[Nasze Zestawy AV] Jaskinia Mordoru

bubafat

Active member
Bez reklam
Dzieki.
Ze male nie szkodzi Na lampki sie nadaja. A wyslecie mi to za granice. Dobralbym jeszcze pare innych gadzetow
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Dzieki.
Ze male nie szkodzi Na lampki sie nadaja. A wyslecie mi to za granice. Dobralbym jeszcze pare innych gadzetow

Spytaj Caparzo. On tam "Bóg". Nie wiem czy jest u nich wysyłka po za Polską.
BUBAFAT, przecież to u was powinno być większy wybór i sklepy z figurkami.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
widziałem to na sklepie ale zakładałem że jest to jakieś maciupkie a to nawet spora wielkość.

:grin: W sklepie , takim specyficznym . dla takich nienormalnych jak ja:wink:
A adminem tego sklepu i forum , jest drugi ,"szalony szeregowiec Caparzo". :wink:

sklepu nie, ja tylko forum doglądam ;)
,
bubafat a tu w pl masz rodzinę ? moge ci kupić i przesłać na rodzine a oni ci wyślą jak czasem coś ci wysyłają ;P
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Nowa dostawa :)
Z lewej strony Piramida. Wiadomo za co.
Z prawej BIPO, bo mi olał totalnie. Nie dzwoni, nie przyjeżdża.:x:cry::cry:
Naklejki z loginem już zamówione :razz:
Mam nadzieje że nie obrażacie się :):p

Mój drogi Savronie, jak Ci mówiłem miałem teraz troszkę na głowie i broń Cie Boże nie zapomniałem o Tobie, odwiedzę Cię ponownie nie długo na 100% :eek:k:

Lampki nocne do sypialni Ekstra!!!!!!:eek:k::grin: Mina mojej żony jak się budzi i zapala bezcenna...:mrgreen:
A czemuż to mamy się obrażać przecież to naprawdę z....a rzecz...:)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie bez wątpienia najlepszy "gadżet filmowy" EVER!!!
Savron, zlituj się, bo mam bardzo obolałą szczękę - zbyt często grucha mi o podłogę ;)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
bubafat a tu w pl masz rodzinę ? moge ci kupić i przesłać na rodzine a oni ci wyślą jak czasem coś ci wysyłają ;P

Dzieki, ale staram sie unikac takich akcji.
Zreszta , za podpowiedzia armaniego, znalazlem na ebayu (UK), za 27q z przesylka, wiec juz po sprawie.
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Ja jak byłem u niego to mnie poczestował czymś dobrym. Jak zapytałem co to to odpowiedział że tajemnica szefa kuchni...
No to teraz już wiem co tak mi smakowało... ;-)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Coś Ty mi zrobił ? Bandyto :p:mrgreen::grin:;-)

P.S.
W chacie to nałapałeś ? :mrgreen:
O, tak. Całą rodzinkę mam w domu. :) Szczególnie jeden jest podejrzanie podobny do taty. :mrgreen: Cały czas pełza i wola, tata-tata. A taty nie ma. Na torentach cały czas siedzi. A tu cała rodzinka w komplecie. Tata z lewej , mama i dzieciaki.:mrgreen::p:razz:
Ja jak byłem u niego to mnie poczestował czymś dobrym. Jak zapytałem co to to odpowiedział że tajemnica szefa kuchni...
No to teraz już wiem co tak mi smakowało... ;-)

BIPO, wiedziałem że zgadniesz. Teraz będziesz tłumaczyć się przed tatusiem. :D Temu , z piramidalną głową. :grin:
 
Ostatnia edycja:

DrWredman

Active member
O rzesz ty... jakby to moja córka zobaczyła to by nawet do pokoju nie weszła :)
a już prawie dorosła. :)

Nowa dostawa :)
Z lewej strony Piramida. Wiadomo za co.
Z prawej BIPO, bo mi olał totalnie. Nie dzwoni, nie przyjeżdża.:x:cry::cry:
Naklejki z loginem już zamówione :razz:
Mam nadzieje że nie obrażacie się :):p
 
Do góry