[Nasze Zestawy AV] Salka kinowa dla K

Noisy

Member
Tak jak wcześniej pisałem,pokój zrobiony dla dzieciaków żeby mogły sobie w weekend zagrać na konsoli oglądnąć film. Salka zrobiona w domu letniskowym i k nie chciał przesadzać. Ogólnie pomieszczenie było zaprojektowane przez projektanta, nie przezemnie ;) Ja się pochwalilem tylko wykonana robota, oraz montażem i ustawieniem całego sprzętu. Ja to pomieszczenie rozwiązał bym inaczej, ale klient nasz pan ;)
Ale powiem wam, ze naprawdę fajnie się tam ogląda filmy imnawet muzyki idzie posłuchać ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co się tłumaczysz ;) nie jeden marzy o takim dedykowanym pomieszczeniu i to jeszcze w domku letniskowym :D Podejrzewam, że inwestor łebski gość i świat u niego nie kończy się na kinie czy stereo, a zwyczajnie cieszy się życiem, bo niewątpliwie jest z czego.
Robota wykonana porządnie, schludnie, czysto i o niebo lepiej jak u większości na forach, a i owszem, przydałoby się jakaś wygodna sofa i kilka zmian, co pewnie nastąpi.
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
Widzę że nawet słoje przechodzące się postarałeś zrobić, bardzo porządna robota, no i ładnie wygląda jako całość, klient dołoży sofę i parę innych rzeczy to i się akustyka poprawi
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
Noisy, to zboczenie zawodowe, najpierw oglądam meble a potem dopiero patrzę jakim sprzętem ktoś ten mebel zastawil i zepsuł jego wygląd
A tu widzę fachową robotę, pozdro
 

Noisy

Member
Stelvio spoko, nie bierz sobie tego do siebie. Nie miałem tutaj nikogo konkretnego na myśli. Ale lubię konkretną krytyk jak już mam się z nią konfrontować :D


Donsalieri to Ty też stolarz ?
Nie wiem czy patrzyłeś na moje temat z moim pokojem, jak nie to zobacz sobie bo tam to mam dopiero mebel :D
 

szewi1

Member
mi sie podoba. Ascetycznie, czysto i nie naćkane - można powiedzieć że w skandywnawskim stylu. Troche sceneria jak z nowego łowcy androidów :) Nic nie piszę o fotelu ;))
 
Ostatnia edycja:

donsalieri

Active member
Bez reklam
Donsalieri to Ty też stolarz ?
Nie wiem czy patrzyłeś na moje temat z moim pokojem, jak nie to zobacz sobie bo tam to mam dopiero mebel :D

No tak kolego, mebelki tworzę wiec pozdrawiam branżowo ☺
A twój pokój widziałem i podziwiam projekt, chęci i zaangażowanie, mnie już chyba by się nie chciało bo to sporo żmudnego dopasowywania, docinki itp ale efekt super. No i oryginalnie masz, takich ścianek nie ma wiele, skąd inspiracja?
 

Ano-2013

New member
co to za uchwyty do frontów? Ściska się kolumnę czy trzeba mocować "inwazyjnie"? Są jakieś regulacją górą dół? Chce wrzucić na tyły rp 500 lub rp 600 własnie na takich uchwytach
 

Noisy

Member
Inspiracja były zdjęcia z pinterestu, znalazłem coś podobnego. Dołożyłem od siebie i wyszło jak widać :D

Jego Ano-2013 wieszaki są uniwersalne. Masz dwie lampki regulowane po bokach, ale można też złapać kolumnę przod/tył. Wszystko zależy od tego jak sobie uwidzisz. Regulacja jest ale tylko w płaszczyźnie, nachylenia kontow ;)
 

mariusz025

New member
Panowie nie to żebym się czepiał, ale to jest krzesło :D fotel ma podłokietniki :D

Kolego Mariusz, kalibrowalem to kino więc musiałem uruchomić projektor i wszystko ustawić. Troszkę czasu poświęciłem temu zagadnieniu więc filmy oglądałem i powiem tak. Ekran godny polecenia,po rozwinięciu prosty i to mnie zaskoczyło bo ekran bardzo tani. Jakość wykonania naprawdę dobra. Co ważne ekran posiada krańcówki więc można ustawić mu pozycję rozwinięcia i zwiniecia.
Sam w iedlugim czasie będę wymianieal na ten ekran tylko troszkę mniejszy ;)
Powiedz mi kolego jak się ustawia te krańcówki w tym ekranie bo nie mogę dojść
 

PawelN2O

New member
Inspiracja były zdjęcia z pinterestu, znalazłem coś podobnego. Dołożyłem od siebie i wyszło jak widać :D

Jego Ano-2013 wieszaki są uniwersalne. Masz dwie lampki regulowane po bokach, ale można też złapać kolumnę przod/tył. Wszystko zależy od tego jak sobie uwidzisz. Regulacja jest ale tylko w płaszczyźnie, nachylenia kontow ;)

Robota wygląda bardzo dobrze, widać że solidnie i stylowo - gratuluję bo widać, że włożyłeś w to pracę. Ale rozmieszenie głośników i cały aspekt akustyczny... Nie trzeba słyszeć, żeby to ocenić. Niedość, że same klipsch mają wzmocnienie tubowe to jeszcze są wstawione idealnie w kąt co jeszcze bardziej potęguje wzmocnienie i zniekształcenie dźwięku. Zakładam, że ten sprzęt gra na 30% swoich możliwości.

Szkoda bo był potencjał w postaci zasobnego klienta i pomieszczenia. Trudno, kto bogatemu zabroni rozbić Porsche ;)
 
Do góry