[Nasze Zestawy AV] Projekt budżetowego kina

P-U-M-A

New member
Kup sobie pilot harmony hub. Moim zdaniem to obowiąek przy dużej ilości sprzętu. Konfiguracja prosta a funkcjonalność rewelacyjna
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Nowy Chromecast zalatwia mi praktycznie wszystko. Steruje glosnoscia amplitunera, genialny pilot, nawet potrafi wylaczac TV. Nic wiecej nie potrzebuje.

Normalne filmy leca z kompa. A tam pilot tez nie potrzebny.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam

Powolutku do przodu..***

Okazuje sie ze wszystkie kable za krotkie, zas tydzien czekania na kable (dlugi weekend). Jak kable szly po skosie to bylo ok, bo sufit podwieszany szmatami i nie bylo widac.***

Teraz jak mam specjalna zabudowe na kable nad halogenami to kable krotkie sie zrobily.

***

No i po wywaleniu belek ekran zrobil sie za maly. 115" malutko �� Moze pozniej pomysle nad czyms wiekszym i typowo pod HDR-a. Tak zeby chociaz 131 cali bylo xD



 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Narobiłeś się przy tej ścianie akustycznej i teraz zakrywasz ekranem ? I będzie jeszcze większy ?
Myślałem , że idzie w kierunku stereo .
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Narobiłeś się przy tej ścianie akustycznej i teraz zakrywasz ekranem ? I będzie jeszcze większy ?
Myślałem , że idzie w kierunku stereo .

Ano, cala sciana bedzie praktycznie zaslonieta. Bedzie kino, ale sciana ma zniwelowac mody. Mam straszne cyrki w akustyce szczegolnie do 300hz
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Tym sposobem rozwiążemy problem ? Zadziała ta ściana ?

Niedlugo sie dowiemy.
Mam pomiary przed, zrobie pomiary po.
Zobacze jak wyjdzie poglos, czy mody sa inne itp. Bez pomiarow juz moge powiedziec ze roznica jest - - ale czy w dobra strone czy gorsza xD

Mam tylko nadziejie ze bede mial wzorcowe niskie czestotliwosci. Ze srednimi i wysokimi sobie poradze rozpraszaniem xD
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Te dziurki w scianie odbijaja sie na ekran.... Puszczam film i cale tlo widac kropki :)



Taki zarcik :)
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ostatecznie tak by to mialo wygladac.... Dupna ta szafka rtf... Scena lub cos wygladaloby o niebo lepiej

Co do farby to masakra jaka czarna. Nawet ledy ze ekranem nie chca swieciec, tzn swieca ale wszedzie czarny kolor zabija to swiatlo.



 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Super , gratulacje !!!

Będzie większy MagicScreen ?

Do ciemni Magicscreena nie warto, tymbardziej jak celujesz w HDR z pierwszego zdarzenia co wiaze sie z duza jasnoscia - - a to znowu uwydatnia hot spoty na magicscreenie. Do jaskini odradzam MS

Jak juz bede wymienial to strikte cos pod HDR.
 
Do góry