[Nasze Zestawy AV] Wzgórze Caparzo

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Caparzo, jedno pytanko.

Kto ci kurze czyszci z tych figurek ;))))

1000ZL za zolniezyki, masakra. Nie na Polskie realia.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ja ścieram ale rzadko ;) nie chce mi się :)

jeśli mówisz że te żołnierzyki drogie to zerknij w to:

hulk gladiator 62 cm ... prawie 3 tyś ;)
MARVEL GLADIATOR HULK PREMIUM FORMAT - Sklep internetowy Aliens Group

ajron man 50 cm.. 2,7k
AVENGERS AGE OF ULTRON IRON MAN MARK XLIII - Sklep internetowy Aliens Group

głowa predatora ;P ... 6,5k
PREDATOR 2 BUST PROP REPLICA 1:1 - Sklep internetowy Aliens Group

głowa terminatora w procmocji 2,8k ;)
TERMINATOR GENISYS ENDOSKELETON SKULL 1:1 SCALE REPLICA - Sklep internetowy Aliens Group

hobby świetnie tylko cholernie drogie ;)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ano drogie ale z drugiej strony wez zrob taka figurke.

Oni to drukuja na drukarkach 3d? Bo nie chce mi sie wiezyc ze drukarka tak dokladnie wydrukuje. A poza tym wez to jeszcze zaprojektuj i potem pokoloruj.

Material takich lalek to jakies tworzywo sztuczne?
 

Caparzo

New member
Bez reklam
zależy, tworzywo sztuczne, te moje jak nowe to śmierdzą, ale za każdym razem ten smród poprawiał humor, jest specyficzny, iron man to czysty plastik, robocop tak samo, zaś pinhead to jakaś guma, kiecke ma miekką, batman pół na pół, spadł chyba z 5 razy, połamane ma zawiasy w nogach, kolanach
drukarki robią w jednym kolorze, potem ręczna robótka ;)
 

DrWredman

Active member
Caparzo, pełen szacun,
Niesamowite wzgórze. Najlepsze jest to, że możesz się odciąć od reszty domowników i odlecieć... za pomocą audio oczywiście. :)
Wszystko ma swoje miejsce i ładnie się komponuje.
Jeszcze raz pełen szacun.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
zastanawiam się przyszłościowo, czy na ten skos, będzie dobry parawan czyli ekran, projektor i kino domowe ? ale to przyszłość spora ;/
 

DrWredman

Active member
zastanawiam się przyszłościowo, czy na ten skos, będzie dobry parawan czyli ekran, projektor i kino domowe ? ale to przyszłość spora ;/

Zmierz jaki ekran tam zmieścisz i będziesz wiedział, czy inwestować w parawan i akcesoria, czy po prostu duży TV.
Osobiście na kino szukałbym większego pokoju.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
mam piętro niżej, ściany takie same wielkościowo, tak samo nie ma tylko skosa... ale to zwolni się dopiero za min 10 lat jak łepki nie będą potrzebować pokoju do zabawy. Tv, to nie mniej jak 60, przy innych się męcze :)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Caparzo szanowny bracie kamracie, twoje ,,Wzgórze Caparzo” prezentuje się w srebnym bardzo ładnie. Za denona masz kolejny plus, a dodatkowo do zestawu masz kolumny Heco, które są ostatnio bardzo cenione u nas na forum…;-)
Na deser pokazałeś przepiękne figurki, które są nie samowicie ekstra wyeksponowane, tak że z resztą wystroju pokoju prezentują się wspaniale. Wielkie bravo za gust, bardzo mi się podoba..;-)
PS. Bardzo podoba mi się Twoje podejście, iż nie ważne ile dana rzecz kosztuje, ale ładnie wyeksponowana zaprezentuje się dużo lepiej niż taka która jest kilkakrotnie droższa ale za to beznadziejnie ustawiona …;-)
PS2. chyba mam podobnie..;-)
 
Ostatnia edycja:

gerus6

Active member
Bez reklam
Caparzo bardzo ładnie, już myślałem, że nikt nie słucha (oprócz mnie ;)) zespołu Slade (stare dobre czasy)
 

artiz_

New member
Bez reklam
Super mnie tez sie podoba.figurki fajne,pomysl o projektorze,z figurkami beda wspolgrały

Wysłane z mojego ASUS_T00G przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chwilę mnie nie było a tu proszę, widzę, że Caparzo w końcu ruszył tyłek i coś wkleił ;)
Ten Termiś duży to z alle, bo miałem dwie sztuki i jeden kiedyś sprzedawałem, a wiem, że swojego czasu był problem z kupnem?

Tak czy inaczej, wypas :)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Mówisz o szkielecie? Ja kupiłem w dniu jak sie na sklepie pojawił. A potem na allegro były nawet po 80 zł ;)
To neca 18 cali :)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Tak oczy świecą w szkielecie ;)

A co byś brał? Mecha z matrixa? Mam.dwa jeden może iśc pod młotek, tylko ma mankament? Jak postawisz tak stoi bo ramiona sa przyklejone i kręgosłup jeśli można to tak nazawać byl w poł złamany. Poprzedni właściciel bawił sie nim chyba w G I JOE ;) no i jest sklejonu aby stał w takiej pozycji ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie widziałem powiadomienia.
Tak, brałbym Mecha, świetnie się prezentuje. Masz oczywiście lepsze figurki, ale taki by mi akurat pasował, ale spokojnie. Najpierw muszę stworzyć odpowiednie miejsce, cała moje kolekcja (mniejszych) w kartonie na strychu, że aż wstyd się przyznać.

Tego Aliena też zdaje się mam, z tyłu po naciśnięciu cycka wyskakuje mu jezyk, zgadza się? ;)
 
Do góry