Strona główna Ostatnie testy Nasze Zestawy Kanały 4K Próbki HD Forum
Rejestracja Regulamin Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Nasze zestawyTutaj prezentujemy nasze wnętrza wraz ze sprzętem.

Wróć HDforum > Styl życia - lifestyle > Nasze zestawy > [Nasze Zestawy AV] Betonowo
Odpowiedz

Wspiera forum

Meldunek: Dec 2007
20-01-2018, 20:27
Domyślnie

I w końcu jakieś inne kolumny :- ) na forum sie pojawiły.. focale fajne zabawki.. także Kolego teraz tylko czas na słuchanie i oglądanie :- )
Sony KD-55X8505C,KDL-55HX955,Onkyo TX-NR5010, Denon DBT-3313UD, Marantz SA-KI Pearl Lite. Paradigm Reference studio 60 v5, Paradigm Reference CC-590 v5, MA Gold GX-FX, Velodyne SPL – 1200 ultra.Van den hul D-352 z konfekcją DIY,Hq Ofc ProlinkExclusive,
Van den hul the Flat, Qed reference, Audioquest chocolate.Wireworld ultrafiolet 5. Oehlbach NF 1 Y.Nordost Red Dawn,. Kabl. zasil. PS-Audio AC-3, Audioquest NRG 2x 2szt. , Monster Cabel powerline 200. Listwy zasilające Supra DB-06EU, Belkina.
Odpowiedź z Cytatem
lolek126 jest offline
reklama

Meldunek: Feb 2005

Wspiera forum

Meldunek: Jun 2013

20-01-2018, 20:56
Domyślnie

Lolek jak już Focale to inne kolumny to nie wiem co byś powiedział na temat moich... Swoją drogą masz trochę racji, jak widzę Heco to żygać mi się chce.
Focale piękne zabawki.

Rabit w końcu widzę cały efekt końcowy, piękna sprawa, w moim guście, gratuluje bo pokoik świetny!!!

Ps. Posłuchaj Bipo i wrzuć dywan, teraz nawet do surowego wnętrza dobierzesz fajny, nie musi być kudłaty, byle gesty.

Jeszcze raz gratki, piękny salon!!
Zabawki:GoPro 4 Silver, iPhone SE, Focal Listen & Spark
Odpowiedź z Cytatem
Borixon jest offline
Wspiera forum

Meldunek: Mar 2010
20-01-2018, 21:13
Domyślnie

Fajnie Rabit minimalizm to jest to gratulacje . Widzę że finalnie zdecydowałeś się na Wireworldy ,brałeś coś innego do domu ?
Odpowiedź z Cytatem
werf jest offline
reklama

Klub HDTV.com.pl

Meldunek: Oct 2006
21-01-2018, 00:21
Domyślnie

Dzięki lolo2. Chciałbym tak jak Ty osobny pokój , ale niestety dzieci już starsze i musiałem im udostępnić pokoje.
Pieniążek... stolik wymiarami szukałem pod sprzęt, i udało się znaleźć Hubertusa Andora. Niestety nie udało się bez perypetii i musiałem podjechać do firmy bo boczek był uszkodzony (reklamacja od ręki więc firma super). Widziałem ostatnio u jakiegoś kolegi z forum identyczny.
Ataszek, większego tv nie potrzeba, bo do ekranu 100" mam ok 2m.
Bipo, masz rację. Też tak mi się wydawało, że bez dywanu i innego rodzaju rozpraszaczy (zasłony) będzie lipa, a tak jak pisałem wcześniej do kolegi Ikara, nie mam wcale pogłosu. Myślę że dużo daje przemyślana konstrukcja pokoju, i panele winylowe. Dużo czytałem i dokształcałem się w tym zakresie (dużo mi dały Twoje zbiegi z Aku-pro140, czyli waga, przenikalność, uskok na suficie itd. za co bardzo dziękuję). Cały sprzęt jest przeniesiony na drugą stronę pokoju, żeby lepiej współgrać z pomieszczeniem. Została część na choinkę w miejscu fotela.
Lolek126, tak jak piszesz, teraz delektuję się słuchaniem.
Borixon mój "kumpielu" , dziękuję bardzo i jak najbardziej, też bym wszystkim doradził kudłaty dywanik, ale wierz mi że u mnie efekt pogłosu nie występuje. Nie wiem czy to wina wielu rozpraszaczy w pokoju, czy winyla na podłodze, ale po jakiejś tam wędrówce za swoim dźwiękiem mam PRAWIE to co chciałem. Twoje kolumny mnie urzekły i obawiam się że grają lepiej niż moje, ale jak dla mnie, moje są IDEALNE i obym Twoich nigdy nie posłuchał.
Werf, jeżeli Twoja oferta na wypożyczenie kabli dalej aktualna, to z chęcią bym spróbował. Dobrze zgadłeś, że moje to Wireworld Solstice 7 w mojej DIY. Są tak dokładne, że nawet nie wiem czy nie przesadziłem? Muszą się trochę wygrzać, ale ich przejrzystość jest aż za dokładna. Każdy instrument mam jak na dłoni i jeżeli utwór jest zrealizowany dobrze, to ten kabelek jest nie do przecenienia, ale gdy jest coś nie tak, to obnaża wszystkie niedostatki i z ręką na sercu powiem że wolę mojego starego Cordiala. A może tak jak mi pisałeś, Inkakustik, ewentualnie Van Den Hula? Muszę jednak potestować.
Subek też by się przydał, ale jak widać, mam duże parcie aby był w kolorze białym i dlatego zastanawiałem się nad Jamo J112. Ale bez odsłuchu się nie obejdzie. Może będzie trzeba lakierować tak jak Bipo, a może wybrać BK w lakierze za radą lolo2? Mam czas na przemyślenia. Teraz najważniejsze żeby stereo grało pod moje ucho.

Focal Aria 926+CC900+SR900, Naim XS, Cambridge CXU, Denon X-4100, Pro-ject Debut 2M Red, AKG 550, Epson TW-5300, Elite screens 100".
Odpowiedź z Cytatem
rabit jest offline
Klub HDTV.com.pl

Meldunek: Sep 2006

21-01-2018, 08:12
Domyślnie

Też dorzucam swoje dwa zdania zachwytu. Nie będę odkrywczy; ładnie, z gustem, surowo, nowocześnie, tak jak lubię (lub raczej chyba wszyscy lubimy). Focale - świetna sprawa. Na początku oczywiście też jak reszta, zwróciłem uwagę na brak "rozpraszaczy", ale skoro piszesz, że jest dobrze, to penie tak jest, choć spróbować nie zaszkodzi - usłyszysz różnice
Co do Wirewolda - one tak mają, nic nie zrobisz, dają dużo góry, przez co może wydawać się, ze są dokładne. Wireworld ma taką charakterystykę. Z VDH bym uważał - w moich wielu testach z różnymi kablami od 122 do 352 grał tylko dół i zero góry przez co przekaz był zamazany i bardzo ciemny. Nie wiem jak u Ciebie gra system, wiem jak brzmi Creek, wiem jak Arie, wiem jak Solstice, ale nie wiem jak razem i w Twoim pomieszczeniu i nie znam Cordiala. Mogę sobie wyobrazić, że energetyczny Creek i reszta systemu w podobnym tonie to może być już nadmiar. Może akurat u Ciebie VDH się sprawdzi...?
Gratulacje!

Dali Ikon 6 Mk2 White High Gloss 7.1.4 Atmos
Marantz PM-KI Pearl Lite, SA-KI Pearl Lite, AV7702 mk2, MM7025, 2x MM7055, UD7007, NA7004, ST6003, HD-DAC1, Rega Planar 3, Sennheiser HD 650, Sony WH-1000XM3
Kable stereo (głośnikowe, RCA i zworki) Tellurium Q Black, Kable kino QED Performance
Sony Bravia KDL-46NX700 White, Epson EH-TW3200, Samsung S10
Galeria
Odpowiedź z Cytatem
krzysztofradio jest offline
Wspiera forum

Meldunek: Oct 2011
21-01-2018, 08:55
Domyślnie

dziekuje Rabitt,swietne membrany
ONKYO TX-8020/ONKYO C-7030/ONKYO BD-SP809
SONY BDP-S490/560,PS4 SLIM,EVOBOX
Kolumny Wharfedale Diamond 230
Odpowiedź z Cytatem
pieniążek jest offline
Klub HDTV.com.pl

Meldunek: Jan 2014

21-01-2018, 10:33
Domyślnie

Pięknie Rabit, kawał dobrej roboty.
No i znowu kolejny biały zestaw z czarną elektroniką

Myślałeś o kablach Kimbera lub Chorda do Twojego duetu?

Video: Samsung, Sony,K_auber, Oppo
Audio : Primare, Marantz, Pro Ject, Kef
Odpowiedź z Cytatem
Henry jest offline
reklama

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania