Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Co by nie bylo ze armanig tylko po nocach grzebie przy kablach to moze pokaze moj bajzel pomalemu ale do przodu , moze wyjdzie cos fajnego :),
Tu przymiarka

Atu bajzel ,

Jak skoncze to i sygnaturke uzupelnie :),
Jak bylo przed to gdzies tam jest .....
 
Ostatnia edycja:
To za trudne dla mnie :) ja miałem w szkole liczydła, a nie komputery :)

Czekaj chwile, zaraz Ci wrzuce "mini" tutarial, kiedys juz tu pisalem jak to zrobic.
Edit: Nie wiem gdzie jest, znalazlem tylko skromny opis:
http://www.hdtv.com.pl/forum/865525-post746.html http://www.hdtv.com.pl/forum/895255-post370.html
w kazdym badz razie, dokladnie wyglada to tak:
Jezeli chcesz wgrac zdjecie i uzyc zewnetrznego serwera, to udaj sie na strone np. postimage.org,
tam wgraj swoja fotke, tam klikasz "przegladaj.." nastepnie wskazujesz na dysku komputera zdjecie, zaznaczasz ponizej "bez ograniczen" i klikasz "wyslij", ukaze Ci sie strona z linkami, kopiujesz pierwszy na liscie, nastepnie uzyskany link z strony postimage.org, wklej tu na forum, a zeby to uczynic, to w oknie w ktorym piszesz wiadomosc, masz zaraz na tekstem ikonki, kliknij ta "żółtą" i wklej w oknie ktore sie ukaze, uzyskany link z postimage.org

Mozesz tez wkleic bezposrednio na forum fotke, bez uzywania zewnetrznych serwerow.
Wystarczy kliknac pod oknem wiadomosci "edycja zaawansowana", zjechac na dol strony, kliknac "zarzadzaj zalacznikami", nastepnie "wybierz plik" (wskazujesz zdjecie na PC), klikasz wgraj.
To wszystko. Dobrze tez jest zmniejszyc fotke, np. w paincie.
 
Ostatnia edycja:
Pojechales teraz, czapki z glow. Kolekcja filmow imponujaca! Sprzecik tez super (widze ze caly zestaw, tak trzymac), a fotele bajka, zazdroszcze.
Suba widze masz takiego jak ja ;)
Super!
 
Ostatnia edycja:
Też jestem załamany :), że nie mam Pioneer SC LX86, to jest SC2022, ale mam na oku Pioneer A70 więc będzie chyba ok ;) Do innego ampli, znowu by trzeba było wymienić kolumny :) TV też do wymiany, bo za mały (46) :)
 
Ostatnia edycja:
gerus6 gratuluje sprzętu ;)

Takich cudów w domu nikt nie ma? Bo mi wizualnie się podoba, ciekaw jak jestem takie gramofony grają.
hq162_3525642328.jpg
 
A wiesz ze ostatnio się zastanawiałem nad podobnym, kurcze, ale boje się ze jak się zaczne bawic w gramofony, to skończy się to dotkliwie dla budżetu, a jestem więcej jak pewny, ze na takim by się zakonczylo:
 

Attachments

  • 3555857264[1].jpg
    3555857264[1].jpg
    44,8 KB · Wyś: 137
A ja myślałem ze moja kolekcja licząca już 134 tytuły BD jest spora :O
gerus6 ile ty już tego masz ;)

Natomiast ja swoje 134 nabyłem w ciągu 5 miesięcy :E
 
Jeżeli chodzi o vinyle to nie ma nic lepszego (kiedyś byłem fanem i miałem całkiem spory zbiór) ale teraz to już bym nie zaczynał na nowo z vinylami (nowe płyty wcale nie są tanie) człowiek nauczył już się do przełączania utworu za pomocą jednego klawisza na pilocie :), ale jak ktoś ma chęć to polecam, tylko trzeba się nauczyć obsługi takiej płyty tj wyjmowanie z okładki bez palcowania itd fajne to były czasy, no i ceny tych płyt :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry