[Nasze Zestawy AV] Moje Auro

Rafal7

Banned
Spoko, znam Cię.
Jak wrócę do domu to wam dam zdjęcie co tam się dzieje.
wymieniłem kable głośnikowe na 2x4mm to są takie grube ze leży teraz wszytko na kupie.
 
To jest nieład artystyczny. Najważniejsze że właściciel wie który do czego idzie.
Sprzęt piękny, te "bulaje" w Marantz super są, szkoda że mej żonce one nie pasują.
Generalnie super Kino Domowe ;)


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

darekrocznik

New member
Składał mój znajomy - maniak sprzętu, 6 lat temu, całkowity koszt 5 tys. ale warto było grają jak firmowe kolumny warte powyżej 10 tys.
 

darekrocznik

New member

Attachments

  • 20160921_014725.jpg
    20160921_014725.jpg
    38,6 KB · Wyś: 62
  • 20160921_004940.jpg
    20160921_004940.jpg
    37,3 KB · Wyś: 64

Bipo

Active member
Bez reklam
Darek co to takie białe 3 sztuki wpiete w listwę a w to coś dopiero wtyczki? Czy to jakieś filtry?
 

darekrocznik

New member
Nie gniazdka na pilota, kupiłem specjalnie do UPS projektora, żeby sie cały czas nie ładował a wyciągać bez przerwy z gniazdka bez sensu, w zestawie były 3 to wykorzystałem do amplitunera i końcowki mocy a specjalne filtry ma ta biała listwa z prawej zrobiona na zamówienie w Sonus Oliva http://www.sonusoliva.pl/akcesoria.html ,ta z lewej do przepięć, po przeprowadzce miałem kilka awarii więc trzeba było się w końcu dobrze zabezpieczyć
 
Ostatnia edycja:

venomas200

New member
Bez reklam
Mnie niedawno żona gledzi zrób porządek z kablami a ja jej na to że lepiej się nie da niż są. Się babsko uparło i co stwierdziła że lepiej się nie da. Ale fakt że galimatias jest straszny z kablami
 

darekrocznik

New member
Na szczęście moja druga połówka nie wtrąca się do sprzętu, jej jest druga część salonu i tam uskutecznia Swoje cuda, moja druga część salonu to już moja bajka. Trochę krzywo patrzyła na mój pomysł z malowaniem sufitu ale efekt ją przerósł i się podoba
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Uważaj na te pilotowe gniazdka. Przepuszczają prąd i nie do wszystkiego się nadają. Do sprzętu je wywaliłem, do videofonu, też. Chodzi mi na nich wyłącznie ruter i jeden wentylator. W zimie lampki choinkowe na OFF a jednak delikatnie świeciły. Miałem kilka różnych "marek" tych wynalazków - każde to samo.
 

darekrocznik

New member
LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA 6G BRENNENSTUHL 60.000A (6363190387) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - testował ktoś kiedyś takie listwy przepięciowe lub podobne, naprawdę zabezpiecza od uderzenia pioruna ? Producent i sprzedawca zarzekają się, że tak - ".....Podczas burzy teoretycznie listwa nie trzeba wyłączać (ani przełącznikiem, ani tym bardziej wyciągając wtyczkę z gniazda) gdyż jest wyraźnie napisane na str producenta: .ochrona urządzeń przed zakłóceniami w sieci elektrycznej przepięciami, pośrednimi uderzeniami pioruna lub szumami w przewodach; maksymalna suma prądów upływowych o wartości 60 000 A!..." Jak to się ma w praktyce ? Co do gniazd na pilota, będzie u mnie elektryk to sprawdzi, czy idzie jakis prąd voltomierzem.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
żadna listwa nie zabezpiecza od pioruna !!!!!

Podczas burzy nigdy nie musisz wyłączać tylko jak "czepnie" w chałupę to wtedy się przekonasz, że wywali nawet korek od zlewu.
 
Do góry