[Nasze Zestawy AV] Moj skromny zestaw

Snikers89

New member
Bez reklam
Fotki poki co w kiepskiej jakosci bo moja kobita wziela aparat na urlop. Pozniej dodam w lepszej jakosci:
d49973275725e3db50e929e831fbb029.jpg

36ff1cdc580880f7104d00ddd8ed2544.jpg

1c5dfe92e9834a2dd81566d1aaa5f248.jpg

3d2edd71723f722e0448f26f8f96ffba.jpg

4ba3403be056e2689587f11af05f53d8.jpg

42c0e3a50f48181edccf5e20fd2d4ca3.jpg

edc3c0748978bb33bb9a571fdd050d88.jpg

a6bba2be2cef7e787f18fa9d7ef672b6.jpg

993cca5414cc142fac48dbcfa850a2a3.jpg

4108416a8d0c3c8df55184078416ada0.jpg

Zdjecia sa z roznych etapow budowy mojego kina a troche sie zmienialo.
 
Ostatnia edycja:

Snikers89

New member
Bez reklam
Ciekawi mnie tylko kapustka czemu sadzisz ze central jest ,,jebitny,, hehe az tak wielki to on nie jest

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

Rafal7

Banned
Nie no na zdjęciach widać że to kawał kolumny jest.
Te Twoje fronty są bardzo ładne i napewno potrafią pocisnąć?
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
W tych glosnikach z boku zrob drzwiczki to bedziesz mial szafy na ubrania.... te kolumny zajmuja miejsce polowy pokoju masakra.

Jak przyslowie mowi "po co sie myc skoro mozna sie podrapac" ty nie musisz sie drapac, stajesz przed glosniki i wlaczasz bas.

Tv niby 55 cali ale nie wyglada....

Ino pozazdroscic tez bym sobie w salonie fulnal ze dwa suby z przednim glosnikiem. Bo denon 1500 nie ogarnia mojego pomieszczenia muzy slucham prawie na maksa a i tak slabo...

Gratulacje.

Ja czekam na promocje i cisne ze sprzetem, mam juz pokoj z przeznaczeniem tylko na kino :)
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Hehe ale mnie posisnoles hehe
Faktem jest to ze miejsca troche zajmuja ale sie tym nie przejmuje bo nie jest to moja chata tylko wynajmowana a jak widac Brexit osiagniety i sie robi tu nieciekawie wiec niedlugo i tak wyprowadzka hehe

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Snikers89

New member
Bez reklam
Nie no na zdjęciach widać że to kawał kolumny jest.
Te Twoje fronty są bardzo ładne i napewno potrafią pocisnąć?
Fronty sa naprawde niezle. Konstrukcja jak dla mnie jest bardzo ciekawa. Kazdy glosnik chodzi inaczej i mozna to bez problemu zauwazyc. Przykladowo ten na samym dole jest jest przeznaczony dla najnizszego pasma.
A potrafia pocisnac w stereo.
Ja ogolnie jestem zadowolny. W dodatku gwarancja na 6 lat wiec predko ich nie wymienie.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

Snikers89

New member
Bez reklam
A te mniejsze Tannoy-e też masz, czy wymieniłeś je właśnie na te większe?
Te mniejsze Tannoye podlogowe DC6T robia mi za sorroundy. Mialem 4x DC6T. Jedna pare sprzedalem po wymianie na Precision. Co ciekawe jak wystawilem te DC6T na ebayu to po godzinie przyjechal kupiec i to polak jeszcze.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Snikers89

New member
Bez reklam
No ale niestety sa troche schowane w tym momencie za subwooferami. Po tym jak moja corka zaczela sie nimi interesowac postanowilem poswiecic Subwoofery niz fronty. Noi i maskownice na wszystko choc lepiej wygladaja bez.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

Snikers89

New member
Bez reklam
W Polsce to pewnie powyzej 10k a tutaj to zalezy jak trafisz. Te co ja mam z polyskowym lakierem drozsze sa.
Nierozumiem tylko jednej rzeczy. Jak wpisze na ceneo.pl jakies glosniki to podaja cene za sztuke a wiadomo ze musi byc para. Jaki jest sens podawania ceny za sztuke...
Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Co?? Słuchasz na maxa?

Tak, wzmak 80 - 90% dopiero wtedy moge powiedziec ze jest glosno, na apli 6009 tez musialem na maksa kurek przykrecac.
Od godziny 9 dopiero cokolwiek slychac.

Obstawiam ze to wina dlugiego pomieszczenia.


Snikers jak tak pisales ze lubisz odsluchy robic. To posluchaj heco. I powiesz co i jak.

Snikers jak ty to wszystko zapakujesz do domu po tym Brexicie heh.

Kable masz jakies zwykle czy tez "sluchasz kabli" ?
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Wzmaki mamy takie same, amplituner prawie też ;)
Dlatego trzeba sie trzymac razem hehe

Lolo tak jezdze na odsluchy. Heco dodalem do listy ale nie wiem czy to bedzie model 702 czy 902. Tylko takie 2 sklepy maja dostepne.

Co do ewentualnej przeprowadzki do innego kraju to tylko zostaje mi sorzedac auto i kupuc duzego busa i sie pakowac. Moze na 2 razy sie zalapie.
A kable to jest chodzi o zasilajace to mam firmy Wireworld. RCA srebrne polskiej firmy Argentum zas glosnikowe to sorroundy mam na zwyklych miedziakach zas reszta jest na posrebrzanych kablach z teflonowym rdzeniem firmy QED Anniversary XT bodajze z bananami Airloc.

Kapusta co do problemu z kablami to jest proste wyjscie. Gdyby to byla moja chata to albo bym rozwalal sciany i zabudowal pcv w srodku lub montowal rynienki a potem je pomalowal. Rozne sa opcje.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Snikers89

New member
Bez reklam
Zas te male malestwa jeszcze siedza w kartonie i czekaja na nowy klocek do dolby atmos lub auro 3d
61c01e3e532f33dd64b0d5f37fd68e33.jpg


Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Jutro kobita wroci z urlopu z aparatem to jak znajde czas to porobie wiecej fotek w dobrej jakosci itp.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry