[Nasze Zestawy AV] Kronika W.

rabit

Active member
Bez reklam
Parę kolumn przesłuchałem, ale "Twoich" nie słyszałem. Choć dla mnie Triangle, zawsze kojarzyły się z taką "stopką" z przodu cokołu, dopasowaniem do lampy i odstraszającą ceną. :)

Ciekawe dlaczego w tym modelu zrobili, taką fuszerkę z cokołem? Przecież dla całości kolumny, taki lakier to ozdoba. Szczególnie że koszt żaden.

Ale najważniejsze aby dobrze grało i cieszyło właściciela, czego z całego
serca życzę.

Dzięki wielkie, za słowo o moim pokoiku. :)
Pozdrawiam
 

WiTT

New member
Bez reklam
Biel i szarość rządzi, również zmierzam w tę stronę kolorystyki :)
A i znów mamy (poza kolorystyką) coś wspólnego - wtedy Tagi, teraz francuzy kolumny :) Focale też już od dawna mi się zaczęły podobać, zwłaszcza wyższe modele :)

Czyli u dystrybutora centralnie : ) a loganów posłuchałeś choć ?
przyznaję się bez bicia że jeszcze do ML nie podchodziłem :/
 

Kamil_89

Member
Właśnie dawno Cię nie było :) Ja sam miałem brać Tagi m.in. po Twoich pochwałach a tu widzę że zmiana :) Ładne te kolumny :) Jak one grają? Nie miałem okazji ich słuchać niestety.

Budujesz kino czy stereo?
 

WiTT

New member
Bez reklam
Właśnie dawno Cię nie było :)
:)

Ja sam miałem brać Tagi m.in. po Twoich pochwałach
Bierz :) w cenie po rabatach u blackninja chyba trudno szukać konkurencji ;) albo ode mnie, bo sprzedaję :p

a tu widzę że zmiana :)
zmiany są potrzebne.. zwłaszcza jak idzie za tym lepsze ;)

Ładne te kolumny :)
Kurcze, ja nie wiem czy zdjęcia oddają ich piękno w prostocie jaką mają. Są większe od F-60, a ich szeroki dźwięk dodaje im rozmiaru.

Jak one grają? Nie miałem okazji ich słuchać niestety.
Wciągająco od pierwszych chwil. Posłuchać iść - co innego mógłbym napisać? :)


Budujesz kino czy stereo?
...chyba zmierza ku stereo.. ale ciii... bo się wyda :smile:
 

WiTT

New member
Bez reklam
Jakoś mi się ilość cyfr kwoty w Magellanach nie zgadzała :grin:
Całości na razie nie pokażę, dużo do zrobienia jeszcze, a głównie meble które przyjadą dopiero za ok. 4 tygodnie :)
 

WiTT

New member
Bez reklam
Mebli wciąż brak wrrr.. a tu sprzętu przybywa :mrgreen:

2zq5ut0.jpg


ftomfr.jpg
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Biel rządzi, bardzo ładnie i schludnie. No i coś nowego Nad + Tiangle... :)
Savron możesz płakać. ..
 

WiTT

New member
Bez reklam
I mam wrażenie że ta kolekcja jeszcze długo będzie gościła na półce, od czasu do czasu odświeżając pamięć ;-)
Crossroads jest top of the top dla mnie i edukuję też młodych muzycznie sięgając po te koncerty. Tylko występujące tam legendy odchodzą z tego świata powoli..

Długa to była droga do osiągnięcia widocznego celu, a to jest tylko jeden z końcowych etapów zmian jakie były, zapoczatkowane jeszcze jesienią w domu :)

Dziękuję za miłe słowa :) jednocześnie mam w świadomości jakie u Was też poza chodziły zmiany, i gdzie tam moje do Waszych. Ale cieszę się bardzo że przez te kilka już lat jak tu jestem tak fajnie udaje się praktycznie wszystkim coś zmieniać, rozwijać. Miło w tym uczestniczyć :)

A że tak mam iż muszę coś zrobić po swojemu i wbrew większości.. no to jest ciekawe połączenie NAD z Triangle :-D
Swego czasu Pan czarodziej w serwisie powiedział mi "jeszcze długo będzie Pana cieszył ten wzmacniacz".. wychodzi na to że chyba miał wtedy rację, coś ciężko mi się z moim 3240PE rozstać :)

PS: czemu Savron ma płakać? ;-)

Wysłane z mojego HMate10Pro przy użyciu Tapatalka
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Bo on nie nie cierpi białego a ubustwia mrok i czerń ... :)
A tu na złość nikt ostatnio nie idzie w ciemne kolory tylko w jasne.... :) To Ty czytasz forum i nie wiesz o naszym Władcy ciemności jakie ma upodobania.... :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie najfajniejsze jest to, że Kolega ma Triangle, a czy one są w takim czy w innym kolorze to już kwestia gustu. A Triangle fajne kolumny, a u nas w RP ciągle niedoceniane.. a przy odpowiednim połączeniu elektroniki i kabli warte grzechu, plus wykonanie mega poziom.. wielu innych Producentów może uczyć się od Francuzów jak powinny być wykonane kolumny. Oczywiście, że im wyższe modele to tym bardziej jest to odczuwalne.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nieźle wygląda i bardzo dobra cena na Amazonie 150 $, a na ...... 52 $ Ciekawy jestem kto firmuje te urządzenia ...
 
Ostatnia edycja:

WiTT

New member
Bez reklam
Na Ali są w przedziale 70-100 $, w zależności od modelu (nowsze jeszcze pokazują ampery) i od którego sprzedawcy, w tym DHL ok. 38$ praktycznie u każdego sprzedawcy. Na szczęście podatku na urzędzie celnym nie policzyli.

Zakupiłem urządzenie na próbę, na czytałem się waszych przemyśleń na ten temat oraz wpływu kabli/zasilania na brzmienie, więc aby samemu mieć na ten temat zdanie, musiałem się sam przekonać. I jestem w szoku. Nie sądziłem że będzie ten filtr miał aż taki słyszalny wpływ na brzmienie. Żona też słyszy różnice więc nie u robiłem sobie. Określiłbym to jako poprawę dźwięku w zakresie czystości przekazu, najbardziej wokal zyskał oraz kontrola niskich tonów, moim zdaniem. :)
Triangle są piękne, zaczynając od lakieru poprzez drobnostki jak terminale, maskownica na magnes czy brak otworów w obudowie, głośniki bez widocznych śrób. Bardzo ładnie wykonane kolumny.

Wysłane z mojego HMate10Pro przy użyciu Tapatalka
 
Do góry