[Nasze Zestawy AV] Moje wymarzone KD

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gratuluję, wierzę, że jest o wiele lepiej.
To w nastepnym kroku pomyśl o rozwiązaniu na pilota :)
Sprawdź wątek o którym pisałem.
 

Noisy

Member
Armanig, czytalem caly watek. Juz mam upatrzony naped oraz sterowanie. Jak kiedys bede mial czas to sie za to wezme. Narazie musze odpuscic, sa inne priorytety. To co teraz mam to niebo a ziemia. Zrobienie reszty to juz tylko czysta kosmetyka i ulatwienie obslugi po przez zamontowanie napedu do rolety. W glowie mam tez przerobienie bueanoscrean tak jak Ty to zrobiles ze swoim ekranem. Zamierzam przekleic ekran tyl przod co by szczeline miec blizej drugiego ekranu. Po przeklejeniu zminimalizuje sie odleglosc obu roket wzgledem siebie ;)

Krzychu, mam belke. Tylko ekran glowny jest z materialu jak wiadomo i w momencie urzycia klipsow zblizaja sie tylko krawedzie ddo belki a reszta odstaje lukiem ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Odwiedziłem kolegę kilka dni temu. Pany, zobaczyć tę zabudowę z bliska to jest coś. Nijak sie to ma do tego, co widać na fotkach. Jest dużo lepiej. Gość wielu talentów; robi meble, elektryke, kuchnie, a do tego świetnie rysuje (głównie swoją drugą połówkę), a nawet zrobi obuwie ;) Również tworzy muzę i przerabaia kolumny (zgodnie ze sztuką).
Perfekcjonista w tym co robi. Pełno smaczków, ktorych nie widać, a wymagały przemyślenia i czasu. Głowa pełna pomysłów, nie usiedzi. Prawdziwy MacGyver. :D
Kolumny Klipscha znów udowodniły, że w parze z Onkyo suba nie potrzeba, daja radę ;) Nie było juz czasu na demo kina, ale wzorem Bipa jest czaro i kotary, więc już jest OK ;)
 

Noisy

Member
Aleś mnie tutaj osłodził :D dzięki za miłe słowo, ale już nie przesadzajmy. Po prostu lubię ciągle coś robić, dłubać, zmieniać itd itp :D
Dzięki wielkie za odwiedziny, miło było znowu porozmawiać z Tobą o sprzecie i wszystkim co związane z audio. Dużo się od Ciebie naucze, tak że patrz tam jako jak wpadam z whisky następnym razem :D
 

Noisy

Member
IMG-20190222-192730.jpg

IMG-20190214-194102.jpg

IMG-20181223-162521-HHT.jpg

Witam szanowne grono ;)
Nastąpiły u mnie pewne zmiany i chciałem się z wami nimi podzielić ;)
Ale od początku bo droga do szczęścia była długa i pod gorke.
Pewnego dnia siedząc na śniadaniu w pracy pojawiła mi się fajna oferta. A mianowicie subwoofer Klipsch R100 SW oraz DAC Magic 100 w cenie 1499 zl. Nie wiele myśląc zamówiłem i czekałem dwa dni na odbiór. Podłączyłem suba na byle jakim przewodzie co by sprawdzić jak ów subwoofer gra. Wszystko ładnie pięknie lecz następnego dnia okazało się iż sub po wybudzeniu nie działa. Świeci się kontrolka i dupa, zero reakcji. Subwoofer odesłałem do bydgoszczy i za kilka dni miałem nowy egzemplarz w domu. Ucieszony że ten to już na sto procent będzie działał jak należy podłączyłem i jest, działa.
Lecz nie długo się nacieszylem, następnego dnia ta sama sytuacja. Subwoofer nie działa, kontrolka się świeci i dupa.
Odesłałem subwoofer i DAC który i tak wiele nie wniósł do mojego toru, bardzo znikome różnice były, naprawdę na siłę trza było się doszukiwać.
Od piątku jestem szczęśliwym posiadaczem Klipsch SPL 100 CE, jak na razie go testuje, muszę mu znaleźć odpowiednie miejscu i skalibrować go odpowiednio.
Na jednym ze zdjęciami widać przewód cinch który sam zrobiłem na podstawie przewodu mikrofonowego z czystej miedzi oraz wtykami vitalco. Przy okazji chciałem też się pochwalić nowym oświetleniem w pokoju, imitacja żarówek Edisona powieszone nad kolumnami frontowymi do odsłuchów stereo :D fajny klimacik podczas odsłuchów ;)
 
Ostatnia edycja:

donsalieri

Active member
Bez reklam
Noisuper :) Klipsch daje radę -tylko byle nie da rogu (co zresztą niewadomo dlaczego sugeruje producent)
A ścianka robi wrażenie, to fornir na MDF?
 

Noisy

Member
To fornir na płycie wiórowej lakierowany OCVem w macie ;)
Co do TV to mi taki wystarcza, żądło tv oglądam a do słuchania muzyki z laptopa mi większy nie potrzeba ;) do filmów mam projektor :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tia, już widzę odpalanie projektora na meczyk w Fife, 2 odcinków na Netflixie, jakiegoś programu, czy nawet filmów na które (jak się często okazuje) nie warto nawet załączać projekcji, ale co kto lubi ;)
Dla mnie TV to nr. 1 w domu, projektor tylko do słusznych seansów.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Do tego w zupełności wystarczy TV około 50-65"
Każdy ma oczywiście inne priorytety, ale ja założyłem sobie, że jak obecny padnie, to na TV wydam max. 5 tyś
 
Do góry