1/100 odsłuchów ;)
 
Ostatnia edycja:
Instalacja sama w sobie ciekawa, nie ulega wątpliwości. Natomiast pomysl, w tym konkretnym przypadku, kompletnie do mnie nie przemawia. W takiej chałupie, az zal chowac takie cudo 103" (pomijając ze za jasno tam na plazme), sa tam idealne warunki aby wygospodarować miejsce na sprzet, po co te kombinacje. nie rozumiem. Podejrzewam, ze ktoś zwyczajnie miał kupe kasy, no i sobie pstryka pilotem. Podoba mi się, ale ja bym tak tego nie zrobil.
 
Nowy klocek, jest ogromny...
vc566_DSC_0597.JPG

oy183_DSC_0598.JPG
 
Do góry