Strona główna Ostatnie testy Nasze Zestawy Kanały 4K Próbki HD Forum
Rejestracja Regulamin Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Nasze zestawyTutaj prezentujemy nasze wnętrza wraz ze sprzętem.

Wróć HDforum > Styl życia - lifestyle > Nasze zestawy > [Nasze Zestawy AV] Kronika W.
Odpowiedz

Wspiera forum

Meldunek: Feb 2012
30-01-2018, 18:11
Domyślnie

Wiciu,co z wątkiem 18+ ?
Odpowiedź z Cytatem
Piramida jest offline
reklama

Meldunek: Feb 2005

Wspiera forum

Meldunek: Jun 2008
30-01-2018, 18:15
Domyślnie

Hej hej dziękuję za miłe słowa wszystkim

werf - boję się to głośno powiedzieć mam milion pomysłów co by tu dalej zmienić, polepszyć etc. Na czubku pomysłów jest DAC.. gdzieś tam dalej lampa.. gramofon (ale z maluchami jeszcze stanowczo odpada) zaś NAD dobrze sobie z trójkącikami radzi, w salonie słuchałem na Roksan'ie i jakoś szczerze to diametralnej różnicy aż nie poczułem.
Polubiłem zabawy dźwiękiem, sprzętem. Jeśli nadarzy się korzystna sytuacja z pewnością skorzystam, ot z ciekawości, by mieć kolejne doświadczenie i przyjemności

Cytat:
Napisał Piramida Zobacz post
Wiciu,co z wątkiem 18+ ?
z przykrością też zauważyłem że umarł... robimy reaktywacje? znów wkurzymy admina

[NAD T567 Network Blu-Ray][WD NAS 16TB][XBOX ONE X][LG 50PN6500 - Made in Poland]

Ostatnio edytowane przez WiTT ; 30-01-2018 o 18:18
Odpowiedź z Cytatem
WiTT jest offline
Klub HDTV.com.pl

Meldunek: Oct 2006
30-01-2018, 18:33
Domyślnie

Już myślałem że dostałeś dożywotniego bana, a tu proszę... od razu z grubej rury. Nieźle! Gratulacje! A gdzie cokoliki do kolumn?
PS. Na szczęście, już zmieniłem kolumny, bo teraz się pewnie zacznie znowu jazda z Trianglami, tak jak było z Tagami. Choć ja swoje bardzo lubiłem i jestem wdzięczny za podsunięcie pomysłu.

Focal Aria 926+CC900+SR900, Naim XS, Cambridge CXU, Denon X-4100, Pro-ject Debut 2M Red, AKG 550, Epson TW-5300, Elite screens 100".

Ostatnio edytowane przez rabit ; 30-01-2018 o 18:38
Odpowiedź z Cytatem
rabit jest offline
reklama

Wspiera forum

30-01-2018, 19:38
Domyślnie

Ojj tam ojj tam.. zaraz bana.. tylko mała awanturka była za znikające wątki i posty
Widziałem że pozbyłeś się swoich Taga rabit. Też ciekawy zestaw złożyłeś nowy i bardzo ładny pokój do tego widziałem

proszę, z cokolikami
choć to jest jak dotąd mały minus siódemek. Same skrzynki kolumn są super polakierowane na biały kolor, bardzo dobre wykonanie i wykończenie. Zaś cokoliki... to mdf z okleiną no nie pasuje i nie przystoi. Prawdopodobnie skończy się któregoś dnia zamówieniem na lakierowane gdzieś.

[NAD T567 Network Blu-Ray][WD NAS 16TB][XBOX ONE X][LG 50PN6500 - Made in Poland]
Odpowiedź z Cytatem
WiTT jest offline
Wspiera forum

Meldunek: Mar 2010
30-01-2018, 19:58
Domyślnie

Gdzie Triangle wyhaczyłeś ? jakoś one teraz dziwnie niedostępne podobnie ja Logany ,wydaje mi się że za poprzedniego dystrybutora spotkać je było można częściej.

Podstawki są na silikonkach pewnie czy jest możliwość wkręcenia kolców ?
Odpowiedź z Cytatem
werf jest offline
Wspiera forum

30-01-2018, 20:10
Domyślnie

Triangle wyhaczyłem obok mnie, jak to mówią najciemniej pod latarnią (salon w Regułach, 5min ode mnie z Pruszkowa), dali uważam dobrą cenę, wziąłem szybciej niż się przymierzałem do nich.

Podstawki mają już nagwintowane pod kolce. Na razie dałem kółka z filcem białe na taśmie przylepnej, co by cokolików nie szorować po podłodze. Wkręciłem na próbę poprzednie kolce od Taga, ale nie przekonał mnie efekt końcowy, patrzyłem już dostępne na rynku kolce, myślę w tym temacie

Odpowiedź z Cytatem
WiTT jest offline
Klub HDTV.com.pl

Meldunek: Oct 2006
30-01-2018, 20:11
Domyślnie

Parę kolumn przesłuchałem, ale "Twoich" nie słyszałem. Choć dla mnie Triangle, zawsze kojarzyły się z taką "stopką" z przodu cokołu, dopasowaniem do lampy i odstraszającą ceną.

Ciekawe dlaczego w tym modelu zrobili, taką fuszerkę z cokołem? Przecież dla całości kolumny, taki lakier to ozdoba. Szczególnie że koszt żaden.

Ale najważniejsze aby dobrze grało i cieszyło właściciela, czego z całego
serca życzę.

Dzięki wielkie, za słowo o moim pokoiku.
Pozdrawiam

Focal Aria 926+CC900+SR900, Naim XS, Cambridge CXU, Denon X-4100, Pro-ject Debut 2M Red, AKG 550, Epson TW-5300, Elite screens 100".
Odpowiedź z Cytatem
rabit jest offline
reklama

Odpowiedz

Tagi
hi-fi, stereo, witt, zestaw

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania