Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
masz krok milowy w różnicy ceny.
Ale jak oceniasz jakość Onkyo 807 z GS 20 ?

Wydaje mi się, że trochę zbyt "syczą" wysokie tony przy niektórych dialogach i piosenkach z wokalem damskim i jest jeszcze chyba trochę za dużo basu. Teraz walczę z ich ustawieniem w pokoju, wyczytałem że przysuwając lub oddalając od ściany można wpływać na bas. To takie pierwsze wrażenia po paru dniach.
Te gs20 całkowicie deklasują diamondy 9.5, no ale to zupełnie inna klasa kolumn
 

Attachments

  • DSC_6480.jpg
    DSC_6480.jpg
    136,3 KB · Wyś: 142
Myślisz, że 80 tyś to dużo? Za 80 tyś można mieć dobry, powtarzam dobry, sprzęt nagłaśniający. A do sali to trzeba mieć jeszcze projektor porządny, ekran i fotele jak w kinie najlepiej skórzane obicia i welur na siedzeniu by nie spaść z niego.
 
Muszę przyznać, że bardzo ładnie urządzone są pokoje, można sobie coś podpatrzeć i urządzić na podobieństwo, wiadomo że na forum więcej osób co nie mają takiej możliwości, ale pogratulować pięknej aranżacje wnętrz.

piotr10
klasa samo w sobie, bardzo ładnie

burz też ładne, choć dziwnie wygląda też oświetlenie (kwadrat) może wieczorem być ładne


oczywiście inne też, choć te ostatnie oglądałem niedawne

Niektórzy bardzo pięknie urządzili salony, wystrój, oświetlenie, meble itd
 
Ostatnia edycja:
Witam :)
A o to moje dzieci :)) zdjęcie świeżo po montażu muszę tylko listwę schować i będzie super
 

Attachments

  • IMG_4090.JPG
    IMG_4090.JPG
    466 KB · Wyś: 226
To samo pomyślałem. Ale wiem doskonale, ze każdy z nas cieszy się jak dziecko ze swoich zestawów. Skoro tv jest tak blisko bocznej sciany, to zakladam, ze inaczej sie nie dało (kobieta lub wystrój, a zazwyczaj jedno i drugie :D ). Wg mnie "szkoda" takich dużych kolumn to tak malutkiego rozstawu. Dźwiek pewnie prawie mono? Według mnie kolumny przytłaczają tv, a wręcz go zasłaniają, chyba, że oglądasz na stojąco? Wydaje mi się, że coś mnijeszego załatwiłoby sprawę.
Tak czy owak, Zenon Nowak,
Gratulacje ;-)

Ja jeszcze nadal przed zakupem kolumn, i doprowadzeniem salonu do mojej wizji.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Tv pójdzie do góry jakieś 3 cm, co do dzwięku jestem zadowolony wiadomo szerzej kolumny to i lepszy efekt ale zamieniając je na mniejsz też by musiały być w tym samym rozstawie niestety szerokośc pokoju to 2.5 m z czego kominek zabiera jakieśc 0.5 :)
 
Widzę że już tu mało kto umieszcza jakieś fotki swoich sal, salek kinowych. Ale może i ja się pochwale, może nie jest to cud malina sprzęt ale jak na niecałe 10m2 (2-2,5m od tv) to jak dla mnie jest wystarczający.
DSC_4280 mini.jpg

DSC_4313.JPG

DSC_4316.JPG

DSC_4293 mini.jpg
 
Jak na 10 m to bardzo ładnie. Odnosnie tematu, czyli "nasze zestawy', ktory juz dawno przerodzil sie w nasze salony" to ładny pokoik. Fajne mebelki :) Dla mnie OK
Pozdrawiam
 
Jak na 10m to nic lepiej nie dało, wszystko poupychane ale jak zmieścić na 3,5m ścianie szafę, tv i jeszcze witrynę, i tak je porozstawiałem bo jak było jedno do drugiego dosunięte to tak wszystko ściśnięte było że aż mdliło. Ból to tylko głośniki przednie zbyt blisko siebie są i troszkę brak tej przedniej sceny muzycznej, troszkę sie zlewa dzwięk z LP, centralny i PP no ale cóż. A mebelki to BRW Doors a za kompozycje w pokoju odpowiada żonka ;)
 
Wrzucę fotki mojej "jaskini" filmowej rozpusty, żebyście się poznęcali:)

Ściany są jasne, lecz elementy podwieszanego sufitu wyraźnie ciemniejsze, a filmy z projektora oglądam w ciemności, bez żadnych dodatkowych źródeł światła. Ekran grey, system 7.1.
Super rozwiązanie z ekranem do projektora, jestem ciekaw jak wygląda salon wieczorkiem przy tych wszystkich halogenach i lampkach. Jak możesz to wstaw fote.
 
Do góry