[Nasze Zestawy AV] Na biało, przy kominku...

Pakolo

Active member
Bez reklam
armanig
Słyszałem od kolegi, który ma firmę z alarmami/kamerami, że oko wielkiego brata to jeszcze bardziej zachęca rabusiów bo spodziewają się lepszych łupów w strzeżonych miejscach:D
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Krzysztofradio jak poradziłeś sobie z przeciągnięciem przewodów w suficie pod Atmos?
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Krzychu gratuluje!
Znam większość fotek, od niemal kilku lat omawiamy nasze podboje na priv i chyba jako nieliczni wiemy ile to kosztuje wysiłku, czasu i przede wszystkim chęci.
To nie jest tak, że się idzie do sklepu i kupuje gotowce, a tak wielu właśnie sądzi.
Tak czy inaczej cieszę się, że w końcu możesz spocząć ;)
PS.
Te węże wpięte do UPS APC piękne.
Gdybym miał wybierać fotkę nr.1 to właśnie tą.
Ps2. Monitoring w mieszkaniu mam nadzieje, że już jest.
Ja mam, bo wiesz jak jest.
Dokładnie, Armanig, znasz te fotki, a ta z UPS na specjalne życzenie ;) Wyszła nawet akuratnie ;)
Monitoring oczywiście jest ;)
Niedługo dla zabawy sufitu zabraknie :D
Się podniesie :D
Sam wiesz, że takich rad nikt nie słucha i zawsze planuje po swojemu, że zrobię tylko 5.1 bo mi wystarczy ;)
a potem się zaczyna... ;)
Wiem, ale jeśli choć jedna osoba się nad tym zastanowi uznam to za sukces ;)
Czy może jeszcze nie końcowego?
Końcowego. Nic już więcej mi nie potrzeba. Można teraz wymieniać na nowsze, wyższe, ale funkcyjnie jest chyba wszystko. Co jeszcze? Jakiś przedwzmacniacz gramofonowy, może kiedyś coś lepszego do zasilania, może procesor do kina, ale to już wszystko drobnostki, wisienki na torcie, nic szczególnego. Bez nich można się obejść, nie są niezbędne.
Krzysztofradio jak poradziłeś sobie z przeciągnięciem przewodów w suficie pod Atmos?
dosyć prosto. otwory na jeden głośnik miały 20 cm średnicy. Sporo. Pozwoliło mi to na wrzucenie porządnej latarki oraz mojej łepetyny. Na początku myślałem, że wykorzystam zdalnie sterowany samochód od dziecka, ale nie dał rady na profilach. W garażu znalazłem resztki, ok. 2-3 metry alu-pexa z podłogówki. Jest dość sztywny, ale da się też łatwo modelować. Przymocowałem do niego kabelki i przeciągałem w poszczególne otwory ;)
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Podziwiam Cie Krzysztof !
Kupic ten caly sprzet (uwzgledniajac naprawde nie male pieniadze jakie zapewne wydales) to pikus w porownaniu z tym ile pracy wlozyc musiales w to , aby to wszystko pospinac, poustawiac, dobrac , zsynchronizowac itp. itd.
Naprawde szacunek .
Nie mial bym tyle energii aby to wszystko tak zgrac .
To musi byc jednak pasja ;)
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
No Krzysztof, jest mega, nic dodać nic ująć.
Mi się podobają te słępy kabli które wychodzą z otworów.
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Podziwiam Cie Krzysztof !
Kupic ten caly sprzet (uwzgledniajac naprawde nie male pieniadze jakie zapewne wydales) to pikus w porownaniu z tym ile pracy wlozyc musiales w to , aby to wszystko pospinac, poustawiac, dobrac , zsynchronizowac itp. itd.
Naprawde szacunek .
Nie mial bym tyle energii aby to wszystko tak zgrac .
To musi byc jednak psaja ;)
Już tak mam. Jak się za coś zabieram to lubię to mieć dopieszczone. Nie lubię fuszerki, prowizorki. Jak robię inne prace domowe i mam się pod nimi podpisać, to nie mogę się potem wstydzić ;) Ma być porządnie, nie na 99, a na 100% ;)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
W tych kablach to dopiero jest pole magnetyczne :D pewnie od tego masz krzywy dzwięk a dół schodzi ci na boki :cry:
Musisz coś zmienić :p oddaj połowe sprzętu :p
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Kable generują takie pole elektromagnetyczne, że sąsiadka ma audio podczas zabawy z dildem :D
Już proponowałem, ale się nie zdecydowałeś, pytałem czy prawa czy lewa kolumna? :D
 

Daniyal9

New member
G R A T U L A C J E ! ! !

Talentu, wyobraźni, spełnienia marzeń...i chęci dzielenia się swoją pasją oraz wiedzą.

Tak trzymaj:D

Pozdrawiam serdecznie.:blagam::grin::eek:k:
 

sentyzibi

Well-known member
Końcowego. Nic już więcej mi nie potrzeba. Można teraz wymieniać na nowsze, wyższe, ale funkcyjnie jest chyba wszystko. Co jeszcze? Jakiś przedwzmacniacz gramofonowy, może kiedyś coś lepszego do zasilania, może procesor do kina, ale to już wszystko drobnostki, wisienki na torcie, nic szczególnego. Bez nich można się obejść, nie są niezbędne.

Czyli jednak jeszcze nie jest końcowy. Każde udoskonalenie, każda jak to określiłeś wisienka na torcie, jeszcze ten efekt zmieni, spotęguje. Choć trzeba przyznać, że teraz to już sam sobie poprzeczkę postawiłeś bardzo wysoko i trzeba nie lada wisienki, żeby przebić efekt, który już osiągnąłeś. Ale od czego fantazja... wyobraź sobie, że wpadniesz na pomysł zamontowania windy do sprzętu... uruchamiasz pilotem i król twojego zestawu wyjeżdża z podłogi, albo z sufitu albo z innej fantazyjnej zabudowy. Wyjeżdża przy dźwiękach fajnego dżingla ( np takiego jak w "Seksmisji", gdy otwiera się sufit nad pokojem kwarantanny chłopaków i ukazuje się audytorium babskiego zgromadzenia ), do tego w oparach dymu ( parownice nie są drogie, jakiś czas temu małą parownicę estradową kupiłem za równowartość kilkunastu "dyszek" ). Teraz już musisz ekstra cuda na kiju wymyślić. :wink:
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Masz se fantazje Sentyzibi, zapomniałeś o wyjeżdzanej rurze z podłogi.
Wróćmy na ziemie lepiej ;)
 

sentyzibi

Well-known member
Co jest Panowie? Pomysł zwariowany, ale miał tylko zobrazować doskonałość obecnego zestawu i jego aranżacji, bo już tylko " crazy kwiatki" mogą zmienić osiągnięty przez Krzysztofa super efekt jego salonu... a Wy mnie tu zaraz od pijaków.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
"Weź pigułkę, weź pigułkę" :D
Żartuję oczywiście, ale proponowałeś coś z Seksmisji :D
Gdybym miał salkę kinową, to kto wie, ale pamiętajmy, że to nadal zwykły pokój ;)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
""Bo to inny pokoik ;) Savron, właśnie innym pokoiku wylądował docelowo Twój lampowy stojak na pilota. Tam wg mnie dobrze współgra z małym Marantzem ;)
W dużym leżał kilka tygodni na stoliku obitym skórą. Niestety, jak tylko ktoś go dotknął, to kolce spadały z podstawek dziurawiąc skórę. Teraz ma się dobrze i nikt go nie szturcha :D""""
:(:(:(:(:(:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

A to taka, mała prezentacja. W tej chwili tylko pudełko. Na zawartość trzeba jeszcze trochę poczekać, z przyczyn ode mnie niezależnych.:roll:
Kopiowanie, nagrywanie, rozpowszechnienie (kurde , jakie ciężkie słowo:grin:), poprawianie , surowo zabroniono.;-) Koncern HvK, kłania się. Fotki jak zawsze "na poziomie". Nic mi nie pomaga. Już i tabletem robię, ale efekt taki samy. Marny:D Na żywo jest dużo lepszy. Pozdrawiam. BALI, trzymaj się.;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry