[Nasze Zestawy AV] Betonowo

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam

Attachments

  • z22598630Q,Okladki---Mojego-domu--Korteza-wyraznie-nawiazuje-.jpg
    z22598630Q,Okladki---Mojego-domu--Korteza-wyraznie-nawiazuje-.jpg
    21,7 KB · Wyś: 245
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Rabit ja przez ostatni tydzień dzień w dzień Dżem słuchałem tylko ten z Ryskiem R... :) Mam wszystkie jego płyty z czego dwie są tak naprawdę bardzo dobrze nagrane a reszta niestety lipa. Na szczęście słucham muzyki Ryśka a nie jakości płyt. . :)
Bez Ryśka to już nie to samo... :-(
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Rabit miałeś okazję słuchać tej płyty na cd? Jak duża jest różnica? W wydaniu cd jeszcze jest płyta dvd.
Bipo lepiej nie można było ująć, bo czasem jest tak, że słuchamy arysty bez względu jak są płyty nagrane. Ja tam Dżem słucham i w tyłku mam jak te płyty są nagrane, bo tekstów nie ma nikt takich jak Oni mają.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Wszyscy wiemy, że wiele płyt Ryska jest słabo zrealizowana chyba najgorzej pierwszy jego album Cegła . Podobnie jak Lunatycy, ale bez przesady.
Przecież słuchamy dla muzyki, a nie dla jakości. Z takim podejściem to można wiele świetnych płyt wyrzucić do kosza,
a zostawić sobie tylko te dobrze nagrane, ale nie koniecznie akceptowalne muzycznie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja myślę, że takich płyt jest bardzo dużo, można kupować wydania japońskie, ale bez przesady nikt nie będzie kupował wszystkiego wyłącznie z Japonii, czy też z USA. Trzeba cieszyć się ze słuchania artysty, a nie z jakości płyty. Co nie zmienia faktu, że pewne płyty ludzie chcą mieć w lepszym wydaniu i nic w tym złego.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Lolek wiadomo, że każdą naszą ulubioną płytę czy zespół chciałby każdy mieć w super jakości i jak najlepszym wydaniu i słuchać na wymarzonym sprzęcie..;-)
Ja to teraz mam jak nasz kolega Rabit, siadam wygodnie w fotelu, biorę do ręki ulubiony napój i cieszę się z tego co mi tam z głośników gra...;-)
 

rabit

Active member
Bez reklam
Świetne podejście Bipo. Zgoda w stu procentach. Lepiej słuchać skopconych płyt, niż delektować się smaczkami, nie pod nasz gust.

Co do płyt Dżem-u, mam tylko koncert na DVD/BD z 30 urodzin, 35 urodzin oraz Woodstock 2003, czyli wszystkie z M Balcar. Resztę słucham ze Spotify. Niby remastery z 2003, ale tak jak wcześniej pisaliśmy, najważniejsze żeby nam się podobało.

Lolek, nie miałem przyjemności słuchać CD tej płyty, więc się nie wypowiem. Na winylu gra bardzo dobrze.

Wracając do Korteza, to świetnie relaksujący krążek, pod warunkiem że słuchamy tylko muzyczki płynącej z kolumn i pięknego wokalu. Jeżeli wejdziemy w warstwę tekstową, będziemy zdołowani i smutni. Piękna płytka. Na pewno nie jest to płytka referencyjna pod względem dźwięku, ale nadrabia wszystkim innym. No nic, będzie trzeba chyba kupić wcześniejszą do kompletu. :)

Krzysztofradio, uchwyciłeś to świetnie. Brawo Ty... :)
 
Ostatnia edycja:

rabit

Active member
Bez reklam
Następne płyty do kolekcji:



Evanescence zrobiony pewnie z cyfry i to słychać. Brak tej analogowej "mgiełki". Muzycznie za to rewelacja jak dla mnie. Ładnie wpisała się orkiestra w całokształt. Nie przeszkadza a tylko wtóruje. Ciekawa i warta polecenia.
Niestety koperty są z tragicznego materiału. W pewnym miejscu przylepiła mi się płyta do koperty i musiałem zetrzeć warstwę papieru. Jak by nie było, płyty do tanich nie należą, więc mogliby je pakować od razu w koperty antystatyczne!!!
Na pocieszenie jako bonus, dostajemy płytę CD.

Chłopców można słuchać w nieskończoność. Niby płyta wybrana przez moją żonę, ale i ja nad nią się pochyliłem z niezmierną radością. Szkoda Bogusia i jego podejścia do "koncertowania" (jeszcze nie wiem co, ale coś zagram :) ). Płyta nagrana bardzo przyzwoicie.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale faktycznie z tą płytą to jakieś nieporozumienie...mogliby robić to na odpowiednim poziomie patrząc po ile płyty się kupuje.
 

rabit

Active member
Bez reklam
Wakacje tuż, tuż, więc zamiast siedzieć przy przy sprzęcie, trochę się pobawiłem innymi atrakcjami i kupiłem sobie taki gadżet

cyclo_205_1.png


i bujam się na moim bicyklu, pod dyktando tej maszynki. :)
Ogólnie, bardzo fajna zabawka, z świetnie prowadzącym "Surprise me" (wytyczone trasy, na prawdę mnie zaskoczyły, a teren koło "komina" mam praktycznie w jednym palcu). Oczywiście nie jest to sprzęt bez wad i nawigacja po ustawieniu "rower górski", mogłaby prowadzić większość ścieżkami, zamiast dróg.
Na ten czas jestem zadowolony z zakupu. Mógłbym oczywiście wgrać aplikację do smarta, ale po ostatnim rozbiciu telefonu (hehe, na szczęście mojej żony), wolę mieć osobne urządzenie, które zastępuje mi licznik i nie rozładowuje baterii w ciągu trzech godzin.
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Pewnie by nią była, gdyby nie to, że rabit jest z nami od 12 lat i opisuje to w swoim temacie. Mógłby faktycznie wrzucić to do tematu o rowerach, ale widocznie tak uznał.
Reklam jest sporo, szczególnie takich, gdy ktoś ma 0-5 postów i świeża rejestrację, a w wypowiedziach od razu podaje markę, np. w temacie o klimatyzacji. Administratorzy czuwają i na bieżąco usuwają spamerów.
Może też zgłosić taki post.
 

rabit

Active member
Bez reklam
Myślę Krzyśku, że kolega JanVid, napisał to bardziej w formie żartu. Choć czytając dzisiaj mój referat, też bym się zastanawiał czy ktoś tu nie wciska reklamy... :) A tak całkiem serio, to nie mam nic wspólnego z tą firmą i napisałem tylko to, co zaobserwowałem po paru dniach z tą zabawką. Dziękuję Krzysztofradio za ciepłe slowo. Pozdrawiam
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Rabit, please , podaj dokładne wymiary tych czarnych doniczek pod kwiatki. Nie wiem dla czego, ale nie mogę wysłać "prywat". Dziękuje. To tak, na serio. Potrzebuje tych wymiarów.
 

rabit

Active member
Bez reklam
Dzięki. :)
Brakuje jeszcze Yamahy z Eltax-ami ale nie mogę znaleźć zdjęć.
I tak pomalutku się coś zmieniało. Tak więc wiem jak grały różne sprzęty i z teraźniejszego zestawu, jestem bardzo zadowolony, ale... :) może bym wymienił wzmacniacz? Tylko na co? Może Onkyo z pewnych rąk, wystawione na alle... :) :) Tylko srebrny mi nie pasuje do obecnego sprzętu. :) :)
 
Do góry