[Nasze Zestawy AV] Black & White czyli ewolucja

rabit

Active member
Bez reklam
Gratulacje pomysłu. Bardzo ładnie to teraz wygląda. Kwiatek Ci nie spadnie z kolumny jak zagrasz głośniej? :)
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Po ciężkich bojach pozbyłem się tych różnych chabazi - argument ,że jak przewróci się wazon i woda zaleje kolumny/podłogę/itp przeważył , na szczęście:eek: A z głośnym graniem ( choć co to za głośne granie :wink:) mam duży problem z uwagi na mało wyrozumiałych sąsiadów. W takich momentach "zazdraszczam" właścicielom domków jednorodzinnych
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Powinny być zdjęcia jeszcze dwóch telewizorów. Jeden to 21 calowy Sony i drugi to 29 calowy 100Hz Panasonic. Jednak gdzies przepadły mi zdjęcia i klisze( bo wtedy jeszcze robiłem fotki zwykłym analogiem). Wtedy byłby komplet , no ale trudno.
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Był,był ale mnie akurat trafił się zwykły 4:3 z Niemiec.Pamietam jak kumpel przytaszczył Soniaka ale 50Hz i po rozdzieleniu sygnału kablówki ZTP doszukiwaliśmy się różnic i napawaliśmy obrazem z kineskopów:lol:Kurcze jak to w sumie niedawno było.
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Niestety padł postimage.com i wszystkie zdjęcia poszłyyy... Postu nie można juz edytować więc ponownie umieszczę swoje fotki.

neptun_171.jpg


Zaczęło się tak....1992 , w dużym pokoju królował jakiś chyba 20 calowy UNIMOR albo UNITRA, siostra u siebie miała 21 calowy kolorowy JVC - z Baltony !!! a u mnie pojawiło się takie cudo

potem był jakiś 21 calowy Sony , jeszcze potem 29 calowy Panasonic ( 100 Hz !!! - co to był za szał jak tv miał 100 Hz )
i dalej


lg_2.jpg


To 44 calowy tylnoprojekcyjny potwór m-ki LG 44NZ21RB
Z boku na szafce : nagrywarka dvd Philipsa , magnetowid Sony i jeszcze oryginalna bo Made in Japan wieża stereo Panasonic , która zresztą daje radę do dnia dzisiejszego( co Japoniec to Japoniec)




image.jpg


Potem zagościł LCD LG 42LE 2R to 2007 r



sharp.jpg


I przyszedł czas na 52 calowego Sharpa



DSC_8668.jpg

DSC_8647.jpg


+ budżetowe stereo





a teraz to wygląda tak


Sony KDL 65W855C


image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg
 
Ostatnia edycja:

WiTT

New member
Bez reklam
Bardzo fajny przegląd historii zmian, w domu i w w rozwoju audio :) świetna sprawa, gratulacje i nie przedstawaj ;)
 
Do góry