[Nasze Zestawy AV] Moja ewolucja AV od 2015r

Ataszek

Active member
Bez reklam
Akkusy to bardzo dobre i fajne kolumny ale jednak muszą uznać wyższość Xavianów. Dynamika, ilość szczegółów i trochę lepsza stereofonia to atuty Xavianów.
Największą jednak różnica jest w basie : to 2 zupełnie inne konstrukcje i w zależności od upodobań komuś może podejść lub nie - w Xavianach z racji zamkniętej obudowy bas jest o wiele lepiej kontrolowany , krótszy ,bardziej trafiający w punkt choć jest go mniej niż z Akkusów.

Jeszcze jedna nowinka .... przez przypadek Hegel H200 znalazł nowego słuchacza i jutro będzie nowy wzmak :p (Elektrocompaniet tylko jest pożyczony na odsłuch).
 

rabit

Active member
Bez reklam
Tak mi się coś wydaje że ten wzmacniacz u Ciebie trochę dłużej zagości. ;) Bardzo ładnie się prezentuje i według mnie tak samo gra.
Miłego słuchania...
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Gratulacje. Zacny ten Gato.
Szalejesz Ataszek w czasie epidemii, czyżbyś produkował środki dezynfekujące 😁😁😁😁. Pzdr
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Kd

Cześć Ataszek mam pytanko twój pokój gdzie staly klipsich to ile ma m2 to jest blok czy mieszkanko dziękuję z góry za odpowiedź pozdrawiam.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Tak mi się coś wydaje że ten wzmacniacz u Ciebie trochę dłużej zagości. ;) Bardzo ładnie się prezentuje i według mnie tak samo gra.
Miłego słuchania...

Dzięki i mam też taka nadzieję że już nic na dłuższą metę nie będę musiał zmieniać - za krótko na jednoznaczny werdykt (nie było czasu na dobry odsłuch) ale na to co słuchałem to jest super no i ten design i wykończenie - bajka !

Gratulacje. Zacny ten Gato.
Szalejesz Ataszek w czasie epidemii, czyżbyś produkował środki dezynfekujące . Pzdr

Dzięki ! Nie środki a maseczki i przyłbice :p:p:p

Cześć Ataszek mam pytanko twój pokój gdzie staly klipsich to ile ma m2 to jest blok czy mieszkanko dziękuję z góry za odpowiedź pozdrawiam.

Dom a salon ma 35mkw z dalszą częścią ok 25mkw - odsłuch jednak na tych 35mkw
 

werf

Active member
Bez reklam
Przydały by się firmowe kolumny do niego.Jak dla mnie na ten czasz to koniec poszukiwań i zmian : ) Gratulacje.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Jest to wersja 250 (bez S) - kupiłem używkę w idealnym stanie.
Co do kolumn to nie miałem okazji posłuchać więc nie wiem jak wypadają dźwiękowo...
Tak to teraz wygląda ....już jadą podstawki pod kolce i jeszcze myślę nad zmianą granitów pod takie dedykowane i zwymiarowane pod Xaviany...


 
Ostatnia edycja:

rabit

Active member
Bez reklam
Byłem w szoku, jak tej firmy monitorki zagrały na Audio Show 2019. Aż z ciekawości zapytałem gościa który to prezentował gdzie subwoofer? :)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Pięknie to u Ciebie prezentuje się , Ataszek. Moi szersze gratulacje. Perfekcja w każdym celu. Brawo!
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Byłem w szoku, jak tej firmy monitorki zagrały na Audio Show 2019. Aż z ciekawości zapytałem gościa który to prezentował gdzie subwoofer? :)

Monitorki u mnie chyba by nie wypełniły takiej powierzchni ale podłogówki owszem - może kiedyś się do nich przymierzę....;)

Pięknie to u Ciebie prezentuje się , Ataszek. Moi szersze gratulacje. Perfekcja w każdym celu. Brawo!

Dzięki ;)

Ataszek piękny zestaw, gato gra dla mnie pięknie..:)

Dzięki ;-) - tak jak mówisz : wzmak gra zacnie ale i Xaviany się do tego przyczyniają ;)
 

rabit

Active member
Bez reklam
Myślę że masz rację z tymi monitorami. U Ciebie jednak jest trochę metrów... Miłego słuchania
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Od wczoraj gram sobie na K3 (mała wymianka na mojego Gato z przyjacielem na kilka dni) - jednak to już nie jest to co mój aliGATOr :p gra na innym niższym poziomie : przestrzeń, rozdzielczość, punktowość basu....

 
Ostatnia edycja:
Do góry