[Nasze Zestawy AV] Moj skromny zestaw

Snikers89

New member
Bez reklam
Nowa zabawka w kinie

Witam ponownie. Niestety nie udalo mi sie dzis nabyc osobiscie nowej zabawki lecz zostala zamowiona i bedzie we wtorek.
Unpacking we wtorkowy wieczor hehe az nie moge sie doczekac [emoji23][emoji23]
 
Ostatnia edycja:

Snikers89

New member
Bez reklam
Hahaha juz musiales sie wygadac [emoji23][emoji23][emoji23]
Moge nawet dodac ze jestem dosc zaskoczony. Dostalem prawie 140 funtow upustu.
 
Ostatnia edycja:

Dingo

Member
Gratki Snikers! Idziemy w bardzo podobnym kierunku sprzetowo ;)

U mnie tez zapowiada sie dosc duzo zmian w sprzecie w bardzo bliskiej przyszlosci i Oppo 203 jest rowniez na liscie zakupowej.

Mozesz pochwalic sie skad zamawiales i ile cie kosztowal?
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Masz już swój temat to po co zakładasz nowy, bez zdjęć, bez niczego nowego??? Pisanie o niczym i zaśmiecanie działu
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Masz już swój temat to po co zakładasz nowy, bez zdjęć, bez niczego nowego??? Pisanie o niczym i zaśmiecanie działu
Yyy sorki ale nie wiedzialem ze moj stary temat z przed ponad roku dalej istnieje...
Nie boj sie zdjecia beda.
Ale jak chcesz to masz juz 1:
de63ba1b52d0bb882aa2a31032fbdc85.jpg


Gratki Snikers! Idziemy w bardzo podobnym kierunku sprzetowo ;)

U mnie tez zapowiada sie dosc duzo zmian w sprzecie w bardzo bliskiej przyszlosci i Oppo 203 jest rowniez na liscie zakupowej.

Mozesz pochwalic sie skad zamawiales i ile cie kosztowal?

Wyszedl mnie 1261f po upuscie + 126f przedluzenie gwarancji (supercare na 6 lat) w sklepie Richer Sounds w Leeds.
 
Ostatnia edycja:

RAF1977

Banned
Chyba jakaś dobrą robotę dostałeś 😀
Przeprowadzka już była?

To będziesz miał chyba jako jedyny, najdroższy BD player, na tym forum i na innych forach, też.
 
Ostatnia edycja:

Dingo

Member
Wyszedl mnie 1261f po upuscie + 126f przedluzenie gwarancji (supercare na 6 lat) w sklepie Richer Sounds w Leeds.


Wow! Pojechałeś po całości. Gratuluję jeszcze raz i dzięki za info.

Na taki upust liczyć nie mogę bo kwota prawie połowę niższa, ale przyznam że Richer dają dobre ceny. Ja kupuję w Belfascie. Pozdro!
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Chyba jakaś dobrą robotę dostałeś [emoji3]
Przeprowadzka już była?

To będziesz miał chyba jako jedyny, najdroższy BD player, na tym forum i na innych forach, też.
Nie przesadzajmy. Sa tu ludzie co maja lepsze zabawki gdzie ja sie chowam hehe.

A co do roboty to troszke by sie zgadzalo. Zmienilem jakies 2 miechy temu tyle ze musze godzine w jedna strone dojezdzac heh [emoji28]
Ale jeszcze sie nie przeprowadzilem.

Ogolnie rzecz biorac to wzielem jeszcze dodatkowo listwe filtrujaca tacime i 5m kabla hdmi i powiedzialem ze place gotowka 1500f i kropka i tak mi wyszla fakturka
4677f96c7210f99cd67784662e7630e7.jpg
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Snikers czyli rozumiem że ten odtwarzacz u Ciebie będzie tez jako źródło do cd? A z ciekawości się spytam czy sprawdzałeś ten odtwarzacz jako źródło w konfrontacji np z cd powiedzmy za 3 tys zł?
Jedno jest pewne w RP za taką cenę nie kupiłoby się tego modelu.. :- ) jak ktoś chciałby kupić.
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Snikers czyli rozumiem że ten odtwarzacz u Ciebie będzie tez jako źródło do cd? A z ciekawości się spytam czy sprawdzałeś ten odtwarzacz jako źródło w konfrontacji np z cd powiedzmy za 3 tys zł?
Jedno jest pewne w RP za taką cenę nie kupiłoby się tego modelu.. :- ) jak ktoś chciałby kupić.
Osobiscie nie mialem czasu go jeszcze porownywac. Jak bede mial czas to bede go z kumplem testowal u niego.
Porownanie bedzie z Oppo UDP-203 a takze z najwyszym modelem cd od Onkyo.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
No to transakcja jak za pół darmo... :)
Ja porownywalem 105 z cd denona 1510 i powiem tak jak dla mnie gralo to jak dla mnie prawie identycznie. Prawie bo to co od razu było można usłyszeć to lepsza góra i więcej detalu na gorze w cd denona. Oppo gra cieplejszym dźwiękiem, który łagodzi delikatnie górę. Reszta składowych barwy dźwięku była podobna, 105 by pasowała do systemów gdzie góra jest podkreślona i może przy dłuższych odsłuchach męczyć. W systemach o mocno ocieplonej barwie, oppo może lekko przygasić system co nie każdemu przypasuje. Podejrzewam że 205 ma te same bebechy od audio co 105... tak gdybam..:)
Jak ktoś chce mieć jak najmniej klocków i ograniczyć się do urządzenia wszystko w jednym to oppo 105/205 idealnie się nadaję.
 

Snikers89

New member
Bez reklam
No to transakcja jak za pół darmo... :)
Ja porownywalem 105 z cd denona 1510 i powiem tak jak dla mnie gralo to jak dla mnie prawie identycznie. Prawie bo to co od razu było można usłyszeć to lepsza góra i więcej detalu na gorze w cd denona. Oppo gra cieplejszym dźwiękiem, który łagodzi delikatnie górę. Reszta składowych barwy dźwięku była podobna, 105 by pasowała do systemów gdzie góra jest podkreślona i może przy dłuższych odsłuchach męczyć. W systemach o mocno ocieplonej barwie, oppo może lekko przygasić system co nie każdemu przypasuje. Podejrzewam że 205 ma te same bebechy od audio co 105... tak gdybam..:)
Jak ktoś chce mieć jak najmniej klocków i ograniczyć się do urządzenia wszystko w jednym to oppo 105/205 idealnie się nadaję.
I taki jest plan Bipo. Podejrzewam ze co do audio to jedyna roznica to te 2 nowe SABRY
ja myslalem, ze tylko w Polsce biora ludzi na extra gwarancje, widze w UK rowniez, ehh...
Nie wiem jak w Polsce jest z gwarancjami ale ta Richer Sounds jest naprawde dobra bo juz kilka razy z niej korzystalem. A w dodatku sobie policz te 120 pare funi podziel na 72 miesiace ile ci to wyjdzie miesiecznie.... wcale nie duzo. W dodatku jesli przez te 6 lat nie uzyje gwarancji to mi oddadza cala sume....
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Osobiscie nie mialem czasu go jeszcze porownywac. Jak bede mial czas to bede go z kumplem testowal u niego.
Porownanie bedzie z Oppo UDP-203 a takze z najwyszym modelem cd od Onkyo.

Mi chodzi wyłącznie o odtwarzacze cd i coś lepszego niż cd od onkyo.... ja akurat miałem porównanie tego najwyższego modelu Oppo ale do cd za dużo większe pieniądze więc nie ma co porównywać, ale odniosłem takie wrażenie po tych kilku piosenkach że cdik od marantza Ki pearl lite jest lepszy jako transport.. ale to troszkę większe pieniądze.. więc ciekawy jestem jakby to wypadło właśnie z cdikiem w granicach 3-3,5 tys wyj.
natomiast jako urządzenie jak najbardziej taki odtwarzacz jest fajniutki.. na dwóch filmach go troszkę pokatowałem jest ok.. jedynie co można na minus przypisać to tylko 4 prędk. przewijania o ile dobrze pamiętam..ale to jest pikuś.. za to pilot jest genialny :) chociaż dla mnie model niższy w zupełności by wystarczył i do tego cdik.. mam nadzieję, że kiedyś w srebrze zaczną robić..

Ps w RP o takiej gwarancji można pomarzyć.. długo jeszcze musimy uczyć się w tej kwestii..
 
Ostatnia edycja:

Snikers89

New member
Bez reklam
Mi chodzi wyłącznie o odtwarzacze cd i coś lepszego niż cd od onkyo.... ja akurat miałem porównanie tego najwyższego modelu Oppo ale do cd za dużo większe pieniądze więc nie ma co porównywać, ale odniosłem takie wrażenie po tych kilku piosenkach że cdik od marantza Ki pearl lite jest lepszy jako transport.. ale to troszkę większe pieniądze.. więc ciekawy jestem jakby to wypadło właśnie z cdikiem w granicach 3-3,5 tys wyj.
natomiast jako urządzenie jak najbardziej taki odtwarzacz jest fajniutki.. na dwóch filmach go troszkę pokatowałem jest ok.. jedynie co można na minus przypisać to tylko 4 prędk. przewijania o ile dobrze pamiętam..ale to jest pikuś.. za to pilot jest genialny :) chociaż dla mnie model niższy w zupełności by wystarczył i do tego cdik.. mam nadzieję, że kiedyś w srebrze zaczną robić..

Ps w RP o takiej gwarancji można pomarzyć.. długo jeszcze musimy uczyć się w tej kwestii..
Ogolnie rzecz biorac ten najwyzszy model CD od Onkyo kosztuje bodajze wiecej niz Oppo UDP 205 takze raczej bedzie roznica na plus Onkyo. Lecz gdyby mi az tak zalezalo na samej muzie to bym kupil oppo 203 i jakis cd w podobnej cenie do 203 natomiast ja jestem bardziej kinomanem a muza jest dodatkiem.
Chcialem brac 105D lecz jaki to sens cofac ?? Wole miec jedna puszke na kilka lat ktora bedzie dosc uniwersalna [emoji23]
 
Do góry