[Nasze Zestawy AV] Kronika W.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jakby nie było różnic to ludzie w błoto pieniędzy by nie wydawali, tylko po to aby mieć w salonie dobrą listwę czy kondycjoner. A nie wszyscy są Prezesami....
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Gratulacje, dobrej jakości listwa robi swoje.... :) Od pewnego czasu bawię się w poprawę zasilania swojego audio i nie wierzę nie raz w to co słyszę ale warto przede wszystkim spróbować czy nasz system jest wrażliwy na zmiany w zasilaniu.... :)
 

WiTT

New member
Bez reklam
Na końcu się okazuje że czas nie zmarnowany bo efekt jest w stanie usłyszeć każdy jeśli się skupi ;) a poza tym to fajna zabawa i przyjemność dopieszczać swój system :)
Teraz mały minus powstał tylko, nad 3240pe ma zintegrowany kabel zasilający, więc guzik z wymiany na coś dobrego :/ wiem że zbliża się czas poszukiwań następcy, ale o godne zastąpienie go.. będzie ciężko. Słuchałem moich kolumn nawet na wzmaku Roksan, i było naprawdę dobrze, ale uważam że za te pieniążki ile kosztuje oczekiwał bym większej różnicy. Także łatwo nie będzie jesli już zacznę szukać wzmaka :)
 

WiTT

New member
Bez reklam
ponieważ postimg.org padł (kopie zdjęć wrzucanych tam można odnaleźć pod tym samym linkiem ale w domenie postimg.cc) a nie można edytować postów, jeszcze raz wrzucam fotki.

IMG_20180314_213634.jpg


IMG_20180316_234704.jpg


IMG_20180316_234921.jpg


IMG_20180316_234836.jpg


IMG_20180316_235008.jpg


IMG_20180327_211831.jpg


IMG_20180320_183457.jpg


IMG_20180328_210913.jpg


IMG_20180328_211105.jpg


IMG_20180316_235912.jpg


IMG_20180316_235705.jpg


30tgqpt.jpg


9h6lnq.jpg


73jcsk.jpg


2qvuphc.jpg
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
No to jeszcze raz ci gratulujemy...

Biale kolumny to juz mi sie snia po nocach. Na poczatku bylem zafascynowany biela u Bipo ale powiem szczerze ze juz mi sie to przejadlo jak patrze na te wasze zestawy i ciesze sie ze mam czôrny sprzet.

:) hehe
To tak polzartem piszac :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolo to ja Ci współczuje snów, mi się tam śnią białe, ale kobiety :) A KOlega może ma białe kolumny, ale za to Triangle, a tych jest jak na lekarstwo na tym forum, więc i tak jest lepiej z białymi, niż kolejne np czarne miałaby być ..... firm nie będę pisał, żeby zgrzytu nie było :)
 

werf

Active member
Bez reklam
Kiedyś ze sto lat temu miałem MA RX białe hg najlepsze do utrzymania ,teraz bardzo podoba mi się wykończenie Piano Ebony z byłej serii gold.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Nie no Triangle pierwszy raz widze na forum. Przed zdjeciami kolegi nawet nie wiedzialem o istnieniu takiej firmy. Zawsze cos czlowiek nowego pozna.
Tak samo dzieki Werfowi uslyszalem o Martin Logan i elektrostatach, a Dyzio pokazal jakies wynalazki z odwrotnie przykrecanymi glosnikami (izobaryczne?) Natomiast lolek, jakbym mial przypisac do ciebie kolumny to te z Firanka zamiast maskownicy :p

Lolek zas mamy inne gusta, dla mnie najpiekniejsze to Japonki, "oczywiscie pomijajac moja ukachona zonke :p"

,teraz bardzo podoba mi się wykończenie Piano Ebony z byłej serii gold.


Chodzi o te?

gold-300-piano-ebony-4.jpg


Ladne, wyjatkowe ale chyba do niczego nie pasujace.
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Lolo przecież Martin Logan to rozpoznawalna marka : )Wilson Benesch faktycznie to faktycznie rodzynek . Gato znasz ?wcale nie takie bardzo drogie.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Lolo przecież Martin Logan to rozpoznawalna marka : )Wilson Benesch faktycznie to faktycznie rodzynek . Gato znasz ?wcale nie takie bardzo drogie.

Co ty, ze mnie zaden znawca audio.

Poprostu jak, kiedys padlo haslo Martin Logan i zobaczylem te elektrostaty, to w glowie pojawil sie Zonk / sprzecznosc, przeciez to nie wyglada jak glosnik, jak to dziala, jak to moze grac itp.

No wlasnie ogladam te wilsony, inzynier zachlal gebe i odwrotnie glosniki przykrecil. Bardzo podobaja mi sie rzeczy niekoniecznie glosniki ktore sa inne niz wszystkie :)
 

werf

Active member
Bez reklam
Tak o ten kolor,te nowsze już tak mi nie leżą kolorystycznie oczywiście.
 

Attachments

  • Monitor-Audio-Gold-GX-200-Piano-Ebony_4.jpg
    Monitor-Audio-Gold-GX-200-Piano-Ebony_4.jpg
    30,1 KB · Wyś: 37

Bipo

Active member
Bez reklam
Biel się nie znudzi ona pasuje do wszystkiego. .. :)

Lolo elektrostaty ma Szymon z AS , te po 300tys za zestaw... :) ale co mu tam jak wykończenie akustyczne ma droższe. .. :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Werf, starzejesz się. Kolorystyka jak u dziadka w gabinecie.
To już pierwszy krok, strzeż się ;)

Ja dla odmiany przytuliłbym jakiś pomarańcz, może czerwień... srebro - te u Cantona były w którejś serii, czy tam fronty u Kefa Reference.
 

WiTT

New member
Bez reklam
Gust ma to do siebie że zmienia się wraz z nami oraz czynnikami zewnętrznymi mającymi na to wpływ, czyli głównie moda i żona :D
A jak już zmieniać to po całości, marka, rozmiar i kolor.. kolumn oczywiście ;)
Mi się za to przejadł brąz, wenge i czerń, choć czarny dla sprzętu nadal uważam za dobry kolor.
Dziwię się że w naszym kraju Triangle jest tak mało rozpowszechniona, a przecież marka już trochę istnieje i zbiera od początku pochlebne opinie. Ja w każdym bądź razie jestem mega zadowolony ze zmiany :)
 

sentyzibi

Well-known member
Werf, starzejesz się. Kolorystyka jak u dziadka w gabinecie.
To już pierwszy krok, strzeż się ;)

Ja dla odmiany przytuliłbym jakiś pomarańcz, może czerwień... srebro - te u Cantona były w którejś serii, czy tam fronty u Kefa Reference.
Armanig, faktycznie taka kolorystyka może się kojarzyć z, jak to określiłeś, gabinetem dziadka, ale wiele też zależy od tła i otoczenia w jakim stoi sprzęt. Takie ja odnoszę wrażenie. Na odpowiednim tle zestawy głośnikowe z takim wykończeniem udającym ekskluzywne drewno i do tego na wysoki połysk mogą wyglądać bardzo dostojnie i elegancko. Oczywiście nie neguję twego poglądu, ani się nie sprzeczam, to tylko moje zdanie i upodobania w kwestii wyglądu.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bez przesady, dla mnie Triangle, to coś (znajomość) pokroju marki NAD'a ; )
Każdy, kto liznął cokolwiek tematyki audio firmę zna.
Faktyczną egzotykę, to można znaleźć w kilku pokojach na AS, także nie przesadzajmy.
To, że coś jest mniej popularne, też o niczym nie świadczy.
Jeden powie, że jest spory wybór innych (tych już popularnych), drugi, że firma ma słabą promocję.
To wszystko i tak psu na budę, ważne, żeby znależć dla siebie, te jedne, jedyne, na daną chwilę i pod konkretną muzykę ; )

Armanig, faktycznie taka kolorystyka może się kojarzyć z, jak to określiłeś, gabinetem dziadka, ale wiele też zależy od tła i otoczenia w jakim stoi sprzęt. Takie ja odnoszę wrażenie. Na odpowiednim tle zestawy głośnikowe z takim wykończeniem udającym ekskluzywne drewno i do tego na wysoki połysk mogą wyglądać bardzo dostojnie i elegancko. Oczywiście nie neguję twego poglądu, ani się nie sprzeczam, to tylko moje zdanie i upodobania w kwestii wyglądu.

Ależ oczywiście Kolego, przecież ja pół żartem. Naturalnie, że ta konkretna kolorystyka wręcz stworzona do konkretnych, "dystyngowanych" wnętrz. Nie wyobrażam sobie białych, czy pomarańczowych, w klasycznych wnętrzach. Naturalnie nie można im odmówić szyku i elegancji, tak jak w Jachcie w połączeniu z mahoniem.
Wiemy o co chodzi ; )

Btw. Ten "dziadek w gabinecie", to zapewne leciwy właściciel pięknego dworku pełnego antyków, wartościowych książek i stylu, który z natury przypisany jest - raz, do pewnej grupy społecznej, dwa - do wieku.
Co jest naturalne, natomiast młodsi często gustują w bardziej nowoczesnych wnętrzach. Stąd też takie porównanie, bynajmniej ja mam takie skojarzenia ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry