[Nasze Zestawy AV] Jaskinia Mordoru

Savron

Well-known member
Bez reklam
Witam i zapraszam do jaskini z Mordoru:) :p Miłego oglądania:D Chociaż za bardzo czego z elektroniki nie ma do oglądania, ale obiecuje w bliskim czasie to zmienić. Pozdrawiam.


savron-albums-kd-picture474-dsc08454.jpg


savron-albums-kd-picture473-dsc08490.jpg


savron-albums-kd-picture472-dsc08491.jpg




***************l


photos upload


image upload without registration


upload image online


upload gambar


image ru


upload pictures


free upload pictures


free upload image


upload an image


hosting images


image upload


img


how to do a screenshot on a pc


print screen windows


upload img


gif upload


image hosting site no sign up


windows 7 print screen


post a picture


image upload


uploading pictures[/QUOTE]
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To mi się trafiło, właśnie siedzę na projekcji po seansie, przeglądam internety i co ja "paczę" ;) wszystko w pełnej krasie.
Pięknie się to prezentuje, figurki zacne. Jutro coś więcej napiszę ;)
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Całkiem duzo tego:).
Figurki 1-wsza klasa.

Jak bedziesz sprzedawał tego 9155 to daj znac, moze znajde nowego nabywce;).

BTW jak te celany vs jamo?

Pzdr
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak jak Kolega napsial wycieczki można oprowadzać - o ile osoby lubią takie klimaty tak jak MY - bardzo fajnie, a odnośnie sprzętu - Kolego wielu marzy by mieć coś takiego, a nie mają i może nigdy nie będą mieć - także nie przesadzaj :).. ile metrów ma ten pokoik? Pozdro..
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Sauron figurki są przepiękne, widziałem je na żywo i mi koparka opadła... ;-) stałem przed nimi i je chyba z godzinę podziwiałem.. ;-) Odwzorowanie szczegółów poprostu miażdży... Masz swój mały świat, gdzie po pracy wchodzisz się odprężyć i wyluzować.
W Twoim przypadku nie chodzi o salony, metraż i nie wiadomo jaki sprzęt ale o wielkie serce jakie wkładasz w swoje Hobby. Co niektórzy już też się o tym przekonali w tym ja... ;-) Za co jesteśmy Cię bardzo wdzięczni. ..;-)
Masz swój Mordor, gdzie można nacieszyć swoje oczy, posłuchać ulubionej muzyki oraz obejrzeć ciekawy film a ponadto zaprosić znajomych na pozwiedzanie kolekcji bo jest przepiękna. . ;-)
Ponadto masz również okazałą kolekcje płyt na półce co również robi wrażenie, prawdziwy z Ciebie kinoman.. ;-)
Ps. Jak zobaczyłem nagrobek PS3 to padlem... ;-)
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Dał byś fote jak to masz ustawione i gdzie, bo jakoś wyeksponowane predatory muszą być :D

Super, a playstation mnie rozwaliło :D
 

collider

New member
Bez reklam
Ze sprzetu tak naprawde to tylko bluray zasluguje na uwage. Reszta to ....zartuje :) ;)

Piekny sprzet i jeszcze piekniejsza kolekcja. Nagrobek dla PS masakra :). Widac kto tu jest prawdziwym kinomaniakiem. Gratuluje.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
a gdzie uruk-hai?
:( Nie mam. Ciężki do zdobycia. Poluje już 2 lata. Rarytas.
Całkiem duzo tego:).
Figurki 1-wsza klasa.

Jak bedziesz sprzedawał tego 9155 to daj znac, moze znajde nowego nabywce;).

BTW jak te celany vs jamo?

Pzdr

Mogę Ci sprzedać nerkę albo wątrobę.:p Heco vs Jamo , to tak jak Mers vs Zaporożec.:D Przepaść.

Wszystkim dziękuje za miłe słowa. Ale to zasługa BIPO.:popcorn: Ja by nie dał rady tak sfotografować. Bo nie umiem a do tego nie mam lustrzanki i nie zamierzam ją mieć. Zbędna. Fotografowanie to nie moja działka. Pozdrawiam.
 
Do góry