[Nasze Zestawy AV] Moja ewolucja AV

Henry

Active member
Bez reklam
Wpinanych do różnych źródeł i w różnych konfiguracjach i w każdej słychać było różnicę.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Henio ja jestem mega zadowolony z N70 :eek:k: (zresztą słyszałeś u Borixona N50 i też byłeś pod wrażeniem)
Może wszystko razem się nie zgrało i wymaga innej konfiguracji niż ta która była ? Słyszałem tego Moona co prawda bardzo krótko ale grał bardzo poprawnie.
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Moon faktycznie jest jakiś ni w... ni w oko za czasów poprzedniej dystrybucji trochę ich posłuchałem. Heniu a jak to możliwe że Kef niepoprawny : )a CXN odpalony choć na minutkę ?
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Słyszałem Chorda, to świetny DAC, zacznijmy od tego ze Primare jest dość wybredny, to fajny wzmak, lecz ze wszystkim trzeba czasu żeby zgrać to odpowiednio. Ataszek ma tu racje, gdy ja słuchałem CXN nie widziałem przewagi nad Pioneer 50 dlatego wybór padł na Pionka. Wiele czynników na to wpływa.

Heniu podobało Ci się u mnie na Baltlabie, przyjedź posłuchać Naima ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Heniu podobało Ci się u mnie na Baltlabie, przyjedź posłuchać Naima ;)
Jak mnie wpuścisz, to chętnie cię odwiedzę :D

Pionek wpięty do tego systemu kompletnie mi nie podszedł, a wiesz, że był to klocek, o którym bardzo poważnie myślałem.
Jeszcze raz podkreślę- wpięty do tego konkretnego systemu, bo u ciebie grało to całkiem fajnie.
Najbardziej zdziwiło mnie, że ten pierdółkowaty Auralic nawet i bez Chorda zagrał lepiej na Moonie i Primarze.

Zrobimy tak, jak wpadnę do ciebie, to pożyczysz od chłopaków Auralica i posłuchamy ;)
Ja mam w planach też ściągnięcie do siebie na testy domowe zarówno tego Pionka i Auralica z Chordem.
Nie wykluczam, że może u mnie Pionek zagra tak, że w zupełności mnie usatysfakcjonuje... wiesz, że nigdy nie mówię nigdy i swojego też na siłę nie bronię, jak mi coś nie leży, to mówię o tym ;)

@Werf, niestety ani CXN ani 851 nie dojechały, a w ubiegłym tygodniu ostatnie szt. się sprzedały.
Tak więc w planach jeszcze dalsze odsłuchy.
Ciekawy też jestem jak zagra Bluesound bez zewnętrznego daca i z daciem, kiedyś się nim bawiłem i pamiętam, że grał całkiem nieźle, a do tego ma rewelacyjną apkę
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Henry jak będziesz już u Borixona to zapraszam też do mnie - rzut kamieniem a będziesz mógł Pinokia usłyszeć w trochę innym zestawieniu :-D
 

Henry

Active member
Bez reklam
Dzięki Ataszek, z chęcią posłucham i wypiję kawę u Ciebie.
Obawiam się, że Borixon już dodał mój numer do blokowanych :D
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Dzięki Ataszek, z chęcią posłucham i wypiję kawę u Ciebie.
Obawiam się, że Borixon już dodał mój numer do blokowanych :D

Może być i kawa a jak będziesz miał kierowcę to i coś "mocniejszego" się znajdzie :-D
Dlaczego Borixon miałby Cię blokować - przecież zapraszał ? :wink:
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Heniu gada głupoty, zaproszenie ma zawsze aktualne.


Henry doskonale Cię rozumiem, jak mówisz że Pionek gdzieś nie zagrał, jestem tego świadomy.

Kefy z Naimem też grają do dupy, a DynAudio pięknie... Nie jeden system miałem i nie jednego słuchałem nie stresuj się :)

Chord super lecz mnie nie bawi opcja w transport + DAC. Nie na tą chwile i na tą kieszeń.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Korzystając z chwilowej nieobecności żony ;)


i mały upgrade sprzętu, starego Marantza zastąpił Denek.
Jest to optymalny (dla mnie) amplituner, jeśli docelowym systemem jest Atmos 5.4, nie ma potrzeby dodatkowych końcówek, a gra to bardzo przyjemnie.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Czy mamy rozumiec ze pod "chwilowa nieobecnosc" zony ponalowales sufit na czarno?
Czy mamy sie teraz spodziewac "chwilowej nieobecnosci" Henrego na forum? Do jakiego szpitala kwiaty wyslac? :))

Nie no elegancko.
Nie kusilo cie aby zrobic sufitu podwieszanego - takiej eLki i w nim schowac podswietlenie? Slabo mi sie widza te halogeny na gladkim suficie.

O to mi chodzi:
modny-i-efektowny-czy-warto-miec-w-domu-sufit-podwieszany-2381624.jpg
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Czarny króluje od sufitu po elektronikę , kolumny też są czarne ? Sufit faktycznie podczas nieobecności żony pomalowałeś ? :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
@Lolo, ta część salon jest pod moimi rządami, więc chyba, tzn. mam nadzieję, że nic złego mnie nie spotka jak wróci :D
A co do sufitu podwieszanego, to tam jest zabudowa, ale nie do końca taka jak planowałem, więc to wszystko będzie jeszcze zmieniane za jakiś czas.

@Lolek, kolumny bez zmian- białe, a sufit w sobotę sobie malowałem, pogoda była do bani, to tak czas wykorzystałem ;)

@Piramida, właśnie ostatnio jak u niej byliśmy, to stwierdziłem, że jeszcze jedno okno sobie zrobię... no i masz efekt :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
@Lolo, ta część salon jest pod moimi rządami, więc chyba, tzn. mam nadzieję, że nic złego mnie nie spotka jak wróci :D
A co do sufitu podwieszanego, to tam jest zabudowa, ale nie do końca taka jak planowałem, więc to wszystko będzie jeszcze zmieniane za jakiś czas.

@Lolek, kolumny bez zmian- białe, a sufit w sobotę sobie malowałem, pogoda była do bani, to tak czas wykorzystałem ;)

@Piramida, właśnie ostatnio jak u niej byliśmy, to stwierdziłem, że jeszcze jedno okno sobie zrobię... no i masz efekt :)

Myślałem, że i kolumny na czarne zmieniłeś.. a nic się nie pochwaliłeś..
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Czekaj chłopie jak żona wróci.... :)
Henry coś foty nie działają na pierwszej stronie :-(
 
Do góry