[Nasze Zestawy AV] Betonowo

Borixon

Active member
Bez reklam
Przepraszam Panowie jeśli kogoś uraziłem, nie miałem takich intencji.. Kupijcie co wam się podoba, wasz wybór. Za wiele się czytało na forum o polecaniu Heco stad moje odczucie, podobnie jak z TCL i JBL....
 

rabit

Active member
Bez reklam
Dziękuję razem z żoną za wszystkie miłe słowa.

Rafał, nie mam zdjęć jak robiłem kable. Po prostu rozkręciłem jakieś stare banany Vitalco, osłonkę wyrzuciłem i zgrzałem "termokurczem" sam środek.











Borixon, jak najbardziej chciałbym kupić coś z rodzimego rynku, ale ceny trochę zaporowe. Może znajdę jakąś używkę i sprawdzę. Nie chciałbym wydać dużo, ale pewnie tanio nie będzie. Na razie jestem zadowolony, ale już przygotowuję żonę że chyba jednak kabelek będzie do wymiany. Choć z dnia na dzień gra coraz lepiej. A może ja się przyzwyczajam? :razz:
PS. Teraz grają gitary akustyczne i gra to wyśmienicie.

Armanig... dawno temu podpowiedziałeś mojej żonie, zmianę doniczki z białej na czarną. Oczywiście od razu podłapała temat i musiałem się telepać 60km do Ikei. Dziękuję że tym razem wszystko Ci się podoba. :-D:-D:-D

Tak to wyglądało kiedyś...


Co do Heco, to każdy ma swój gust i jedni lubią szatynki, inni blondynki. W jakimś temacie też napisałem, że Elementa mi nie spasowało. Ale przecież mamy prawo do wyrażenia swojego zdania, i kupienia tego, co NAM wydaje się najlepsze.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dziękuję razem z żoną za wszystkie miłe słowa.

Armanig... dawno temu podpowiedziałeś mojej żonie, zmianę doniczki z białej na czarną. Oczywiście od razu podłapała temat i musiałem się telepać 60km do Ikei. Dziękuję że tym razem wszystko Ci się podoba. :-D:-D:-D

:D Pozdrowienia dla Małżonki, widać zna się na rzeczy, super Wam to wyszło ;)
 

rabit

Active member
Bez reklam
Rafał, nie chcesz tego widzieć... :) Wszystko jest za szafką i leży sobie swobodnie. Listwa na 10 gniazdek praktycznie zajęta leży za/pod szafką. A teraz najlepsze... do gniazdka "RTV" jest osobny kabel poprowadzony od tablicy rozdzielczej. Jak robiłem remont, to sobie coś takiego ubzdurałem. :) Nie wiem po co, ale taki miałem kaprys. :)

Armanig, żona i ja również bardzo dziękujemy i czekamy na Twój salonik.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Rafał, nie chcesz tego widzieć... :) Wszystko jest za szafką i leży sobie swobodnie. Listwa na 10 gniazdek praktycznie zajęta leży za/pod szafką. A teraz najlepsze... do gniazdka "RTV" jest osobny kabel poprowadzony od tablicy rozdzielczej. Jak robiłem remont, to sobie coś takiego ubzdurałem. :) Nie wiem po co, ale taki miałem kaprys. :)

Armanig, żona i ja również bardzo dziękujemy i czekamy na Twój salonik.

Nie TY jeden masz tak kabel poprowadzony :- ) -wzór-konspekt :)
 

Rafal7

Banned
To dobrze ze u Ciebie z kablami nie jest tak ładnie jak na załączonych fotkach salonu, przynajmniej tu jest ten sam poziom :)
Co do osobnej linii dla sprzętu to dla mnie nic dziwnego, sam bym tak zrobił jak Ty.
Tak samo się można dziwić dlaczego łazienkę robi się na oddzielnej różnicowce ; )
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Nie TY jeden masz tak kabel poprowadzony :- ) -wzór-konspekt :)

Dokładnie, ja u siebie też mam gniazdko z osobnym kablem od bezpiecznika do gniazdka które obsługuje tylko sprzęt audio video..:-D - tak instalacja to podstawa każdego audiofila i audiovuduoo :-D
Ps
Trzeba tylko od elektrowni jeszcze pociągnąć osobny kabel, ale to w przyszłym roku...:-D:-D
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie, ja u siebie też mam gniazdko z osobnym kablem od bezpiecznika do gniazdka które obsługuje tylko sprzęt audio video..:-D - tak instalacja to podstawa każdego audiofila i audiovuduoo :-D
Ps
Trzeba tylko od elektrowni jeszcze pociągnąć osobny kabel, ale to w przyszłym roku...:-D:-D

Gdzie, najpierw zainwestuj w audiofilski transformator potem drut z elektrowni. Gdzies bylo na forum ze japonce takie wstawiaja :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie, ja u siebie też mam gniazdko z osobnym kablem od bezpiecznika do gniazdka które obsługuje tylko sprzęt audio video..:-D - tak instalacja to podstawa każdego audiofila i audiovuduoo :-D
Ps
Trzeba tylko od elektrowni jeszcze pociągnąć osobny kabel, ale to w przyszłym roku...:-D:-D

To zacznij od kupienia gniazdka :- ) prościejszy zakup... :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Rabit, stary pokój, a nowy to Niebo a Ziemia - nie ma co dyskutować, podoba się i to bardzo!

Bipo, Lolo, proszę bardzo :D
Wyłącznik instalacyjny GigaWatt G-C20A – GigaWatt

G-C20A.jpg
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Krzysiek my tu sobie beke robimy a na audiostereo nie dość, że jest rzeczywiście wątek założony o audiofilskich bezpiecznikach i gniazdkach to w klubie warszawskim są kolesie co podstawek pod listwy zasilajace słuchają... i minimalnie słyszą różnice
Jak to czytałem to nie wierzyłem, że są zdroworozsatkowi ludzie którzy rzeczywiście potrafią takie bzdety usłyszeć...
Dzisiaj wystarczy wymyśleć totalna audiofilską głupotę, którą otoczyć reklamą i audiofilski mi testami w opłacone branży audio i zawsze znajdą się na to kupcy, których autosugestia będzie mówić a jednak słychać....
 
Ostatnia edycja:
Do góry