[Nasze Zestawy AV] Kronika W.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie no Triangle pierwszy raz widze na forum. Przed zdjeciami kolegi nawet nie wiedzialem o istnieniu takiej firmy. Zawsze cos czlowiek nowego pozna.
Tak samo dzieki Werfowi uslyszalem o Martin Logan i elektrostatach, a Dyzio pokazal jakies wynalazki z odwrotnie przykrecanymi glosnikami (izobaryczne?) Natomiast lolek, jakbym mial przypisac do ciebie kolumny to te z Firanka zamiast maskownicy :p

Lolek zas mamy inne gusta, dla mnie najpiekniejsze to Japonki, "oczywiscie pomijajac moja ukachona zonke :p"

Ja bym powiedział ze strunami na przodzie... :) ale niestety nie jest to takie proste bo są i z maskownicami kolumny, które robią na mnie wrażenie.. :) jak kiedyś dojdzie do czegoś.. to ciężki orzech będzie do zgryzienia...

Chodzi o te?

gold-300-piano-ebony-4.jpg


Ladne, wyjatkowe ale chyba do niczego nie pasujace.

Dokładnie to jest ten kolor.. mi się podoba.. a na żywo wygląda ten kolor dużo lepiej..
 

WiTT

New member
Bez reklam
Dotarły do mnie kolejne elementy "audiovooodoo" ;)

3162pau.jpg


20ji909.jpg


e8puli.jpg


Miałem lekki dylemat którą wersję wybrać z kolcami, ostatecznie jak widać wybrałem z podstawkami. Kolumny są lekko wyżej :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
:eek:k:
Przykręcałeś kolumny do podstaw czy "po prostu" na nich stoją?
Można zrobić to bezinwazyjnie wykorzystując fabryczne otwory.
 

WiTT

New member
Bez reklam
Podstawy są przykręcane do kolumn śrubami z zestawu (M8 ) a w podstawach są nagwintowane otwory pod kolce (również M8 ). Stąd też można kolce wkręcić z pominięciem podstaw bezpośrednio w kolumny.
Żonie bardziej się podoba wersja bez podstaw na kolcach, mi z kolcami w podstawach, także jak widać zdania są podzielone ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Moim zdaniem, żona ma w tym wypadku racje ;)
Jak dla mnie, szkrzynka prezentuje się lepiej z kolcami, jak wersja z deską która ma kolce ;)
Moim zdaniem, najlepiej jakbyś położył deskę bezpośrednio na podłodze, a na niej dopiero skrzynkę z kolcami.
 

WiTT

New member
Bez reklam
Moim zdaniem, żona ma w tym wypadku racje ;)
No wiesz... ;)

Moim zdaniem, najlepiej jakbyś położył deskę bezpośrednio na podłodze, a na niej dopiero skrzynkę z kolcami.
niestety nie da się, ten efekt przestrzeni pomiędzy podstawą a kolumną to za sprawą jeszcze jednej czarnej deseczki pomiędzy która jest na trwałe przymocowana do białej podstawy i niestety nie da się kolumny z kolcami w ten sposób postawić, miałem też taki pomysł ;) musiałbym sobie zrobić podstawę nową, taką jak widziałem u kilku osób tutaj np. granitowe, albo w połysku białym deskę zrobić. :)
 

WiTT

New member
Bez reklam
No niby tak.. ale po co w takim razie producent zrobił fabrycznie gwint na kolce w podstawkach? ;) Francuzi :)

Szukam i czytam sobie, jak tu wykonać samemu podstawki w lakierze, bo tak mi się widzi najlepsze rozwiązanie.
 

WiTT

New member
Bez reklam
a widzisz, już są zakupione nowe... i pełne zaskoczenie.. w kolorze białym :mrgreen:, ale czekają na podjęcie prac przez żonę ;)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
WiTT,
გასაოცარია ოთახი. ვაზა არის ფართო. ყველაფერი გაკეთდა მაღალ დონეზე. საფრანგეთი.:popcorn::cry::cry::mrgreen:
 

WiTT

New member
Bez reklam
A już myślałem że mnie zwyzywał i klątwy ciemnych odchłani rzucił na mnie za tę biel ;) :D
 
Do góry