[Nasze Zestawy AV] Jaskinia Mordoru

sentyzibi

Well-known member
Armanig Ok. Masz rację i zgadzam się z Tobą. Tylko czytając tamten wpis, od razu przypomniały mi się moje doświadczenia, te negatywne. Jako że żyję w UK, to pomyślałem, iż nie tylko w naszej Ojczyźnie są podobne historie, które człowieka wkur... i wcale nie są to przypadki marginalne.
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Piszesz o audiofilskim zegarku :D
XL_McClock_Angle.jpg
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam


Niestety ale to wina organizatora przetargu. Organizować przetargi też trzeba umieć i trzeba mieć o tym pojęcie. Wiem bo sam, nie pierwszy i ostatni raz dałem ciała przy organizacji przetargów....

Po pierwsze, to do organizatora przetargu należy stworzyć "schemat punktacji" aby dało się obliczyć średnią.
Nikt nigdy nie pisał że kryterium ceny musi być najważniejsze (tańszy wygrywa), może być kryterium czasu realizacji, kryterium energochłonności itp.

Tworząc przetarg punktujesz jakie czynniki będziesz brał pod uwagę i jak ważne będą one dla ciebie. Tylko debile robią przetarg z tylko jednym czynnikiem - ceną.

Przykład kupno samochodu:
Kryterium ceny od 100tys - 200tys - punktacja 0 - 10pkt
Kryterium Emisja spalin: Euro <4 - 0pkt, Euro 5 - 2pkt, Euro 6 - 5pkt
Kryterium Moc silnika <100km - 2pkt, 100 - 130km - 5pkt, >130km - 7pkt
Kryterium Zużycie paliwa : <9 l/100km - 5pkt, >9 l/100km 0pkt
I tak dalej i tak dalej.....


Jak zauważysz niekoniecznie cena wygra w przetargu. A taki przetarg jest bardziej uczciwy bo dilerzy samochodów mogą dopasować ci jak najlepsze auto do twoich wymagań (do twojego schematu punktacji). Sprzedawca nie wie, na czym ci zależy...

To że ktoś nie pisze kar, to też jest jego strata...... nie raz dałem dupy w tym przypadku. Bo nie dopilnowałem umowy.
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Taki tam. ;-) Część pierwsza skończona. Drugi będzie gruby i lepszy :twisted: Mam nadzieję :)
W razie czego , to wszystko KRYSZTOFRADIO:mrgreen: Jego logo , jego konstrukcja:grin:
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Aż szkoda za szafką chować.
Ja to bym ekspres do kawy podłączył bo kabel mam na wierzchu :D

Nie ma sprawy. Załatwiono.:popcorn: Będziesz miał audio-vudu ekspres ;-)
Czekam na normalne wtyki. Te od Oyaide, popsułem. Tak naprawdę oni tylko dobrze wyglądają. Jakość "made in China" , to tragedia. Więcej nigdzie ze szkłem ( niby szkłem) nie kupie.
Jaki oploty chcesz?:mrgreen: Teraz mam magazyn oplotów. :mrgreen:
Znalazłem bardzo fajne oploty. Czekam na nich.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Savron, już gratuluję Baliemu :)
Czyli podczas rozmowy telefonicznej chodziło ci o tę karteczkę? :)
OK, posiedzę po robocie :)
Ma być in English czy Polish?
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Savron, już gratuluję Baliemu :)
Czyli podczas rozmowy telefonicznej chodziło ci o tę karteczkę? :)
OK, posiedzę po robocie :)
Ma być in English czy Polish?

Nie, Krzysztof, nie dobrze zrozumiałeś. Wpisz w gogle kabli DaVnci, tam zawsze do opakowania dodają piękna kartkę z opisem i taki tam bzdury odnośnie tego ze to super-kabel wykonany w pozaziemskiej technologii na kosmicznej stacji i td.:mrgreen:
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
"NASTY MONKEY" przedstawia: :p
LIPET vel DrWredman, zrobiłem to dla Ciebie.;-)
Proszę Pana ,zapraszamy do Mordoru.;-)
Zamówiłem naklejki zrobione z Twoją pomocą !(Logo" Armani Audio cóż tam studio:D") , tak co Panie , to nie tylko moja robota , a Twoja też. Do zobaczenia, Doktor. :p
 
Ostatnia edycja:

DrWredman

Active member
O la la cóż to za cudeńko. :)
Mój ekspres dozna szoku i z wrażenia sam się będzie odkamieniał ;)
A może jednak podłączę do ampli... ale kto go tam zobaczy za szafką?

Marka Armanig zobaczyła światło dzienne
:) :) :) :)
WIELKIE DZIEKI
Odbiorę osobiście ale jeszcze nie wiem kiedy.
Dam znać.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Część druga. Tuning PS4 w parzę z innym Technics. :p;-)
Na drugiej fotce koncepcja , która będzie zrobiona za ....... może rok:D Może za dwa.:D
Gdzie jesteś , nasz "lampowy Guru"? :p
 
Ostatnia edycja:

Borixon

Active member
Bez reklam
Gdy kupowałem swego pierwszego Techcicsa to ten ze zdjęcia był moim marzeniem....

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Myślę że te klocki były marzeniem dla wielu osób w tamtych czasach.. dzisiaj jak się patrzy na klocki z tej firmy to buzia się śmieje.. i wspomnienia wracają...
 
Do góry