[Nasze Zestawy AV] Moja ewolucja AV

bubafat

Active member
Bez reklam
Dobra, dobra. Wyglada ladnie. Dziewczyny sie slinią. Tymczasem pora na konkrety. Czyli organoleptyczna ocena tego jak to sie sprawuje.
Materiały testowe juz spakowane. ;)


Pozostaje zsynchronizowac kalendarze...
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Jest i Heniu, znam te zdjęcia jak nie od początków galerii to z ważnego telefonu... efekt końcowy piękny.

Będąc nieskromny zapytam? Coś Ty byś zrobił jakby mnie nie było..? Hahaha. Z pewnością nie układał klocków Primare ;)
Gratki za wszsystko!
 

Henry

Active member
Bez reklam
@Paweł, Lolo, Ataszek, Ikar,Zibi, Donsalieri, Rabit, Pakolo, Jumper, Noisy... Dzięki Panowie za miłe słowa :)

Może tylko to,że nie pochwaliłeś się wcześniej nowym ekranem ;) ale nadrobimy to w przyszłym tygodniu :D
jak widać nie tylko tobie nie powiedział :spam:
Jakbym wam powiedział, nie byłoby niespodzianki ;)

"że prawie docelowy...." to życzę z całego serca tego docelowego
Tak coś czuję, że przy tej marce zostanę, a napisałem - prawie- bo jak się gdzieś trafi CD32 to z chęcią zamienię, ewentualnie na coś z wbudowaną Prismą ;)

Co do zdjęć z projekcji, to chyba tylko ostatnie w miarę oddaje jak to w rzeczywistości wygląda. U Ciebie sytuację ratuje, że masz boczne ściany w sporej odległości od ekranu.
To akurat było robione o w miarę wczesnej porze, jeszcze szarówka była i okna niezasłonięte.
Za jakiś czas będzie niewielka "modyfikacja" sufitu i kasety, która niestety mocno światło odbija.

Henio,wiadomość już się rozniosła :mrgreen::-D
Aż taką imprezę robiliście? :D

No Panie kolego ładnie to wszystko wygląda, graty ;)
Twoja ścianka też niczego sobie, a biorąc pod uwagę, że to zrobione od początku do końca przez ciebie- SZACUN :)

Materiały testowe juz spakowane. ;)
Pozostaje zsynchronizowac kalendarze...
Udostępnię swojego outlooka i zapewnię transfer z lotniska :D

Będąc nieskromny zapytam? Coś Ty byś zrobił jakby mnie nie było..? Hahaha. Z pewnością nie układał klocków Primare ;)
Nieskromnie odpowiem- wtedy nie byłoby pewnie Naima u Ciebie :D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Heniu wcześniej, albo później trafi się...kwestia czasu...A cd 32a warta grzechu :) Generalnie Primare wg mnie broni się cena jakość (choć najnowszego zestawu nie miałem okazji słuchać). Inaczej niż to jest w Marantzu w dwóch najwyżych zestawach... gdzie ceny to chyba już w kosmosie dziwią się skąd i dlaczego...
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Loluś między CD22 a CD32 nie ma już takiej różnicy w brzmieniu, ale pasowałby bardziej do wzmaka.
A w nowej serii Primare niestety zaszalał z cenami, poza moim zasięgiem.
Kolejna sprawa, że w tym budżecie konkurencja mogłaby wypaść lepiej.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja dawno temu porównywałem oba cdiki i jak dla mnie całościowo cały zestaw brzmiał lepiej w stosunku do niższego "brata" :) A więc sam cd też miał na to wpływ.. A 35 miałeś okazję słuchać?
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Heniu co, ty tam masz za centrala ? Nie myślałeś, aby in walla zasunąć na środek.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Jeszcze ze starego zestawu- A225, ale daje radę ;)
In wall niestety odpada, bo centralnie środkiem idzie kanał przez który przeciągnięte są wszystkie kabelki (głośnikowe do sufitowych i do projektora).
Planuję wymienić na na R600 do serii, ale czekam na okazję, bo nie uśmiecha mi się płacić tyle co za frontową :)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Panie HENRY, w Tv już mówili że "Henry" stworzył wątek. Ba, mało tego, o 8-45 czasu porannego, w niedziele !!!!, dostałem sms"a o tym! Panie, o 8-45 rano! W niedziele! Jeżeli nie był by to nasz wspólny dobry towarzysz z forum, który lubi biel, nie będę tutaj podawać niku:), to skończyło by się to wysłaniem do niego wyszkolonego i bezlitosnego Sicario. Nikt jeszcze mi tak brutalnie i boleśnie nie potraktował. Nikt.:) Nu może z wyjątkiem KR;) Ale , po przeczytaniu sms'a już był spokój i nirvana. Doczekałeś my się tego wątku.
Do rzeczy. Nie ma co dużo pisać. BRAWO, Panie Heniu! Brawo! Pozdrawiam od serca. Wszystko dopracowano i zrobiono na poziomie. Miód i malina.
P.S. Psa widzę, co zrobiłeś z kotką?
 

Henry

Active member
Bez reklam
A dziękuję :)

P.S. Psa widzę, co zrobiłeś z kotką?
Ma się dobrze, co prawda z okazji wiosny pozbawiona została możności posiadania potomstwa (stąd to dziwne wdzianko nosiła po zabiegu), ale za to teraz ma nieograniczoną wolność "wsiowego" kotka i nie muszę sie martwić, że pewnego dnia zamiast jednego będę miał całe stadko ;)
swee.jpg
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Uff to mi się upieklo.... :)
Piesek pełna uwaga co się dzieje wokół, a kot jak zwykle ma wy......e na wszystko... :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Heniu, czynisz honory i robisz wpisy z wczorajszego dnia czy lepiej się nie narażać...? :D


Panie HENRY, w Tv już mówili że "Henry" stworzył wątek. Ba, mało tego, o 8-45 czasu porannego, w niedziele !!!!, dostałem sms"a o tym! Panie, o 8-45 rano! W niedziele! Jeżeli nie był by to nasz wspólny dobry towarzysz z forum, który lubi biel, nie będę tutaj podawać niku:), to skończyło by się to wysłaniem do niego wyszkolonego i bezlitosnego Sicario. Nikt jeszcze mi tak brutalnie i boleśnie nie potraktował. Nikt.:) Nu może z wyjątkiem KR:wink: Ale , po przeczytaniu sms'a już był spokój i nirvana. Doczekałeś my się tego wątku.
Do rzeczy. Nie ma co dużo pisać. BRAWO, Panie Heniu! Brawo! Pozdrawiam od serca. Wszystko dopracowano i zrobiono na poziomie. Miód i malina.
P.S. Psa widzę, co zrobiłeś z kotką?
Ja mam licencje na budzenie Cię przed południem :D
 
Do góry