[Nasze Zestawy AV] Wzgórze Caparzo

jarecki31

New member
Pokoiku zazdroszczę. Wykończenie - pierwsza klasa.
Mnie ujął stoliczek na środku, tą swoją fakturą :)

Przyglądałem się, i nie dostrzegłem nigdzie pudełek z mini-discami, gdzieś są wstydliwie schowane ?
Myślałem, że tylko ja jeszcze używam tej 'zamierzchłej' technologii ;)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Figurki miazga! Tylko jedno praktyczne pytanie mam, dużo czasu zajmuje czyszczenie wszystkiego od kurzu? Jak często to robisz? :)

Raz na jakiś czas, ile to zajmuje ? Nie wiem, muzyka leci to sama przyjemność;), te z tworzywa co mam 50 cm to pod prysznicem sie myją, gorzej z tymi żołnierzami co mają szyte ubrania, je trzeba troche delikatnie i nie odkurzczem, bo sie sprzęt zagubi

Pokoiku zazdroszczę. Wykończenie - pierwsza klasa.
Mnie ujął stoliczek na środku, tą swoją fakturą :)

Przyglądałem się, i nie dostrzegłem nigdzie pudełek z mini-discami, gdzieś są wstydliwie schowane ?
Myślałem, że tylko ja jeszcze używam tej 'zamierzchłej' technologii ;)

Struktura to fola karbonowa biała, a dyskietki mam w szufladzie. W sumie jakoś nie myślałem żeby je dać koło płyt cd. Może dam. Co do ich używania to na forum jest kilka osób które korzystają :) ydze. Ja sie ich nie wstydze. Ciesze sie że mam MD, mam też przenośny z którym biegam czasami więc MD jest potrzebny.

Pierwsza liga :)

To teraz czas na SUFIT :arrow: i atmosa.
Tylko mie pisze z nie chcesz... xD

Zauważ, że nie mam możliwości. Lewy głośnik musiał by być, we wnęce okna dachowego która od ziemi jest 220 cm a z prawej strony sufit 280 cm. To tak było by kiepskawo, do tego druga końcówka a to koszta więc odpuszczam. Nie kręci mnie to. 7.1 też jest super. Poza tym teraz będę celował we fronty ale to plan na 2018 ;P może dalej
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Bardzo cwanie, drogi Panie.
A do tego jest "po bozemu", jak nalezy.
Pozostaje tylko zosiowac ze sluchaczem centrala, jesli da sie go nieco odchylic w gore, jakimis gumowymi nozkami z przodu
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Fronty? Ale tez ze stajni heco czy calkiem cos innego?
Chyba tak, myśle nad music style 900 lub aleva gt 602. Mam też w głowie miedzianke do suba żeby było lub białe yamahy ns777 ale mogą być za duże więc może jakieś mniejsze i słabszy model, ale pare osób odrzadza niewiem czemu.

Bardzo cwanie, drogi Panie.
A do tego jest "po bozemu", jak nalezy.
Pozostaje tylko zosiowac ze sluchaczem centrala, jesli da sie go nieco odchylic w gore, jakimis gumowymi nozkami z przodu

Nie za bardzo jest jak. Tam jest luzu dokładnie 16mm.
38 cm jest do srodka membrany od ziemi ja mam ucho na 85-90 zależy czy sie garbie na nudnym filmie czy oglądam prosto z ciekawością :) a na takiej odległości os centrala ta wysokość nie jeat tragiczna. Do tego podkręciłem go do kalibracji jeszcze +3 db, i dobrze go słychać. Poprzekręcałem troche skrzynki w moją strone, tył wzmocniłem bo lepiej było boki słychać. Myśle że jest dobrze.
 
Do góry