Strona główna Ostatnie testy Nasze Zestawy Kanały 4K Próbki HD Forum
Rejestracja Regulamin Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Nasze zestawyTutaj prezentujemy nasze wnętrza wraz ze sprzętem.

Wróć HDforum > Styl życia - lifestyle > Nasze zestawy > [Nasze Zestawy AV] Na biało, przy kominku...
Odpowiedz

Klub HDTV.com.pl

Meldunek: Oct 2007
31-01-2017, 23:32
Domyślnie

Cytat:
Napisał krzysztofradio Zobacz post
Na jednym ze zdjęć widać też mój autorski projekt napinaczy
Czyli opuszczasz ekran i za każdym razem naciągasz go doczepiając "napinacze" jeden po drugim?
Dobre, to jak wieszanie prania. No i niech nikt nie mówi, że wykonujemy mniej czynności domowych od kobitek

Moja galeria: 1 2
Odpowiedź z Cytatem
armanig jest offline
reklama

Meldunek: Feb 2005

Wspiera forum

Meldunek: Jan 2013

31-01-2017, 23:43
Domyślnie

Cytat:
Napisał krzysztofradio Zobacz post
O co chodzi konkretnie?
Chyba o te "zaczepki" do TV. Mi też ciekawie jak to zrobiłeś? Czy to sam robiłeś czy "gotowiec"?
Nu na reszcie , nasz Pan Kristoff, zrobił swój wątek.
Za miesiąc może wszystko skończysz
Mała podpowiedz: jeżeli kupuje cie "karbon" na Allegro, to w przeglądarce wpisuj cie "okleina folia 4D" Jest dużo lepsza jakościowo i jest wylewana a nie drukowana, co jest bardzo istotnie. folia CARBON 4D KOCIE OCZY, samoprzylepna CAT EYE (6165391894) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Czekamy na ciąg dalszy , Panie Kristoff. Pozdrowienia.
Odpowiedź z Cytatem
Savron jest offline
Wspiera forum

Meldunek: Apr 2013

01-02-2017, 00:01
Domyślnie

Szczerze myslalem ze jestes "tak nadziany" ze z tego powodu nie chcesz sie pochwalic salonem "zrozumiale"' a tu wynika calkiem cos innego.
Jestes czlowiekiem, ktory lubi robic wiele rzeczy samemu, ale nie robic bo robic, tylko robic sztukaterie na poziomie savrona. (Moze wynika to ze skneractwa - u mnie tak jest, albo poporrostu lubisz to). Piekny pokoj, na dzien dzisiejszy "Bipo niech wybaczy" ale nie jestem w stanie okreslic ktory pokoj jest dla mnie Top One.

Szczere gratulacje. Ja nigdy bym sie nie zabral za zrobienie takich standow, nerwica by mnie wykonczyla. Wiec pelen szacunek.

Co do rolety to widze ze kombinujesz jak kon pod gore.
W twoim wypadku juz bylby czas najwyzszy na zakup normalnej rolety "ala Bipo"

Gratulacje.

Jedno co mi sie nie podoba, to to ze caly czas mialem Bipa na celowniku i daze do perfekcji majac go za przyklad, od dzis kolejny salon stoi mi na drodze

Pozdrowienia.

Klub HDTV.com.pl

Meldunek: Sep 2006

01-02-2017, 00:06
Domyślnie

Cytat:
Napisał armanig Zobacz post
Czyli opuszczasz ekran i za każdym razem naciągasz go doczepiając "napinacze" jeden po drugim?
Dobre, to jak wieszanie prania. No i niech nikt nie mówi, że wykonujemy mniej czynności domowych od kobitek
Jedni wieszają geowłókninę, inni odkręcają ekrany z sufitu, jeszcze inni pranie
A na poważnie robię to raz na kilka tygodni, miesięcy. Nie wiem dlaczego, ale jeśli obejrzę kilka filmów z "napinaczami" to materiał się rozciąga i mam spokój na długo bez napinania. Gdy zauważam lekkie fałdy powtarzam proces. Wychodzi ok. 3 razy w roku
Cytat:
Napisał Savron Zobacz post
Chyba o te "zaczepki" do TV. Mi też ciekawie jak to zrobiłeś? Czy to sam robiłeś czy "gotowiec"?
Chodzi o te napinacze?

Cytat:
Nu na reszcie , nasz Pan Kristoff, zrobił swój wątek.
Za miesiąc może wszystko skończysz
Czekamy na ciąg dalszy , Panie Kristoff. Pozdrowienia.
Skończyłem !!!

Cytat:
Napisał lolo2 Zobacz post
Szczerze myslalem ze jestes "tak nadziany" ze z tego powodu nie chcesz sie pochwalic salonem "zrozumiale"' a tu wynika calkiem cos innego.
Jestes czlowiekiem, ktory lubi robic wiele rzeczy samemu, ale nie robic bo robic, tylko robic sztukaterie na poziomie savrona. (Moze wynika to ze skneractwa - u mnie tak jest, albo poporrostu lubisz to). Piekny pokoj, na dzien dzisiejszy "Bipo niech wybaczy" ale nie jestem w stanie okreslic ktory pokoj jest dla mnie Top One.

Szczere gratulacje. Ja nigdy bym sie nie zabral za zrobienie takich standow, nerwica by mnie wykonczyla. Wiec pelen szacunek.

Co do rolety to widze ze kombinujesz jak kon pod gore.
W twoim wypadku juz bylby czas najwyzszy na zakup normalnej rolety "ala Bipo"

Gratulacje.

Jedno co mi sie nie podoba, to to ze caly czas mialem Bipa na celowniku i daze do perfekcji majac go za przyklad, od dzis kolejny salon stoi mi na drodze

Pozdrowienia.
Dziękuję, ale uwierz - widziałem pokój Bipa na żywo i jeszcze sporo mi brakuje...a jest tu jeszcze kilka innych rewelacyjnych aranżacji.
Jak zauważyłeś lubię dłubać by obniżać koszty wszędzie tam, gdzie się da, gdzie potrafię. Ci co odwiedzili mnie w domu wiedzą ile pracy włożyłem praktycznie w każde pomieszczenie. Nie jestem z tych, co płacą "fachmanom" za godzinę egzystencji, ale te standy doprowadziły mnie prawie do szału. Tak jak pisałem, zaoszczędziłem kilka stówek, ale gdybym to oddał w ręce stolarza, byłoby zrobione to pewnie lepiej.
Co do rolety - wiem wiem, już dawno czas na nią, ale sa jeszcze inne priorytety. Na to też przyjdzie pora

Dali Ikon 6 Mk2 White High Gloss 7.1.4 Atmos
Marantz PM-KI Pearl Lite, SA-KI Pearl Lite, AV7702 mk2, MM7025, 2x MM7055, UD7007, NA7004, ST6003, HD-DAC1, Rega Planar 3, Sennheiser HD 650, Sony WH-1000XM3
Kable stereo (głośnikowe, RCA i zworki) Tellurium Q Black, Kable kino QED Performance
Sony Bravia KDL-46NX700 White, Epson EH-TW3200, Samsung S10
Galeria

Ostatnio edytowane przez krzysztofradio ; 01-02-2017 o 00:22
Odpowiedź z Cytatem
krzysztofradio jest offline
Wspiera forum

Meldunek: Jan 2013

01-02-2017, 00:18
Domyślnie

Nie, Panie Kristoff, tak łatwo nas nie pozbędzie sie.
Po pierwszej , co to za szafka pod gramofon?
Co to za kabli HDMI?
Co to za listwy?
Skąd ten zegarek?
Czy Ty jesteś VIP-em dla PGN?
Czy w okolice nie ma problemów z dostawą prądu , kiedy Ty to wszystko włączasz?
A z tymi kablami , to nie złe pojechałeś Ja by zawału dostał , jak by to wszystko trzeba było podłączyć.
Kristoff, jesteś WIELKI. Bez wazeliny. Pozamiatałeś.
Chcesz wierz, chcesz nie, ale ja zawsze myślałem że tę stędy to fabryka. Szacun wielki, bo ja napewno wiem co to znaczy lakierowanie. Przeszkadza w tym wprawie wszystko, jak nie masz dedukowanego pomieszczenia dla takie roboty. Szczególnie kurz. Wystarczy chwila nieuwagi i wszystko jest "spieprzono". Albo jakiś komar, mucha i td.

Ostatnio edytowane przez Savron ; 01-02-2017 o 00:24
Odpowiedź z Cytatem
Savron jest offline
Klub HDTV.com.pl

Meldunek: Nov 2007

01-02-2017, 00:25
Domyślnie

Panie Krzysztofie, piękna historia.
Właśnie sobie zdałem sprawę, że gdybym pomyślał te 15 lat temu i co roku coś dokupował zmieniał, ulepszał to dorobił bym się podobnego zestawu. Teraz próbuję nadrobić stracone lata, ale jest to cholernie trudne bo duże dzieci - duży kłopot.

Bardzo podoba mi się pomysł chowania kabelków. Sprzęt prezentuje się naprawdę pięknie. Każde własne DIY - bezcenne bo unikatowe. Ktoś zapyta, gdzie to kupiłeś, a ty masz zawsze banana na twarzy mówiąc - sam zrobiłem .

Gratuluję ładnego wnętrza, pięknego zestawu i ... wyrozumiałej żony

Mój salon Audio-Video | A tak to się zaczęło | Galeria
Odpowiedź z Cytatem
DrWredman jest offline
Klub HDTV.com.pl

Meldunek: Sep 2006

01-02-2017, 00:27
Domyślnie

Cytat:
Nie, Panie Kristoff, tak łatwo nas nie pozbędzie sie.
Po pierwszej , co to za szafka pod gramofon?
Co to za kabli HDMI?
Co to za listwy?
Skąd ten zegarek?
Czy Ty jesteś VIP-em dla PGN?
Czy w okolice nie ma problemów z dostawą prądu , kiedy Ty to wszystko włączasz?
A z tymi kablami , to nie złe pojechałeś Ja by zawału dostał , jak by to wszystko trzeba było podłączyć.
Kristoff, jesteś WIELKI. Bez wazeliny. Pozamiatałeś.
Chcesz wierz, chcesz nie, ale ja zawsze myślałem że tę stędy to fabryka. Szacun wielki, bo ja napewno wiem co to znaczy lakierowanie. Przeszkadza w tym wprawie wszystko, jak nie masz dedukowanego pomieszczenia dla takie roboty. Szczególnie kurz. Wystarczy chwila nieuwagi i wszystko jest "spieprzono". Albo jakiś komar, mucha i td.
- To zwykłe skrzynie zbite, skręcone, polakierowane, od tyłu puste. Nie były planowane pod gramofon, raczej pod klocki Marantza
- HDMI Prolink Futura
- Zegarek z Allegro - 20 zł
- Prąd kradnę (żart oczywiście)
- to w zasadzie nie listwy a UPSy - muszę się zabezpieczać, bo jak kiedyś pisałem - w moich okolicach lubią często prąd wyłączać bez zapowiedzi
- kable już ładnie opisane - nie można się pomylić
- standy - no właśnie, sam wiesz, ale chyba warto było. Czegoś znów się nauczyłem
- Miałeś nic nie wspominać o mojej wadze, wazelinie i zamiataniu
Cytat:
Napisał DrWredman Zobacz post
Panie Krzysztofie, piękna historia.
Właśnie sobie zdałem sprawę, że gdybym pomyślał te 15 lat temu i co roku coś dokupował zmieniał, ulepszał to dorobił bym się podobnego zestawu. Teraz próbuję nadrobić stracone lata, ale jest to cholernie trudne bo duże dzieci - duży kłopot.

Bardzo podoba mi się pomysł chowania kabelków. Sprzęt prezentuje się naprawdę pięknie. Każde własne DIY - bezcenne bo unikatowe. Ktoś zapyta, gdzie to kupiłeś, a ty masz zawsze banana na twarzy mówiąc - sam zrobiłem .

Gratuluję ładnego wnętrza, pięknego zestawu i ... wyrozumiałej żony
Bez przesady. Dzięki, ale nie uważam tego pokoju, zestawu za coś nadzwyczajnego. Do roboty jeszcze sporo. Ot zwykłe hobby. Nie słodźcie mi tak, bo obrosnę w piórka, a inni napiszą, że się lansuję

Dali Ikon 6 Mk2 White High Gloss 7.1.4 Atmos
Marantz PM-KI Pearl Lite, SA-KI Pearl Lite, AV7702 mk2, MM7025, 2x MM7055, UD7007, NA7004, ST6003, HD-DAC1, Rega Planar 3, Sennheiser HD 650, Sony WH-1000XM3
Kable stereo (głośnikowe, RCA i zworki) Tellurium Q Black, Kable kino QED Performance
Sony Bravia KDL-46NX700 White, Epson EH-TW3200, Samsung S10
Galeria

Ostatnio edytowane przez krzysztofradio ; 01-02-2017 o 00:32
Odpowiedź z Cytatem
krzysztofradio jest offline
reklama

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania