[Nasze Zestawy AV] wersja 2022+ smart home (cały dom)

buldoggg

Member
Bez reklam
telewizor philips 55oled706

głośniki poczciwe logitech z-5500

konsola xbox series X

projektor epson eh-tw5300

ekran 120" (najtanszy 4world-bez zagnieceń)

klimatyzacja gree

google vr htc vive + laptop do obsługi

amazon alexa

broadlink

około 30 żarówek inteligentnych + czujniki ruchu+ kamery do monitoringu (3 sztuki) + czujniki drzwi/okien/alarm,czujniki temperatur,oczyszczacze powietrza czy automatyczny odkurzacz + pełno innych dodatków które same wiedzą co mają robić (automatyzacja)














to tylko namiastka tego co się tutaj wyprawia-prowadzę z czystego mojego zainteresowania kanał na youtube właśnie o nowych technologiach i tanim inteligentnym domu

np tutaj jak to działa mniej więcej (stary film )
https://www.youtube.com/watch?v=WIsMiYkzIZ0&ab_channel=SMARTHOMEPL
 
Ostatnia edycja:

Mateusz80

Member
Na zdjęciach wygląda, jakby projektor nie był prostopadle do ekranu. Nie martwisz się o Xboxa , który się trzęsie na subwooferze?
 

buldoggg

Member
Bez reklam
Na zdjęciach wygląda, jakby projektor nie był prostopadle do ekranu. Nie martwisz się o Xboxa , który się trzęsie na subwooferze?

bo nie jest prostopadle-nie chciałem aż tak wyjeżdżać z projektorem ale wszystko jest ustawione idealnie do ekranu( kalibracja)

miałem obawy co do subwoofera i xboxa ale sprawdzałem i jeżeli nie robi się imprezy na pół bloku to góra suba nie wchodzi w drgania ( wcześniej miałem go schowanego w szafce pod tv ale tam bardzo się grzał, ponieważ nie ma tam za dużo przestrzeni.

tv do grania i normalnych filmów/seriali a projektor do filmów które chce zobaczyć na projektorze jak np najnowszy matrix itp (z dużą ilością efektów specjalnych)
 
Do góry