[Nasze Zestawy AV] Mój pokój 20m2

Wahaha

Member
Witam. Mój skromny pokój gościnny w bloku. Wymiary to 5x4m. Zbudowany od nowa 4 lata temu zarówno budowlanie jak i sprzętowo. Pomału coś tam zawsze do niego dokładam tak zeby budżet domowy tego nie odczuł.
Szafka RTV ustawiona prostopadle do kierunku odsłuchu, a więc pewnie inaczej niż u wiekszości z was ale wynika to z ustawienia pokoju (drzwi wejściowe, balkonowe itp.)
Sprzęt audio to:
Marantz pm7005
Monitor Audio MR6
Technics SL-1500
Technics PG4 CD
UPC Horizon jako źródło ok 40 cyfrowych stacji radiowych/muzycznych
PC z zewnętrzną cyfrową kartą Audio.

Video:
Samsung UHD 55" - i tak oglądam na nim tylko dokumentalne o II wojnie 😂
Epson EB-X11
AVtek CinemaHD 240

Projektor i ekran to typowa budżetówka ale mam świadomie taki sprzęt. Oglądam głownie stare filmy lata '60 '70 '80 czasem coś nowszego, lubie ten stary efekt obrazu coś w rodzaju efektu ziarna itp. Dlatego nie jest mi potrzebne lepsze kino. Jak chodzi o nagłośnienie kina to przy remoncie kilka lat temu pozbyłem sie plastikowego KD i mam teraz stereo, i dobrze. 90% filmów i tak idzie na słuchawkach co by nie pobudzuć reszty domowników.
Pozdro
.























 

Bipo

Active member
Bez reklam
Jad dasz czadu to Ci igła na gramofonie nie podskakuje od drgań z kolumny po lewej stronie...;-)
Pokoik zrobiony bardzo fajnie i przytulnie, jest na czym posłuchać muzyki, obejrzeć film na dużym ekranie...bravo
 
Ostatnia edycja:

rabit

Active member
Bez reklam
Fajny, minimalistyczny salon, bardzo w moim stylu... Widać że Pan domu miał dużo do powiedzenia przy aranżacji. ;)
Gratki!
 

Wahaha

Member
Dzięki za miłe słowa.
Na szczęście igła nie podskakuje.
Tak można sie izolować jak reszta domowników pozwoli👌
Zgadza sie Pan domu ustawił pokój pod siebie, ale żona się w tym nie połapała 😂
 

Wahaha

Member
Dokładam pare fotek.
Najciekawsze na koniec.
Mój sprzęt z przed 20 lat, w innym pokoju. Widoczna tylko część. Sporo plastiku ale fajnie było, wszystko na 11m kwadratowych.
Ostatnia fotka z 1990r a więc 3 dekady temu, z moim ojcem na tle Radmora + Tonsil Alton. Jeden z moich pierwszych sprzętów po ojcu, ale nie pierwszy 👍











 

Wahaha

Member
Szkoda ze nie mam udokumentowanego foto całego sprzetu z jakis 30 lat było tego troszke, wszystko cieszyło co najważniejsze, ale wiekszość życia to były zawsze Tonsile i unitry.
Tak Dvd z tamtych lat to ten srebrny odtwarzacz pod TV. Sam odtwarzacz kosztował mnie wtedy prawie 1500pln musiałem 6 tygodni na budowie zasuwać zeby go kupić. Dorabiałem jako szczyl w wakacje 👍Za kanapą odsłuchową były tylne głośniki surround od mini wieży i jakoś to na filmach grało.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Te 2 ostatnie foty, najlepsze, miałem idento skrzynki.
Diory, Unitry, Tonsile, Altony, palące się cewki, przewijanie, czy watowanie bezpieczników w wzmakach, to była codzienność.

Z tą budową, to też mi przypomniałeś, tyle, że ja na Video Sony zapieprzałem na wakacjach, wydarzenie jak dzisiejszy zakup co najmniej auta ; )

Fajne takie klimaty, gratuluje.
 
Do góry