[Nasze Zestawy AV] Moja ewolucja AV od 2015r

Ataszek

Active member
Bez reklam
Dzisiaj wpadła taka oto hybryda do mnie - same dobre recenzje w sieci... Posłuchamy jak wypadnie na tle Gato....

 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Rogue Audio Sphinx V2 taka oto hybryda była słuchana i podchodziłem do tego że Gato zje go na śniadanie....
Jak się zdziwiłem jak to zagrało !!! Świetna separacja, detale , scena i podstawa basowa - dla mnie super wzmacniacz za wręcz śmieszne pieniądze (zresztą jest do sprzedania) - gdybym nie miał Gato to chyba by już został.
W pre zostały zmienione seryjne lampy na NOS-y Sylvania.
Zacny wzmak zaa oceanu !!!
Minusy : brak XLR, słabej jakości terminale i pilot porażka ale samo granie najwyższych lotów !
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Wczoraj sprzedawałem kolegi set 5.0 Dali Concept (seria 6 na frontach) i chwilę posłuchałem i porównałem do swoich Xavianów.
Wiem że to zupełnie inne klocki i inne ceny ale te Dali wogole nie zagrały - może poza w miarę dobrą szeroką sceną i hałasem jaki generowały :p
Czasem fajnie się upewnić że ma się w miarę dobrze grający system ;)
Dali dobre do budżetowego KD.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dobrze, ze dodałes, że to inne kolumny jak i ceny. Do Twoich trzeba by było porównać Rubicony, które już generują przyzwoity dźwięk i warty posłuchania.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ja miałem kiedyś podobnie. Kolega wyjeżdżał za granice na jakiś czas. Miał Zensory 7 plus denon 700 cd, denon 700 wzmak i denon tuner. Powiedział: sprzedaj mi to, chce za to 3000 zł. No to sprzedałem za 4200 zł :)
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
To gra w otwarte karty była. Kolega mówił, "chce za to 3, za ile sprzedaż, to Twoje". No więc... ;) Z resztą, o czym my tu... ;)

Krzysiek dokładnie - ja też wiedziałem ile chce znajomy za ten set (5.1) i tyle dostał - co udało się dołożyć to moje - na dobry obiad i trunek zawsze jest (zależy gdzie się jada i co pije :grin:)
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Takie oto klocki wjechały do mnie na odsłuch weekendowy :-D

1606399009132.jpg
 

Henry

Active member
Bez reklam
Te czarne chyba szału nie zrobią ;)
Podchodziłem do nich kilka razy i specjalnego wrażenia na mnie nie wywarły.
Ciekaw jestem Twojej opinii po odsłuchach.
 
Do góry