[Nasze Zestawy AV] Moje KD :]

ArekBinek

New member
Tak sobie wygląda sprzęcik po ustawieniu. Gra rewelacyjnie :D
Marantz SR5009+Dali Zensor 7

W przyszłości będzie rozbudowany do 5.0 albo i może do 7.1 ale to się zobaczy ;)


4MhsXZv-3oih8-7_m71CCSutC3Gu_7YYJpoZvCcectUDkwLDLxsu2qPYfpJ8LMtEr_YXNeHm_WUDAOIy0fGd_jjdYYWYtuP0w24bNW2SsX6-nM9TQd8Q3zBsdFuMfX-1c9AyM5ell3N-PvkqzytKXhVH-eTHe0OMzFhavuCUzxvFfCtkDBAnTR8FpLJoFMLjQ6htIbvxAn9qFn87EdAJHRUc4tyIPpLt44KOgpPgDxsMxD5EC0D5eZ04OFWo1-jBdLB7l0s9V5Wcx5q_ZYy5jAgedtNHBQSp_Skkhg_FeIt7Gb3Y9dUNSQMQ5tlsJTZS_hDbweE0jjNAgNgkLTad-yJobRXxxD9_eH6GthRXF9NIKXyKGqh8EK3NUjm-T_gBnL5BzDLMobEfU8zZm1mLZI0d5rybVK7jHsXhz5gThYoxdLqVp1zQTBgPzS2i8wca3umPafU-qPwjAlnQvhjfS9zOa5cLaLQuxENsT8FCYAi2AhaY0bLLzsbZn7MATQeZFwWL9P9xHdzCX4toxIPVqbSF63pEY6flvbbKQTLLFrA=w990-h657-no

4MhsXZv-3oih8-7_m71CCSutC3Gu_7YYJpoZvCcectUDkwLDLxsu2qPYfpJ8LMtEr_YXNeHm_WUDAOIy0fGd_jjdYYWYtuP0w24bNW2SsX6-nM9TQd8Q3zBsdFuMfX-1c9AyM5ell3N-PvkqzytKXhVH-eTHe0OMzFhavuCUzxvFfCtkDBAnTR8FpLJoFMLjQ6htIbvxAn9qFn87EdAJHRUc4tyIPpLt44KOgpPgDxsMxD5EC0D5eZ04OFWo1-jBdLB7l0s9V5Wcx5q_ZYy5jAgedtNHBQSp_Skkhg_FeIt7Gb3Y9dUNSQMQ5tlsJTZS_hDbweE0jjNAgNgkLTad-yJobRXxxD9_eH6GthRXF9NIKXyKGqh8EK3NUjm-T_gBnL5BzDLMobEfU8zZm1mLZI0d5rybVK7jHsXhz5gThYoxdLqVp1zQTBgPzS2i8wca3umPafU-qPwjAlnQvhjfS9zOa5cLaLQuxENsT8FCYAi2AhaY0bLLzsbZn7MATQeZFwWL9P9xHdzCX4toxIPVqbSF63pEY6flvbbKQTLLFrA=w990-h657-no
 

samfisher74

New member
Fajnie to skomponowałeś , jeszcze tylko powieś tv centralnie , ampli też chyba by lepiej na środku wyglądał
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Ładnie, białe fajnie się komponują.
Może odsuń trochę kolumny od ściany, na zdjęciu wyglądają jakby za bardzo do nie "przylegały" . Zobacz czy będzie różnica ;)
 

ArekBinek

New member
kolumny są około 20 cm od ściany a więc powinno starczyć a oprócz tego mam fajnie kolumny równo z meblami z przodu ;)
Naklejki już ściągnięte :)

Co do tv żeby dać centralnie na środek to nie mogę tego zrobić, a dla tego że mam poprowadzoną rurę do przewodów w ścianie i to jest max przesunięcie żeby nie było widać dziury. Z początku jak robiliśmy remont były inne założenia miał być kominek po prawej stronie więc telewizor poszedł bardziej w lewo, po całym remoncie kominek odpuściliśmy i dla tego teraz tak to wygląda. W przyszłości może będzie trochę większy tv to się samo wycentruje :p
 

vectra1

Member
Bez reklam
Gratulacje, fajny zestaw i mój styl.

Fajny zestaw. Sporo ostatnio Zensorów się pojawia u nas na forum :)

Właśnie miałem pisać, że chyba coraz więcej ludzi docenia uniwersalność Zensorów w połączeniu z dobrą ceną.
Tak jak koledzy pisali ampli na środek i będzie git.
Ps jak ściągniesz wazony/świeczniki będzie miejsce na blu-raya, wzmacniacz i parę innych klocków :D które pewnie niedługo kupisz ;)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Przesuń szafkę w prawo, wywal to coś żółte oraz kieliszki tak aby rtv-ka miała sam sprzęt i będzie ok. Masz dużo miejsca na dużo sprzętu więc powodzenia w łapaniu króliczka..;-)
 

Rafal7

Banned
Naprawdę ładnie się to zgrywa, nawet te kolumny wyglądają ładnie mimo to że zupełnie mi się nie podobają
Poodkręcaj te antenki z tego amplitunera.:p:p
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Bardzo ładny zestaw,GRATULUJĘ.
Ja bym jednak spróbował odsunąć trochę dalej te kolumny od ściany ;-)

"GERONIMO", :popcorn:. Jak tam Wielki Boa? Zapomniałem znów jak ma na imię. Niech mi wybaczy. Pocałuj Go kochanego ode mnie. :popcorn:
"ArekBinek", przemaluj ściany, zerwę podłogę, TV pod szafę, naklejki do śmietnika, wazony/świeczniki pod sklep, antenki rozbić młotkiem , szafkę przesuń do kuchni , to cóż żółte podaruj wrogu.
To wszystko. Resztę podpowiedzą "współforumowcy" :D:D:D
A tak na serio, POZDRAWIAM i GRATULUJE.:popcorn: To tylko początek choroby , wszystko przed tobą. Czołem.
 

ArekBinek

New member
Ciesze się że podoba się wszystkim :p Dziękuje za dobre rady ;) w najbliższym czasie czyli jakoś może w styczniu albo lutym to bluray planuje ale cena z marantza nie powiem że spora, albo chociażby sam cd bo teraz przez stare dvd puszczam muzę.
"Savron" to się zgadza że to początek choroby bo już bym chciał mieś system 5.0 i zobaczyć jak to wtedy zagra ale nie da rady wszystkiego mieć od razu a więc systematycznie się to ogarnie.
"krzysztofradio" ja wybierałem sprzęt a kolor zostawiłem Żonie do wybrania ale nie powiem bardzo fajnie się to prezentuje :] a jeszcze lepiej gra :D
 

lobos

New member
Bez reklam
Tak sobie wygląda sprzęcik po ustawieniu. Gra rewelacyjnie :D
Marantz SR5009+Dali Zensor 7

W przyszłości będzie rozbudowany do 5.0 albo i może do 7.1 ale to się zobaczy ;)
Bardzo ładnie. Jedynie router mi nie pasuje na tej szafce ;-)
Zensor prezentują się świetnie ;-) Powodzenia w dalszej rozbudowie :)
 

ArekBinek

New member
Po długim czasie udało się dokupić dalszą część zestawu Dali zensor 3 oraz Zensor Vokal. Czekam teraz na uchwyty żeby zamontować to wszystko. Już się doczekać nie mogę jaki będzie efekt finalny :]
 
Białe Z7 piękne są. Bez maskownic bym zrobił, w Dali membrany fajnie wyglądają. Anteny można ukryć w Maranz a nie odkręcić a wifi i tak sprzęt będzie łapać na max. Dokładnie delikatnie szafkę przesunąć i będzie cacy ;)


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
R

Repugnant.

Guest
moje gratulacje bardzo ladnie sie to prezentuje.no i powodzenia w rozbudowie bo to dopiero poczatek sam zobaczysz a koledzy z forum pewnie potwierdza:)
 
Do góry