[Nasze Zestawy AV] Jaskinia Mordoru

Savron

Well-known member
Bez reklam
HENRY, wiesz co to jest? ;) Wiesz , wiesz! Wymiary 40x50 cm. :p
Ja nie wiem jak gra Pro-Ject, ale .... logo i jego wygląd ma koszmarny. Zmieniłem to na litery Predatora. ;)
Szkło ciemny grafit, dystanse polerowane, płyta , filc. Waga 4 kg.
Pozdrawiam. ;)
Fotki jak zawsze "na poziomie światowym". Ale nie przejmuj się. Na żywo wygląda dużo łepiej.;-)
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Wiedziałem, że ty jesteś jednak Wariat :)
Normalnie słów brak, zawstydzasz mnie i chyba nie tylko mnie.
Niedługo z Krzyśkiem się u Ciebie zjawimy i poznamy osobiście tak niezwykłego człowieka.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Wiedziałem, że ty jesteś jednak Wariat :)
Normalnie słów brak, zawstydzasz mnie i chyba nie tylko mnie.
Niedługo z Krzyśkiem się u Ciebie zjawimy i poznamy osobiście tak niezwykłego człowieka.

Jaki tam niezwykły. :oops::oops::oops: Bez przesady , Panie HENRY.
Jestem zwykłym , okrągłym , siwym , niezreformowanym. Nic więcej.
Czekam.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Po pierwszej chciałem Wam wszystkim podziękować za miło spędzony czas.
Jestem bardzo i to bardzo zadowolony że poznałem Was.
Dziękuje: KR, Henry, Vectra. Wielki pozytyw z Was.:popcorn::)
Bipo, ten kurz i bałagan w mojej jaskinie , to Twoja wina:mrgreen: Do dziś mi wstyd. :cry:: Wybaczcie. To wszystko , BIPO.:krol:
Stan obecny: wszystko pospszątałem, kartony zaniosłem na górę , kurz wydmuchałem, bałagan skończyłem. :oops: Zapraszam ponownie.
A teraz mój nowy nabytek.:p Nie mogłem przejść obojętnym. Przechodzę na vintage. Serio.
Teraz jest nocna pora, jutro Was popytam , jak to wszystko podłączyć , żeby grało. Pytanko drugie: jakie kolumny do tego vintage kupić? Ja go w tym pokoju nie zostawiam , nie ma na niego miejsca. Będzie w sypialnie. Na noc podświatlane wskazniki, mi doktor przepisał. Żeby spać w spokoju. :p
Czekam na Wasze podpowiedzi.
Zestaw jest w stanie wprawie perfekcyjnym. Wszystko w nim śmiga. Nie chciał mi sprzedać wraz z kolumnami. Teraz muszę do niego zakupić kabli i kolumny. Podpowiedz cie.
Zamierzono zrobiłem "fotki" wraz z wieżyczką Onkyo. Aby było widać różnice w wykonaniu. Zestaw , który ma na karku z 20 łat , biję na głowę w kwestyj wykonania , nowoczesne badziewie z plastyku i niby aluminium. Już nie będę mówił o wadze.;-)
 
Ostatnia edycja:

DrWredman

Active member
Ale bomba.
Gdzieś ty to wyhaczył?
Vintage tak ta lala :)

Zrobisz fotki z tyłu i ogarniemy połączenia. Kiedyś było prościej niż teraz :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
MASAKRYCZNIE ZAJEDWABISTE!!! :)
Wielki szacun i gratulacje. Prze telefon nie mogłem sobie tego wyobrazić, no i te wskaźniki retro... O wadze świadczą chociażby boczne uchwyty - już sobie wyobrażam.
Czyli co mamy w zestawie Graetz?
Kaseciak HSC 200, Wzmak HSA 200 i Tuner HST 200?
Jakie są z tyłu złącza? Dasz radę zrobić foto z tyłu? Ciekawe czy są jeszcze DIN?
Edit:
szukam w necie. Są RCA i to dość dobrze opisane.
Tuner do wzmaka kablami RCA w oznaczenia Tuner
Kaseciak do wzmaka w gniazda Tape
Głosniki do wzmaka
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Jaki kurz, widzieliście jakiś kurz....? :) o czym ten Sauron mówi. ...
Savron ale miny chłopaków jak zobaczyli Twoja kolekcje bezcenne. . ;-)
Sprzęcik pierwsza klasa, wykonanie to nie aktualny plastik-fantastik.... piękny zestawik idealny na lampkę nocna do sypialni. . ;-)
 
Do góry