[Nasze Zestawy AV] Kino domowe konradzzzzz

konradzzzzz

New member
Witam
Ukończyłem remont pokoju przedstawia się tak
Sprzet audio
-Apli Cambridge Audio Azur 551R 2v
-blu ray Cambridge Audio CXU
-Koncówka mocy DENSEN plus
-Przód Audiovector model 5x
- środek Cambridge Audio aero 4
- tył Cambridge Audio aero 6
-centralka Cambridge Audio aero 5
- Sub Cambridge Audio aero 9
- Sub MONITOR AUDIO GOLD GXW 15
- Ekran Adeo Prestige 350x197 cm
-projektor optoma hd 50
 

Noisy

Member
Co to masz na suficie nad kanapa ? To jest ta folia polyskowa ? Jezeli tak to nie robi Ci refleksow w pokoju podczas seansow ?
Centralny troszke nisko masz, nie ma wrazenia ze ktos z podlogi mowi ? Narazie troszje pusto tam masz, chyba nawet bardziej ode mnie xD jak z akustyka ?
 

konradzzzzz

New member
folia to sufit napinany i jest tylko nad częścią gdzie mam kanapę i jest wyżej niż sufit przy ekranie wiec zero problemu co do centralnego może i nisko ale problemu nie ma po podłodze pokój liczy 30 m2 i był robiony z nastawieniem 70 procent na filmy a 30 procent spotkania ze znajomymi fifka itp .
 

Noisy

Member
Te sufity napinane sa fajne :D fajne pomieszczenie, dobrze ze sufit nie ma wplywu na seanse. Jak juz wczesniej pisano, poka fotki z seansu jak wyglada pokoj ;)
 

Kejup

Member
Bez reklam
Witaj.
Piękny pokoik. Świetna sprawa z tym sufitem, że Ci się chciało tyle światłowodów ciągnąć (bo to światłowody?).
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
A , co powiesz o Optoma 50 ? Jakieś wady ? Jakieś zalety ? :)
Dlaczego wybrałeś akurat ten projektor ?
 

konradzzzzz

New member
co do optomy wybrałem ją bo parę osób ją polecało i w salonach audio ( tutaj akurat jeden sprzedawca upierał się ze w tej cenie nic lepszego nie ma )jak i na forum , miałem jedna usterkę przegrzewała się po odesłaniu na gwarancje wymienili lampę na nową wraz z płyta główna i od tamtej pory śmiga . w sumie nie ma na co narzekać jedynie mogła by być trochę cisza a obraz według mnie daje bardzo dobry . W późniejszym czasie myślę zmienić na coś lepszego .
ekran jak wspomniałem 3.5mx2m odległość od ekranu 5.5 m a projektor koło 6.2m
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Bardzo fajny kącik... :)
Co do proja to robiłeś porównanie z innym projektorem w bezpośrednim starciu czy kupiłeś na podstawie opinii?
 
Do góry