[Nasze Zestawy AV] Jaskinia Mordoru

Caparzo

New member
Bez reklam
Kable przyszły, p[odwieszone i podłączone.
lewy prąd jest ;)

12.jpg
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Wszystkich przepraszam za to ze nie odpowiadałem.
Po diagnozie u lekarza mam życie do i teraz.;-) To znaczy było bez cukru, teraz z nim, "kochanym":D
Ale szok psychiczny mam za sobą. Wracamy.

Teraz chcę spytać : czy któż z forum z Warszawy , przypadkiem nie zamierza jechać z Warszawy do Krakowa? Mam jedną rzecz , którą trzeba dostarczyć do Krakowa, do jednego z naszych forumowych kolegów. Problem w tym że jest niestandardowa. Ciężko wysłać kurierem , może nie dojechać w całości. Zapłacę z przyjemnością. ;-). Wymiary: 65cmx30cmx30. Dużo miejsca nie zajmie. Plesae. W razie czego na priv.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Wszystkich przepraszam za to ze nie odpowiadałem.
Po diagnozie u lekarza mam życie do i teraz.;-) To znaczy było bez cukru, teraz z nim, "kochanym":D
Ale szok psychiczny mam za sobą. Wracamy.

Teraz chcę spytać : czy któż z forum z Warszawy , przypadkiem nie zamierza jechać z Warszawy do Krakowa? Mam jedną rzecz , którą trzeba dostarczyć do Krakowa, do jednego z naszych forumowych kolegów. Problem w tym że jest niestandardowa. Ciężko wysłać kurierem , może nie dojechać w całości. Zapłacę z przyjemnością. ;-). Wymiary: 65cmx30cmx30. Dużo miejsca nie zajmie. Plesae. W razie czego na priv.
Z priv to uważaj, ostatnio jaja.

Mistrz powrócił, ma się zdrów!!!

Witaj, dobrze Cie widzieć.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

DrWredman

Active member
Witamy ;)
Masz sporo do nadrobienia, więc lepiej wstrzyknij sobie podwójną dawkę bo nie dasz rady przetrawić tego co tu się nagotowało ;)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Witamy ;)
Masz sporo do nadrobienia, więc lepiej wstrzyknij sobie podwójną dawkę bo nie dasz rady przetrawić tego co tu się nagotowało ;)

Witam. Już "naczytałem sie".:( Ależ tu porobiło się. To wszystko Piramida.:D To on i to wszystko jego "sprawka".:p

LIPET, teraz na poważnie. Dasz rade zrobić logo. Chcę zamówić pudełko z grawerem. Na przykład: KR albo Henry Audio Style Company.:D;-) Taki tam , z laurami , pięknie , żeby można było to logo w pliku wysłać, tak żeby mi wypalili to logo na pudelku. ;-) Dłużny nie zostanę. :blagam:
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Przepraszam bardzo, ale Armanig Oryginal Audio Style - to nazwa już zastrzeżona :D
Niech będzie Henry Premium Audio ;)

Ups. Nu tak, masz racje.Zastrzeżono.:D
Ale, wiesz , jak może być Henry Premium, jak On swojego wątku i tego nie ma. Może po prostu Henry Company ;-)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
No tak, ale nie wiemy, czy Henry nie woli przysznic. Company to może w weekend, przy sobocie :D

Naczytałem się Waszych wpisów o tych kabelkach z bananami, z tymi wszystkimi bajerami. Chcę to zrobić. Ale po swojemu. Pudełko musi być z pięknym logo , lakierem i td. Zobaczę co z tego wyjdzie. A i tak , to Ty na tym znasz się. Muszę popytać , tylko nie dziś. Widzę że z tymi oplotami, to dużego wyboru nie ma. Tak samo jak z bananami i resztą. Muszę cóż wymyślić.
Ale jak dajesz zgodę , to mogę i logo zmienić.:D ArmaniG Oryginal Audio Style też nie kiepsko brzmi.:D
 

DrWredman

Active member
Witam. Już "naczytałem sie".:( Ależ tu porobiło się. To wszystko Piramida.:D To on i to wszystko jego "sprawka".:p

LIPET, teraz na poważnie. Dasz rade zrobić logo. Chcę zamówić pudełko z grawerem. Na przykład: KR albo Henry Audio Style Company.:D;-) Taki tam , z laurami , pięknie , żeby można było to logo w pliku wysłać, tak żeby mi wypalili to logo na pudelku. ;-) Dłużny nie zostanę. :blagam:

Damy rade, napisze na maila co i jak.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Gdzieżeś Ty bywał Czarny Panie? ;)
Przepraszam bardzo, ale Armanig Oryginal Audio Style - to nazwa już zastrzeżona :D
Niech będzie Henry Premium Audio ;)
Każdy znajdzie coś dla siebie:


Kris Reference Audio Company
KR & Sons Hi-Fi Acoustics Ltd
Kriss Audio Master Sound
Hi-End Class von Kristoff
Monte Cristo H-Fi
KRS - Kris Reference Sound
:D
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Gdzieżeś Ty bywał Czarny Panie? ;)

Każdy znajdzie coś dla siebie:


Kris Reference Audio Company
KR & Sons Hi-Fi Acoustics Ltd
Kriss Audio Master Sound
Hi-End Class von Kristoff
Monte Cristo H-Fi
KRS - Kris Reference Sound
:D



Wow! To mi podoba sie;-). Class fon Kristoff to chyba strzał w dziesiątkę :D
Nu to wtedy ogłaszam konkurs na najlepsze logo i nazwe:p. Do wygrania.........
Koszulka Savrona. Używana oczywiście :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry