[Nasze Zestawy AV] Moj skromny zestaw

Snikers89

New member
Bez reklam
Widze, ze kolega z GB. Jak tam reakcje na Brexit tak na ulicy nie w mediach?
Juz masz plusa za tego Pionka :).
Jakiego Pionka ?
Co do brexitu to jedni swietuja a drudzy pokazuja im srodkowy palec i ogolnia mowia ze melina spoleczna dostala co chciala i teraz wszyscy poniosa tego konsekwencje.
Funt leci w dol jest najtanszy od 20 lat bodajze. U mnie w firmie dostali emaila z USA ze cena niektorych komponentow od dzis idzie w gore o 10%.
Takze zabawnie bedzie

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

collider

New member
Bez reklam
Jakiego Pionka ?
Co do brexitu to jedni swietuja a drudzy pokazuja im srodkowy palec i ogolnia mowia ze melina spoleczna dostala co chciala i teraz wszyscy poniosa tego konsekwencje.
Funt leci w dol jest najtanszy od 20 lat bodajze. U mnie w firmie dostali emaila z USA ze cena niektorych komponentow od dzis idzie w gore o 10%.
Takze zabawnie bedzie

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Pionka czyli potocznie Pioneera :).
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Niech nie marudza funtowi jeszcze duzo brokuje aby spadl do "normalnych" wczesniejszych cen.

Kapusta ma racje, jakby tak funt do 3 zloty spadl to bysmy z kapusta wspomogli angielska gospodarke wydajac u nich troche dytkow. :)

Do dzis pamietam krach na amerykanskiej gieldzie jak dolar byl po 1,80zl i za kontenerem na auto czekalo sie 3 miesiace. Auto tam kupione ponad pol roku trwal transport do europy takie kolejki :)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Bardzo fajny zestaw tylko jak się przeniesiesz do większego pomieszczenia to rozwinie skrzydła. Na podstawie fotek stwierdzam, że tam się strasznie dusi... ;-) .
Jak się sprawują kolumny przednie górne w kinie, bo nigdy nie miałem okazji posłuchać systemu z przednimi górnym?
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Bardzo fajny efekt. Najlepiej jest to widoczne jak samoloty lataja wtedy gorne ladnie pracuja.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Ogolnie mam plany zrobic tak jak mam w opisie plus jeszcze 2 sufitowe kiedys czyli nedzie zestaw 5.2.6. Sorroud back odpuszcze.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

Bonaventura

New member
Kolumny prezentują się przednie, kawał solidnego mebla.
Ale jakoś to wszystko tak poustawiane chaotycznie, jakby wciśnięte na siłę w jakąś klitkę. Central stoi na jakimś piecyku? Z jednej strony lodówka, z drugiej witryna..... ale najgorsze są te wszech obecne kable. Pospinaj je może jakoś, nawet w wynajmowanych mieszkaniach można to jakoś doraźnie rozwiązać poprzez różne maskownice.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ale jakoś to wszystko tak poustawiane chaotycznie, jakby wciśnięte na siłę w jakąś klitkę. Central stoi na jakimś piecyku? Z jednej strony lodówka, z drugiej witryna..... ale najgorsze są te wszech obecne kable.

Ja powtarzam na coś takiego, że ktoś ma kase ale gustu za grosz. Bez obrazy dla autora zdjęć właściciela sprzętu. Dla mnie takie coś nie przechodzi, jest brzydko i niechlujnie. Ale to moje prywatne zdanie. :popcorn:
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Nie zamierzam inwestowac w czyjas chate w dodatku nie moja wina ze ustawnosc salonu jest do krzanu. Wlozylem wiele kasy i pracy w remont ale powiedzialem ze koniec. Jak bede na swojej chacie wtedy to rozstawie konkretnie i poukrywam wszystkie kable. Poki co jest jak jest i tego nie zmienie bo nie bede inwestowal sil i kasy lecz nie oszukujmy sie ze jest tego sprzetu za duzo jak na taki maly pokoj.
Pozdro
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Teraz 25m. Na poorzedniej bylo okolo 40m ale zmieilem prace i przeprowadzka.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry