[Nasze Zestawy AV] Pokój kinowy

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Salka naprawdę super didier choć zupełnie nie mój styl wykończenia.
Co do suba to jak postawisz dwie 112ki (co będzie bardzo dobrym krokiem) to Ci zajmą o wiele więcej miejsca niż 115ka (samo ich rozlokowanie) - zresztą z fotek widać że miejsca sporo na115ke czy nawet na 2 112ki :eek:k:

STELVIO ja miesiąc temu sprzedałem 112ke w stanie idealnym za 1,7k
A to szkoda że nie wiedziałem. Ja ponad miesiąc temu kupiłem nowy za 1850zł. I niedawno drugi uszkodzony za parę stówek. ( chyba nawet widziałeś fotkę moich kolumn).
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Patrząc na ten twój pokój to koledzy mają rację może by tak atakować 115 bo masz dużo wolnego miejsca i metraż nie mały. Tam zupełnie inaczej bas będzie odbierany i będzie miał co wypełniać... :)
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Bipo miejsca jest od groma - przecież to salka dedykowana pod KD - niczym nie zagracona jak to ma miejsce w większości naszych pomieszczeń gdzie trzeba żyć/przebywać na co dzień.
Wejdą ze spokojem 2 115ki i wtedy będą emocje !
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Bipo miejsca jest od groma - przecież to salka dedykowana pod KD - niczym nie zagracona jak to ma miejsce w większości naszych pomieszczeń gdzie trzeba żyć/przebywać na co dzień.
Wejdą ze spokojem 2 115ki i wtedy będą emocje !
Ja bym je zmieścił na pewno . [emoji41]
Gdzie jak nie w takim miejscu.
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
No to mamy klub Klipscha i teraz to już właściciel salki nie ma wyjścia, musi tam stanąć R115SW i to najlepiej w duecie ;)
No dobra, jak didier nie lubi dużych mebli to zgadzamy się na 2x112SW :)
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Czy kupilibyście amplituner denona pod system 5.2.4. Używany avr x6300h za 4,7tyś czy nowy x4400h za 4tyś ?
 

Noisy

Member
Kupuj już SPL bo to nowy model który inaczej troszke wygląda, zrobiony specjalnie pod nową serie RP. Jeżeli zależy CI na 112 to dzwoń do nautilusa tam mieli tego suba. Nie wiem ile sztuk ale mieli bo sam szukałem jakieś trzy tygodnie temu ;) Po trzech tygodniach urzytkowania spl 100 na 19m2 powiem tak, jest zajebiscie. Wykorzystuje 50% jego możiwości, na filmach jest konkret. Czasami jak pier... to czuć po całym pomieszczeniu. W muzyce też bardzo fajnie sobie radzi co mnie bardzo zaskoczyło. W porównaniu do serii r100 sw jest wielka przepaść. Weż sobie stary wypożycz dwa 12" suby, podłacz jeden obadaj film, posłuchaj muzyki. Potem podłacz dwa i ... zostaniesz zapewne przy dwóch :D ha ha
 
Do góry