[Nasze Zestawy AV] Remikusdzikus

Borixon

Active member
Bez reklam
Również gratki! Kino marzenie..!

Co do Devialetów to super wygodna sprawa, ale jakoś nie wyobrażam sobie na nich postawić stereo... Nawet nie wciągnęły mnie bardzo nigdy, słuchałem wiele razy...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Gratuluję , nie ma jak mieć dedykowane pomieszczenie do tego hobby :) Plus wielki szacunek z mojej strony za to, że chyba w większości jak nie wszystko to sam zrobiłeś... :eek:k:
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Siemka :)
Piękna robota bravo

Zochu ma osobne dwie salki:
Jedna ma do grania
Druga do kina
Dodatkowo jeszcze ma na basenie zrobiona ale nie wkleił... :)
 

Remipl

Member
41964eb58b3abd48e6052de972872b0b_1.jpg
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Remipl lubisz drażnić ludzi.... :)
Przynajmniej masz teraz czym skarpetki ściągać z nóg...:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Remi, klasa - za całokształt.
W końcu coś, na czym można faktycznie zawiesić oko.
Te postery pionowe, też bajka. To co lubię, świetnie się to prezenci.
Zaskoczyłeś mnie natomiast tymi Devialetami, też mi chodzą po głowie od dawna, no brawo, brawo ; )
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Witam. Oczywiście sprzęt super. Zastanawia mnie tylko czemu tyle tej gąbki w tym pomieszczeniu? Czy kalibracja to wymusiła? Pozdrawiam.
 

Remipl

Member
Dawno mnie nie było ;), żyje :) odpowiedz na pytanie we wiadomościach priv. Postery to wydruki na płótnie podświetlane ledami
 

Remipl

Member
93f82778eedaf4d123aa2618a536cbdd_1.jpg


8d3aaf7a529f428b7723a437ddb6cd02_1.jpg


Czy ktoś w temacie mógłby zaproponować, jakie mam dokupić kable do takiego zestawu. Plus listwa zasilająca.
Pozdrawiam wszystkich starych i nowych znajomych :)
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Brawo Remi, widzę, że grubo idziesz.
Spróbuj wypożyczyć polskie kable LaBoga.
Mnie ostatnio pozytywnie zaskoczyły Zavfino, wiem, że przy Twoim nowym sprzęcie mogą wydawać się bardzo budżetowe, ale polecam sprawdzić.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
93f82778eedaf4d123aa2618a536cbdd_1.jpg


8d3aaf7a529f428b7723a437ddb6cd02_1.jpg


Czy ktoś w temacie mógłby zaproponować, jakie mam dokupić kable do takiego zestawu. Plus listwa zasilająca.
Pozdrawiam wszystkich starych i nowych znajomych :)

Rozpakowales juz te graty? Czy przyjdzie znowu nam czekac pol roku na twoja wizyte na forum. :)

Mi sie mega podoba Macintosh.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
93f82778eedaf4d123aa2618a536cbdd_1.jpg


8d3aaf7a529f428b7723a437ddb6cd02_1.jpg


Czy ktoś w temacie mógłby zaproponować, jakie mam dokupić kable do takiego zestawu. Plus listwa zasilająca.
Pozdrawiam wszystkich starych i nowych znajomych :)

Gratuluję zakupu, jesteś druga osobą tutaj z tego co ja kojarzę, która ma Maka co prawda tutaj praktycznie nie zagląda, ale jednak.. jakie masz do tego kolumny ? MA ? Ja z Maka słuchałem integry 8000 i 9000, i końcówkę 312 stkę oraz topowe monobloki 1,2 KV, nie wiem czy to podobne granie do tego co Ty masz, ale moi znajomi z Makami mają TQ, Cardasa i Transparenta, oraz Tara Labs... Co do listw to kwestia jest zasadnicza czy preferujesz "gołe" czy też z filtracją i zabezpieczeniami przeciwprzepięciowymi.... wyboru troszkę masz i to dużo z naszego rodzimego rynku..
MIłej zabawy życzę z nowymi zabawkami... :bober:
 
Ostatnia edycja:

Remipl

Member
87abd3d886a8cf09e9f3171a9672c729_1.jpg


918752cbe67adb9d31a06a8b76370bab_1.jpg


d70555a3faef5fcd8e4a6bf4450597c6_1.jpg


23af9c5680f1e4c1c9c5685160eeb0b5_1.jpg


Trzeba będzie się rozeznać na temat przewodów i listw , dla zwykłego laika to długa droga.
Na razie ładnie świecą ;)

Armaniq devialety pierwszy raz słuchałem na AS w Wawie, były wystawione w pokoju z kolumnami takimi jak ma Dyziol i było bezpośrednie porównanie. Już jak szedłem korytarzem to ten dźwięk sam mnie tam przyciągał. Proste podłączenie , mega przyjemne dźwięki ,dynamiczny bass same plusy polecam warto.

Pamietam tez jak kilka lat temu zadawałem pytania odnośnie bassu latających nogawek itp . Heh
 
Ostatnia edycja:
Do góry