[Nasze Zestawy AV] mój smart leaving room

Henry

Active member
Bez reklam
To wiem, tylko jak na takim grubszym dywanie sobie radzi?
Wjedzie w ogóle na trochę grubszy dywan i w miarę dokładnie go odkurzy?
No i czy na 150m się nie zgubi?

Ze względu na swoje sierściuchy zastanawiam się właśnie nad tym Xiomi...
 

darekgra

Member
Ja mam taki jeden dywan Shaggy około 2 cm to wjeżdża bez problemu i zbiera z niego całkiem nieźle, sierść i włosy cudów niema co się spodziewać bo siła ssania jednak nie jest tak duża jak w normalnym odkurzaczu, natomiast drugi dywan jest wyższy tak z 3,5 cm to niestety na niego nie daje rady wjechać bo się odbija zderzakiem chociaż kilka razy na niego jakoś wskoczył bo to uparte urządzenie i łatwo się nie poddaje:).

Na 150 metrach się nie zgubi nawet jak byś tam miał że 30 pomieszczeń, no chyba że się zamknie drzwiami.
 
Ostatnia edycja:

buldoggg

Member
Bez reklam
dywanik który mam typu shaggy to nawet normalnym odkurzaczem 2000w nie wysprząta się go dokładnie,ponieważ co 2-3 tygodnie idę go potraktować trzepaczką na barierce i wiem że nawet zwykły odkurzacz go nie posprząta.
 

iT!T

Member
Roborock (xiaomi gen2) to obecnie najlepszy wybór w kategorii cena/jakość. Nie ma się co oszukiwać, że taki robocik zastąpi pełnoprawny odkurzacz, zwłaszcza na gęstym i/lub długim runie. Zbyt mocno odstaje siłą ssania od tradycyjnych odkurzaczy.
Zgubić się raczej nie zgubi, bo bardzo dokładnie mapuje przestrzeń ale zawsze może się na czymś zawiesić, wplątać w kable, firanki, etc.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Dzięki Panowie, cena nie jest wygórowana, więc zaryzykuję ;)
Nie szukam sprzętu, który całkowicie zastąpi gruntowne sprzątanie, a takiego, który utrzyma dom w miarę przyzwoitym stanie.
Co do dywanu, to ze względu na zwierzęta i tak co jakiś czas muszę potraktować go trzepaczką ;)
 

buldoggg

Member
Bez reklam
Dzięki Panowie, cena nie jest wygórowana, więc zaryzykuję ;)
Nie szukam sprzętu, który całkowicie zastąpi gruntowne sprzątanie, a takiego, który utrzyma dom w miarę przyzwoitym stanie.
Co do dywanu, to ze względu na zwierzęta i tak co jakiś czas muszę potraktować go trzepaczką ;)

on nie utrzyma ci "w miarę przyzwoitym stanie:tylko zdziwisz się jak on perfekcyjnie odkurza i zbiera sierści tyle że głowa mała.

zobacz mój filmik-który porównuje roborocka s50/s55 do zwykłego odkurzacza
 

wolfikx

New member
Nie byłbym tego tak pewien, czemu twierdzisz, że Alexa by by.
Dlatego, że nie ma wsparcia polskiego?
Amazon ma w szufladzie gotowy projekt obsługi w języku polskim, to jest tylko kwestia czasu i konkurencji kiedy zdecydują się wprowadzić to do Alexy.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Tia... w szufladzie.
Google od roku ma betatesty na kilku tysiacach polskich betatesterach. A Alexa bez oficjalnych testow ma wszystko gotowe w szufladzie.

Ty tak na powaznie?
 

buldoggg

Member
Bez reklam
kolejna nowość u mnie to kamera xiaomi 360 1080p

w sumie to mam już dwie kamery jedna (d-link)jest cały czas ustawiona na podgląd i patrze w razie dzwonka do drzwi kto to(tablet ustawiony z aplikacja 24/7 i włączony cały czas) a druga xiaomi do zastosowań domowych(np psa)




tutaj mój unboxing

https://www.youtube.com/watch?v=RvNJ7J-YoU0
 
Ostatnia edycja:

buldoggg

Member
Bez reklam
super pomysł,akumulator żeby starczy na 14 dni dni odsłaniając i włączając 2 razy dziennie plus żeby akumulatory dodatkowe były w dobrej cenie.

Pewnie u nas cena będzie się zaczynać od 499 zł lub 549 zł :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A mnie nic tak nie irytuje, jak to "hej gugly". Porażka ; )
Czym się tak rajcujesz, masz jakieś konkretne zastosowania, plany?
 
Do góry