[Nasze Zestawy AV] Jaskinia Mordoru

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Krzychu tylko zastanawiam się kto większą zabawę będzie miał wtedy ... :) celnik czy Twoja osoba..
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie :) , poszperałem trochę i faktycznie jest to oryginalny produkt dostępny u producenta. Gość mówił prawdę.
Ooo, Wielki Panie Ciemności, Władco Mordoru ( to zamiast Sauronika :D ), wpisz w szukajkę McIntosh clock to zobaczysz ceny. Na Polskie 6-7 tys :D
W sumie dobrze ,że aż tyle kosztuje sam zegar.
Gdyby go miał, to musiałbym dobrać resztę systemu do zegara :D

Brak mi słów. Żeby zegar kosztował 2000 $, bo to zegar od McIintosh ??? Dobre.Dobre.
Teraz wiem czym zajmie się. Szukam wskażniki analogowe i zaczynam robić zegarki.
Logo będzie F...ckIntosh obiecuje i gwarantuje;-) Małym problemem może być podświetlenie. Reszta to nic skomplikowanego.
Jak myślisz KR, dobre logo? F...ckIntosh :D Czy ja kurde nie jestem Wielki?:D
I cena mizerna. Fotki pokoju kinowego.;-):D:D:p
 
Ostatnia edycja:

SternQuest

New member
Savron, szacun właśnie obejrzałem...chyba zacznę zbierać figurki i będę je oglądać jak filmy :) Gratuluję kolekcji. A swoją drogą jaki jest koszt takich figurek i gdzie to można dostać?
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Savron, szacun właśnie obejrzałem...chyba zacznę zbierać figurki i będę je oglądać jak filmy :) Gratuluję kolekcji. A swoją drogą jaki jest koszt takich figurek i gdzie to można dostać?

:) Dziękuje.
Co do zbierania, to pomyśl z 10 razy najpierw, bo to uzależnia. Mocno. A największy problem , to tę cholerne pudła , które nie możesz wyrzucać. Całe poddasze mam zastawione tymi cholernymi pudlami :twisted:
Co do kosztów i tematów , to podaję link: zapoznaj się.;-)
Sklep internetowy Aliens Group. Do tego masz e-bay i td. Ja nie kupuje na e-bay bo nie chcę ryzyka.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zaraz zaraz, stopklatkę to Ty masz, u mnie ciągle brak
pol_pl_Zegar-klaps-filmowy-731_1.jpg

Produkcja idzie pełną parą ;)

stopklatka.jpg
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Dokładnie, za nie które okazy można już dobrej klasy sprzęt kupić ale jakość odzwierciedlenia szczegółów miażdży. Na żywo te figurki robią niesamowite wrażenie, z tym że nie wiem jak by Twoja druga połówka na to zareagowała jakbyś jej np. takie popiersie predzia lub aliena w salonie wyeksponował...;-)
 

SternQuest

New member
No właśnie widzę że rozbieżność cenowa dość duża. Ale zdaję sobie sprawę że pewnie te droższe to prawdziwe dzieła sztuki. Może lepiej na razie zainwestować w jedną a porządną, i ładnie ją wyeksponować... a później się zobaczy. Tylko tak jak Bipo mówi : Co na to żona...? ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Brak mi słów. Żeby zegar kosztował 2000 $, bo to zegar od McIintosh ??? Dobre.Dobre.
Teraz wiem czym zajmie się. Szukam wskażniki analogowe i zaczynam robić zegarki.
Logo będzie F...ckIntosh obiecuje i gwarantuje;-) Małym problemem może być podświetlenie. Reszta to nic skomplikowanego.
Jak myślisz KR, dobre logo? F...ckIntosh :D Czy ja kurde nie jestem Wielki?:D
I cena mizerna.
Ty już dobrze wiesz co ja myślę ;)
Fotki pokoju kinowego.;-):D:D:p
Co ja z Toba mam... ? :)
Produkcja idzie pełną parą ;)

stopklatka.jpg

Może nakręcimy już kolejną część?
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
:D:D:D Co znów? W kapcach ? :D:D Niezreformowany ten Piramida;-):p
Zapomniałem: z prawej czy z lewej strony?;)
 
Do góry