[Nasze Zestawy AV] Projekt budżetowego kina

Caparzo

New member
Bez reklam
Bass refleks większy?
Średnica otworu od strony wewnętrznej kolumny wygląda na taką samą jedynie w kierunku zewnętrznym się rozszerza, i ciekawe czy to ma jakiś wpływ.

Taki sam jak granity i podstawki pod kable. Większa kolumna, większe membrany to i wylot większy. jak w silnikach przy 5 litrach 4 rurki potrzebne ;P a w twoim pikaczento jedna :D


lolo salon z gustem ! to lubie ;D
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Przepraszam kapusta, pomylka. Otwory sa takie same tylko to zlobienie calkiem inne. Zucilem okiem i myslalem ze wiekszy.

lolo salon z gustem ! to lubie ;D

Wiekszosc "gadzetow" pochowalem do zdjec, meble poprzesowalem. Heco sluza za podstawki pod kwiaty :)
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
On do bio kominka wrzuca co chce, gazety, płyty, myzyke, filmy to ogląda na tv, a jak wrzuci playbya to leci dobry erotyk :D
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
W zeszlym tygodniu wymienialem telefony bo abonament sie skonczyl to wziolem srajfona 5. Wiec jak kupie cos z airplay to powinno byc git z muza z tidala.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Kapusta ma rację, ale teraz już z górki:
Salon - TV + Dac Filo + Denon 1500ae + Heco MS 1000. Dokupie tylko jakiegoś sieciowca z DLNA i Airplay - być może do kompletu używanego DNP Denona i będzie gitara. Będę spełniony na 80 - 90 % i niczego nie będę musiał się wstydzić.

A kino, żona obiecała że pod choinkę kupi mi słuchawki :)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Lolo czekam na porównanie z niecierpliwością bo ja ich słuchałem z moimi 900 kami i ciekaw jestem do jakich wniosków dojdziesz.. ;-)

Lolo jeśli mogę cos zasugerować to pozycz czy kup sobie najprostszy odtwarzacz cd nawet taki za 50zl i posłuchaj w systemie cd + wzmak + kolumny.
Kolumny wysuń do przodu tak aby od tylnej ściany były min.50cm oraz od bocznych również 50cm. Obie kolumny przed linią kominka delikatnie skierowane na miejsce odsluchu ale tak aby osie kolumny krzyzowaly się za głową. Zmierz odległość pomiędzy kolumnami mierząc od środka głośniku w kolumnie. Następnie jak zmierzysz szerokość rozstawu to w takiej odległości usiądź od kolumn i posłuchaj utworów. . ;-) czekam na recenzję ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry