[Nasze Zestawy AV] Remikusdzikus

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Tak na dywanie beda lezec skrzynki?

Jakas szafka czy cos?
Ja bym widzial tam takie podwyzszenie ala scene. Albo na leniwca kupil plyte granitowa na cala szerokosc pomiedzy glosnikami i na jakichs gumowych dystansach ja polozyl aby bezposrednio na podlodze nie byla i na to macintoshe xD Pod plyte listwa led pod kolor wyswietlaczy macintosha i git hehhe...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Trzeba będzie się rozeznać na temat przewodów i listw , dla zwykłego laika to długa droga.
Na razie ładnie świecą ;)

Armaniq devialety pierwszy raz słuchałem na AS w Wawie, były wystawione w pokoju z kolumnami takimi jak ma Dyziol i było bezpośrednie porównanie. Już jak szedłem korytarzem to ten dźwięk sam mnie tam przyciągał. Proste podłączenie , mega przyjemne dźwięki ,dynamiczny bass same plusy polecam warto.

Pamietam tez jak kilka lat temu zadawałem pytania odnośnie bassu latających nogawek itp . Heh

To kwestia na co bardziej stawiasz, czy bardziej kręci Cię kino czy też duże znaczenie ma muzyka, bo jeśli ten drugi aspekt nie jest dla Ciebie zbytnio ważny to z kablami ja tam bym nie szalał. Lepiej by było pewnie wykorzystać na inny cel część z tych pieniędzy. A sub gdzie jest ustawiony ? Jeszcze raz życzę dużo radości z nowego sprzętu. Miło jak ludzie spełniają swoje marzenia.
ps. Dyzio już ma nowe kolumny :- )
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zamiatasz i to lubię ; )

Armaniq devialety pierwszy raz słuchałem na AS w Wawie, były wystawione w pokoju z kolumnami takimi jak ma Dyziol i było bezpośrednie porównanie. Już jak szedłem korytarzem to ten dźwięk sam mnie tam przyciągał. Proste podłączenie , mega przyjemne dźwięki ,dynamiczny bass same plusy polecam warto.

Dokładnie, ta niczym nie skrępowana przyjemność z odsłuchu.
Miałem te same odczucia na AS, oj nie kuś... bo u mnie podobnie, decyzja i jutro już stoją w domu.
 

Remipl

Member
Oooo jak Dyziol ma nowe kolumny to może rozpatrzy moją ofertę :) jesteśmy po wstępnej rozmowie. Wtedy Dali z kinowego byłyby na sprzedanie.

Krzysztof Tak jak pisałem to pokój gamingowy ,kolumny i skrzynki wylądują w innym pomieszczeniu :) skrzynki nie będą stały na dywanie ;) tylko na grubych granitach z kolcami. Minimalizm :)
Lolek mnie to kręci zupełnie co innego ;) ale na poważnie kino musi mieć swoją salkę , stereo osobna i gaming osobną , a rodzinę eksmituje do hotelu ;)
Lolek sub Svs pb 16 ultra w salce kinowej 2 , w salce kinowej 1 polecany przez Ciebie sub velodyne 1200 ultra , dwie takie same sztuki ,z których jestem od początku przygody zadowolony :) Docelowo fajnie będzie potestować wszystkie kolumny w różnych konfiguracjach , subwoofery i inne sprzęty , bez ściemniania i upiększania.
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
Remi drukuj bilety do swojego kina i ustal harmonogram dla chetnych na seans cobyś kolejek przed drzwiami nie miał ;) Super zestaw, wrażenia nieziemskie pewnie :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Oooo jak Dyziol ma nowe kolumny to może rozpatrzy moją ofertę :) jesteśmy po wstępnej rozmowie. Wtedy Dali z kinowego byłyby na sprzedanie.

Krzysztof Tak jak pisałem to pokój gamingowy ,kolumny i skrzynki wylądują w innym pomieszczeniu :) skrzynki nie będą stały na dywanie ;) tylko na grubych granitach z kolcami. Minimalizm :)
Lolek mnie to kręci zupełnie co innego ;) ale na poważnie kino musi mieć swoją salkę , stereo osobna i gaming osobną , a rodzinę eksmituje do hotelu ;)
Lolek sub Svs pb 16 ultra w salce kinowej 2 , w salce kinowej 1 polecany przez Ciebie sub velodyne 1200 ultra , dwie takie same sztuki ,z których jestem od początku przygody zadowolony :) Docelowo fajnie będzie potestować wszystkie kolumny w różnych konfiguracjach , subwoofery i inne sprzęty , bez ściemniania i upiększania.

Cieszę się , że kreci Cię co innego to oznaka zdrowotności :) ale już na poważnie to pozytywnie zazdroszczę, ze masz osobne miejsce do kina (które już tak mnie nie nakręca jak to było kiedyś, ale jednak...) jak i do stereo, super sprawa , w tamtym roku byłem u kogoś kto tak ma i jest to the best rozwiązanie.. trzeba mieć hektary :) metrów, albo rodzinę do hotelu wysłać :- ) Córka może na studia zagraniczne wyskoczy to coś w jej pokoju zrobię .. :), ale to pieśń przyszłości... cieszę się, że suby podeszły, dla mnie te suby są fajne i warte grzechu. Co do testów to zawsze warto, bo czasem możesz na coś wpaść ciekawego, aczkolwiek jak masz dobre kolumny i elektronikę do stereo to suby pewnie nie będą Ci potrzebne. Chyba, że naprawdę lubisz mega bas, ale jak widać skoro masz Velodyne to niekoniecznie nogawki muszą latać na wysokości lamperii :)
Słuchasz z muzyki z plików czy z płyt ? A jak z płyt to jaki odtwarzacz posiadasz, albo co planujesz kupić ? :) KOlumny do stereo jakie masz ?
 
Ostatnia edycja:

Remipl

Member
Nowy nabytek vpl-vw 590 es
Pierwsze wrażenie wow, tak dobrego obrazu czerni , bieli nie widziałem :)
Fotki tego nie przedstawią, chyba ze poproszę Bipo o foty ;)
10945acbc040e1e1eb3d6a98e29983a3_2.jpg


c31c6910eb92c3874bd8c0aa8a6106ee_1.jpg


eb23fda874862fe5780f9a98c819a2df_1.jpg


e6cb0b4327abd7063ca1761db04004ba_1.jpg


5fa13dc7dd86d1566ff1236616b8d275_1.jpg



A teraz najlepsze ;) z wypełniaczy po sprzęcie stereo zrobiłem panele 3D na ścianę , kilka butelek kleju , drut do cięcia paneli i oto efekt , budowa piwnicznej siłowni w trakcie, aaaahhhh ta pandemia .
31b886fc30bc66943a1273251d2fd674_1.jpg


d61899a65d3071a9ff3b56e9b09aba26_1.jpg


91ada68850f12efcad58b08a95cfee9b_1.jpg


93c5cdc13a904eec904070869ab115a1_1.jpg


Jak na każdej siłowni sprzęt stereo musi być ,sprytnie zamaskowane głośniki i wierza w ścianach.

ae1ab8124a0ca30c66a1d67402b49efd_1.jpg
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
O ile pamietam pytales dyzia o cene glosnikow b&w. Na drugim forum jest okazja (troche podejzana) ale jest jakby co:

 

Bipo

Active member
Bez reklam
Wpadam na kawę i działamy... :)Gratulacje za nabycie Sony 590,:) robiłeś może porównanie z JVC rs1000/2000? Ciekaw jestem twojego zdania :)
 

Remipl

Member
Bipo nie robiłem porównań, brak czasu wierny marce Sony ;) lolo 2 dziękuje za link , granity i półki na sprzęt w trakcie dzisiaj rzadko kto ma od ręki.
 
Do góry