[Nasze Zestawy AV] Wzgórze Caparzo

Caparzo

New member
Bez reklam
A więc tak wygląda to co moje i to w czym się dobrze czuje :) to co mi się podoba i to co dobrze gra

"Caparzo Nest" - Wzgórze Caparzo jakby ktoś pytał ;) od Hornets Nest ;)

Mój humor sponsoruje Denon i Heco :)

image.jpg


image.jpg


image.jpg


poniżej mniej więcej mój gust muzyczny ;)
image.jpg


image.jpg


kto mi powie co łączy te wszystkie plakaty ;)
image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg


Jeden jedyny plakat na świecie :D
image.jpg


i moje dwie najfajniejsze figurki ;) po pare h ubierania :)
image.jpg


image.jpg


moje drugie wcielenie :)
image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg


To co lubie, to co mi się podoba to to chciałem mieć :)
image.jpg


image.jpg


Jest jak jest, gra dobrze, mi się podoba, kable przez bi-wire, spotify działa, tylko czasami nie wiem czemu dnp sieciowy nie łączy się z żadnym serwerem, nie wiem czy to wina wzmacniacza wifi tp link czy co ? wczoraj nie zagrał w ogóle dziś koło godziny a przed wczoraj ponad 5h ...

a tv na dole w salonie ;)
 
Ostatnia edycja:

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
No pięknie , pięknie . Pozazdrościć osobnego pokoju dla swoich zabawek . No a kolekcja figurek -to normalnie "klękajcie narody":smile:
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
CAPRAZO, szacunek. :popcorn: Nice, nice, nice. Dobra robota.Zna się chłop na dobrych rzeczach.:D :D
Ma figurki, ma fotelik , ma kolekcje filmów,ma Bugatti , ma porządek w pokoju , ma Heco.:popcorn: Brawo żołnierzu , tak trzymać. Moje szersze gratulacje.
A co mają wspólnego tę plakaty?
 

Henry

Active member
Bez reklam
No Stary, GRATULACJE ;):eek:k:
A o którą część plakatów pytasz?
O te z "klasykami"- Terminator, Robocop, Predator...?
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Wow, coz za piekny lad i pozadek. Zazdroszcze ci pokoiku tylko dla siebie.

Nie jestem fanem plakatow czy figurek ale taki pokoj (kolekcja) jak twoja to bym sie nawrocil :)

No i jeszcze nalezysz do elitarnego klubu Heco gratulacje.
 

rabit

Active member
Bez reklam
No, no. Postarałeś się. :) Nawet pasy wymalowane na szerokość podstawek pod figurki. :) Tylko gdzie są piloty? Przecież wiadomo, że muszą leżeć na stole w bezładzie, żeby kolega Savron mógł ustrugać jakąś piękną podstawkę. :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Pięknie, robisz furorę. Prawdziwy wideomaniak.
Rozumiem, że Veyron to oczywiście fotka z Twojego podjazdu do posesji? :D
Co o modeli samolotów to aż zakręciła się łza - tez miałem tego sporo, ech ile tygodni spędzało się nad jednym modelem, szukało się właściwego odcienia farby...
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
KOZAK !!! :eek:k::grin:
Podoba mi się pomysł z ustawieniem postaci z filmów,przed posterami z produkcji,w których występują :grin:
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Zolnierzu! Gdzie jest k.. lodowka?! ;)
Widze ze traktujesz te rzeczy z pasja. Gratuluje wlasnej jamy.
Mysle ze bedzie to wzgorze rozdartych serc dla niejednego.
Ja wprawdzie nie kumam kolekcjonowania figurek, ale jestem i tak pod wrazeniem.
Thumbs up!
 

fazer58

Member
Bez reklam
No tak,ja oczywiście za stary na te wszystkie "dodatki",ale wielką pasję i ogrom pracy włożonej w swoje hobby,widać aż nadto. WIELKIE GRATULACJE!
 

SternQuest

New member
Caparzo świetny pokoik, pomysł wyeksponowania figurek - pierwsza klasa. Jestem pod wrażeniem. Modele do sklejania to też moja bajka. Niestety u mnie mam pozwolenie tylko tyle ile zmieści mi się na biurku komputerowym. W innych miejscach mam zakaz :D
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Dzięki chłopaki :popcorn: nie sądziłem, że aż tak przypadnie do gustu :)


No a kolekcja figurek -to normalnie "klękajcie narody":smile:

Powiem ci tak, te co ja mam duże to skala 1:4 teraz są słabo dostępne, jak kupowałem je to były średnio po 200 zł, teraz ta firma i ta skala koło 500.... małych żołnierzy miałem ponad 30, ale sprzedałem i kupiłem wzmak i cd ;)

Ja jestem z tych ludzi co uważają, że za niewielkie pieniądze można mieć coś co fajnie wygląda i robi słowo na ustach "wow" nie musi to być hot toys czy sideshow ( to takie rolls roysce'y wśród figurek) które kosztują 4 x więcej a czy sie rożnią na półce ?? tylko z bliska wykonaniem ;) i to nie zawsze do końca ;)

A co mają wspólnego tę plakaty?

to filmy na faktach ;)

No Stary, GRATULACJE ;):eek:k:
A o którą część plakatów pytasz?

miałem te na myśli s-f, filmy w których są kosmici :)

No, no. Postarałeś się. :) Nawet pasy wymalowane na szerokość podstawek pod figurki. :) Tylko gdzie są piloty? Przecież wiadomo, że muszą leżeć na stole w bezładzie, żeby kolega Savron mógł ustrugać jakąś piękną podstawkę. :)

Zanim powstały pasy, kupiłem półki w ikei i potem powstał pomysł na takie rozwiązanie :)
Co do pilotów, no to tylko dwa piloty jak używam cd i wzmaka to jeden i na sieciowy drugi pilot.

Pięknie, robisz furorę. Prawdziwy wideomaniak.
Rozumiem, że Veyron to oczywiście fotka z Twojego podjazdu do posesji? :D
Co o modeli samolotów to aż zakręciła się łza - tez miałem tego sporo, ech ile tygodni spędzało się nad jednym modelem, szukało się właściwego odcienia farby...

Bugatti Veyron to dla mnie jedna z 3 rzeczy jaką stworzył Bóg jako ideał :) To istny rydwan Boga, no cóż Chiron to kolejny rydwan :D Modele to są gotowce z gazety samoloty i helikoptery świata ;)
na dole w dziecinnym pokoju wiszą 2 apache, sea howk i Sr-71 :) z papieru Na dniach dam foto :)

KOZAK !!! :eek:k::grin:
Podoba mi się pomysł z ustawieniem postaci z filmów,przed posterami z produkcji,w których występują :grin:

Ten pomysł zrodził sie na forum aliesgroup, podsunięty pomysł. Dlatego ja lubie coś podpowiedzieć, może ktoś zawsze skorzysta :)

Zolnierzu! Gdzie jest k.. lodowka?! ;)
Widze ze traktujesz te rzeczy z pasja. Gratuluje wlasnej jamy.
Mysle ze bedzie to wzgorze rozdartych serc dla niejednego.
Ja wprawdzie nie kumam kolekcjonowania figurek, ale jestem i tak pod wrazeniem.
Thumbs up!

Lodówka na dole, barek też ;) wkleje foto specjalnie dla ciebie, też sam wymyśliłem ;)
Co do zbierania figurek, to już mi troche przeszło, miałem tego naprawdę ponad 50 :)
gdyby te żołnierze były tańsze to chciałbym mieć całą półkę a to skala fajna 30 cm ;)

zerknij ;) -> Military - Sklep internetowy Aliens Group

ale ceny zaporowe ;)
 
Do góry