[Nasze Zestawy AV] Moja ewolucja AV od 2015r

Ataszek

Active member
Bez reklam
Dokładnie - ogłoszenie nieaktualne więc nic nie sprzedaję.
Może Heco tak hipnotyzują słuchacza niczym dobra "marycha" swoim dźwiękiem lub wyglądem że nikt już o niczym innym nie myśli ? :niewiem::p:D
Jak Scan Speak i Seas jest wynalazkiem to ja pytań więcej nie mam....
 
Ostatnia edycja:

Borixon

Active member
Bez reklam
LOLO a pokaż mi na forum sensowne stereo złożone na kolumnach Heco???
Nikt świadomy tego nie ułoży..
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
LOLO a pokaż mi na forum sensowne stereo złożone na kolumnach Heco???
Nikt świadomy tego nie ułoży..

Prosze bardzo:
Na audiostereo Boguslaw Muda44 przynajmniej tego ostatniego powinienes znac. Obaj Maja / mieli stereo na poziomie dyzia gdzie baza jest wlasnie Heco.


Nickow ludzi na poziomie moim nie bede wymienial, bo takim wystarcza to co mamy. A wiesz ile osob na tym forum ma heco.


Nic nie sprzedaje :eek:k: za dobre są :-D - chciałem zmienić na HecoF ale na szczęście posłuchałem :razz:

Borixon może komuś to wystarcza i odpowiada - mi nie :eek:k:

Raz piszesz ze chciales zrobic szybki deal na heco, a teraz obstajesz po stronie Borixona. Rozumiem ze dzwoniles po porade do niego odnosnie Heco, powiedzial ci co o nich mysli i teraz papugujesz jego opinie. xD :) :) :)




Rownie dobze moja opinia np. o Akkus moze byc na podstawie testu

https://www.avtest.pl/zestawy-glosnikowe/item/564-akkus-monolith-f1s-i-akkus-monolith-f2s


Cytat:
"" W porównaniu z testowanymi niedawno JBL-ami Studio 270 bas jest zdecydowanie mniej przejrzysty, słabiej zdefiniowany. Również kosztujące 1300 zł zestawy Polk Audio M20 wydają mi się lepsze na basie. Fakt, że zarówno jedne, jak i drugie są pod tym względem wybitne. Z drugiej strony F1S są jednak sporo droższe i na tym pułapie cenowym można już oczekiwać lepszych osiągów w omawianym aspekcie.""


Wiec Borixonie odbije pileczke i zadam to samo pytanie co ty:
"pokaż mi na forum sensowne stereo złożone na kolumnach Akkus???
Nikt świadomy tego nie ułoży.." - - - skoro basem graja gozej niz Polk Audio za 1300 zlotych.


Zeby byla jasnosc. Nie twierdze ze Heco sa ahh i ohh bo nie mam porownania. Tylko nie sprawiedliwym jest pisanie ze cos jest beee majac na podstawie tylko innych opinni. W przypadku Borixona moze jest inaczej - bo podejzewam ze masz osluchane wiecej kolumn niz ja jestem w stanie z nazwy wymienic.
 
Ostatnia edycja:

Ataszek

Active member
Bez reklam
Raz piszesz ze chciales zrobic szybki deal na heco, a teraz obstajesz po stronie Borixona. Rozumiem ze dzwoniles po porade do niego odnosnie Heco, powiedzial ci co o nich mysli i teraz papugujesz jego opinie. xD :) :) :)




W przypadku Borixona moze jest inaczej - bo podejzewam ze masz osluchane wiecej kolumn niz ja jestem w stanie z nazwy wymienic.

I tu Lolo nie łapiesz humoru - odpisałem Ikarowi na jego post :eek:k:

Co do Borixona masz rację - odsłuchał wiecej sprzętu niż znasz producentów - taka chyba smutna prawda.
Co do Akkusa czy innych - aby się wypowiadać najpierw trzeba posłuchać - ja słuchałem ich u niego i umnie - zupełnie inna bajka - nie będę Was tutaj zanudzał już więcej - wyżej są moje spostrzeżenia.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolo, a wiesz co Ci dwaj użytkownicy dokładnie posiadają ? Mam na myśli konkretne modele zarówno kolumn jak i elektroniki, a skończywszy na okablowaniu. Tak z ciekawości się pytam...
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
To nie temat na ploty o Heco :)
Wiec nie bede zasmiecal, ale powiem ci lolek ze nawet z Accu testuja Heco.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
To nie temat na ploty o Heco :)
Wiec nie bede zasmiecal, ale powiem ci lolek ze nawet z Accu testuja Heco.

To że znam sporo rynku jeśli chodzi o kolumny to wiesz i masz rację w tym co piszesz.

Tematu testu na stronie jaką podałeś nie poruszam bo bazuje na własnym systemie i miałem w nim już nie jedną parę kolumn o czym też wiesz doskonale.

Moje Akkusy były po małym modzie co odmieniło ich granie.

Znam osobiście trzy osoby które mają stereo złożone właśnie na Akkusach.

Heco słyszałem wiele razy, żaden model nie zagrał na tym poziomie.

Podkreślam, opinie wystawiam w większości na temat sprzętów wysluchanych w swoich warunkach lub innych lecz na zbliżonej elektronice.

Przypominam też, że nasz dobry forumowy kolega słuchał u mnie akkusów, Heco zna dobrze i daje dobrą flaszkę że potwierdzi moje słowa.

Testów z internetu przestałem czytać lata temu, bo na stronach typu AUDIO są nic nie warte....
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To nie temat na ploty o Heco :)
Wiec nie bede zasmiecal, ale powiem ci lolek ze nawet z Accu testuja Heco.

Wiesz nikt nikomu nie zabroni.... każdy układa pod siebie system i to ta konkretna osoba musi być zadowolona, a nie koledzy z forum x, y...
 

Drunk

New member
Bez reklam
Testy zawsze są pisane w samych superlatywach. Jeszcze nie spotkałem się z testem, żeby było napisane że nie warto kupować.

Co do kolumn to ja to widzę tak(co nie znaczy że mam rację, bo jest to tylko mój sarkastyczny punkt widzenia) że jedni wolą te z basem, a inni te audiofilskie które basu przeważnie nie mają, w każdym razie każdy znajdzie coś dla siebie [emoji846]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie każdy bez wątpienia znajdzie coś dla siebie zarówno pod względem dźwiękowym, poprzez wygląd , a skończywszy pod względem swoich możliwości finansowych.

A propo testów, dla mnie nie służą one do tego aby przeczytać, że np testerowi mega się podobają, tylko wychwycić pewne rzeczy, które mogą być prawdziwe, bo nie w każdym teście ziarno prawdy jest, a najważniejsze jest to aby mi się to coś spodobało. Lepsze są te zagraniczne testy... jak dla mnie..
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
To nie temat na ploty o Heco :)
Wiec nie bede zasmiecal, ale powiem ci lolek ze nawet z Accu testuja Heco.

LOLO, lubie Ci, ale wiesz przestan z tym HECO. Tez mam HECO, ale bedzmy powazne. Oni nadaja sie na stereo tak samo jak ja na Imperatora Japonji. Kolumny od Heco.to tylko i wylacznie do kina domowego. Wsio. Konec. Kropka. Jezeli ktoz porownuje kolumny og Nemcow do prawdziwych dobrych system stereo, jest w wielkim niebiespieczenstwie. Bo to zostanie sie na dlugo w glowie i moze doprowadzic do zguby. Czego Ci nie rzycze w zadnym wypadku. Przestan. :grin:
 
Do góry