[Nasze Zestawy AV] hajdzikowe granie

GleNinja

New member
to nie jest tak do końca, że cena nie gra :)
pewne jest, że kolumna za 1tyś, zagra gorzej niż ta za 10tyś.
natomiast kolumna za 1,5tyś a ta za 2tyś - faktycznie nie koniecznie :)

PS. Moja żona nie ryba, nawet pływać nie umie :)

Gdyby był pokój głębszy troszke ładniej by wyglądało- ale jak na 20m2 i tak chyba źle nie ma :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Oczywiście, że cena nie gra. Marketing zazwyczaj gra, ale nie jest to reguła.
To tak jak z odzieżą firmową, tam już zazwyczaj płaci się tylko za logo/markę.
Podkreślam, zazwyczaj, bo są naturalnie wyjątki.

Weźmy takie monitorki Buchardt'a, kosztują "grosze" w dodatku napędzane tanią elektroniką, a deklasują o wiele droższe skrzynki z wijącymi się wężami i toną elektroniki.
Wystarczy posłuchać jak to gra i samemu ocenić.

Swoją drogą, gratuluję zestawu ;)
 

GleNinja

New member
dzięki :0
wiem, że mój zestaw w porównaniu z niektórymi tutaj to takie słabe maleństwo - ale ciesze sie z tego co mam :)
Przejscie z mojego starego technicsa do onkyo z C97- to już był ogromny skok.
Potem 2 głośniki do atmosa- kolejny szczebelek w górę
Ostatni był sub - tutaj również odsłuch filmów akcji - mocno się poprawił :).

Ale jak to mówią - rozwijamy się całe życie, był technics, teraz onkyo, moze za jakiś czas będzie znów wyżej? :)

PS. Ikar - jak mieszkasz na śląsku to zapraszam :)
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Niestety Mazury choc kiedys bylem pol roku w Katowicach.Pzdr
Jednak dziekuje za zaproszenie.:D
 
Ostatnia edycja:

GleNinja

New member
to mozemy zrobic tak
ty przyjedziesz na slask, zwiedzisz kopalnie srebra, i okoliczne atrakcje, a ja sie wprosze na tydzien wakacji
w koncu mazury to fajna miejscówa :)
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Fajniejsza miejscowa jest 100km od Olsztyna w ktorym teraz mieszkam a pochodze z Lidzbarka Welskiego sporo jezior cisza mase domkow wczasowych splyw kajakowy po rzece z atrakcjami :popcorn: ach to byly czasy.Pzdt
 
Ostatnia edycja:

rabit

Active member
Bez reklam
Fajne te Jamo. Nie wiem jak graja, ale z wyglądu całkiem, całkiem. Zresztą cały pokoik ładnie urządzony. Jeżeli mogę, to do dwóch rzeczy bym się przyczepił. Pierwsza, to nie zamieszczał bym zdjęć rodziny w internecie (zdjęcie chłopca). Druga, za którą pewnie zostanę zlinczowany przez płeć piękną (czytaj żonę), to ta zielona doniczka. Gdyby jej nie było, można by przestawić troszkę kolumnę w stronę odsłuchu. Bardzo możliwe, że kolumna bardziej by się otworzyła i rozproszyła dźwięk. To tylko takie moje luźne sugestie i tak jak na wstępie napisałem, dla mnie bardzo fajnie urządzony salonik.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Cena nie gra, ale dla kilku ludzi na forum jak coś kosztuje poniżej paru tyś nie ma prawa grać. Ile razy był temat ktoś szukał stereo do tam 2-3 tyś, propozycja była Denona 720 ae a padały określenia że to nie będzie grało.... Lepiej dołóż albo nie kupuj nic. Tak było.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Caparzo tak jak rozmawialiśmy prywatnie - wiesz kto tak powie :- ) normalna osoba powie, że jego ta półka nie interesuje(tak jak np mnie i wielu innych), ale normalna osoba nigdy nie powie, że taki wzmak, kolumna, kabel itp. nie gra.. Ale ludzi nie da się wychować.. bo niestety są tacy co jak myślą, że nie wiedzą co z kasą zrobić to im palma odbija.. i co zrobić..
 

Rafal7

Banned
Cena nie gra, ale dla kilku ludzi na forum jak coś kosztuje poniżej paru tyś nie ma prawa grać. Ile razy był temat ktoś szukał stereo do tam 2-3 tyś, propozycja była Denona 720 ae a padały określenia że to nie będzie grało.... Lepiej dołóż albo nie kupuj nic. Tak było.

Jak nie gra?
To może śpiewać ma?:D
Przecież miałem takiego denona i grał.Musiał być zepsuty skoro u mnie grał.
 

rabit

Active member
Bez reklam
Zawsze pisałem... nie róbmy z wszystkich audiofili. Nie każdy musi mieć sprzęt, za naście tysi, żeby się cieszyć muzyką! Niektórzy mają dużo więcej na koncie i tak kupią sobie soundbara, bo to im w zupełności wystarczy. I trzeba takich ludzi szanować, bo dokonali wyboru pod siebie a nie pod innych. Pieniądze (zazwyczaj) niestety grają i słychać to dobitnie, ale cena do jakości, to już inne zagadnienie. I dlatego trzeba sobie uzmysłowić, do czego dążymy i na jakim etapie, dla nas już nie warto więcej inwestować. Dla jednego, 7 w Denonie, to już koniec wędrówki, a dla innego to dopiero rozgrzewka. Jednemu kable grają, dla innego nie. Dlatego nie można roztrząsać ceny końcowej. Za to warto sprawdzić, czy warto dopłacić do dźwięku, który nam da "the end". Ot i moje zdanie. Możecie się nie zgodzić, ale ja to tak widzę.
 
Do góry