[Nasze Zestawy AV] Mój salon :-)

lobos

New member
Bez reklam
Oto mój salon :-D Pierwsze fotki na gorąco po ustawieniu sprzętu.
Marantz SR6008+Dali Zensor Set 5.1

image.jpg
image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg
 

Henry

Active member
Bez reklam
No, no.... :)
Gratulacje.
Jak wrażenia, porównanie do RFów?

ps. fajny TV, co to za model z takim krzyżem na środku (1 fotka) :D
 

lobos

New member
Bez reklam
Lobos napisz dlaczego jednak zensory, bo ja dalej nie mogę się zdecydować?
Problem z salonem w którym miałem odsłuchać te drugie ;-)
Wszystkie czynniki były za Dali (wymiary, wygląd, dźwięk który słyszałem wielokrotnie i za każdym razem mi odpowiadał, no i na koniec super cena wiadomo od kogo...) ;-)
Pozdrawiam Blackninja.

No, no.... :)
Gratulacje.
Jak wrażenia, porównanie do RFów?

ps. fajny TV, co to za model z takim krzyżem na środku (1 fotka) :D
Jeszcze ich nie odpaliłem, bo Dzieciak śpi, ale znam brzmienie Zensorów i na pewno jak dla mnie jest lepiej.
Dźwięczniej, muzykalniej, radośniej, z polotem, miło, ciepło i przyjemnie :p :-D
TV to najnowszy model UHD 8K stąd ten krzyż :p Taka moda ;-)
Tak serio to na szybkiego foty robione, bo chciałem się z Wami podzielić moją radością :-D Będą lepsze.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak serio to na szybkiego foty robione, bo chciałem się z Wami podzielić moją radością :-D Będą lepsze.

Cieszymy się razem z Tobą ;)
Sprzęcik zacny, teraz tylko jakiś tydzień z kalibracją i będziesz mógł oglądać filmy ;)
A tak na poważnie, jeszcze raz gratki!
Ps. Za godzinkę Ci odpiszę ;)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
co to za rysa na subie ??

Ten kominek jest dla ozdoby czy działa ? jak działa to ten głośnik dostanie po dupie od ciepła
 

lobos

New member
Bez reklam
co to za rysa na subie ??

Ten kominek jest dla ozdoby czy działa ? jak działa to ten głośnik dostanie po dupie od ciepła
Subik jest na szczęście bez skazy ;-) Chodzi Ci o tą "rysę" na głośniku w lewym, dolnym rogu? ;-)
To napis laserem Danish Audiophile Loudspeaker Industries :) Taki bajer ;-)

Kominek w sumie dla ozdoby. To elektryczny, więc się nie nagrzewa ;-)
Chociaż można nim grzać i daje ostro :) Efekt wizualny ognia fajny, ale to od czasu do czasu zwłaszcza w zimowe wieczory się włączy a tak to ozdoba.
 

vectra1

Member
Bez reklam
Bardzo przyjemnie to wszystko wygląda - gratulacje.
No i kolejna osoba z Zensorami na forum :) ostatnio jakoś dużo ich przybywa.

Dźwięczniej, muzykalniej, radośniej, z polotem, miło, ciepło i przyjemnie :razz: :grin:
To jest właśnie ten dźwięk, który mnie uwiódł, dodatkowo 3 razy lepszy design od konkurencji cenowej.
Teraz tylko wzmacniacz stereo i będzie komplet :grin:
 
Ostatnia edycja:

lobos

New member
Bez reklam
Lobos bardzo ładnie gratuluje. Dobry wybór z Zensorami. To kiedy będzie wzmacniacz? :)
No właśnie... wzmacniacz obowiązkowo i to jak najszybciej. Wiem, że bez niego to nie to samo :-(
Jednak wiadomo, że małymi łyżeczkami trzeba jeść ;-) To na pewno będzie mój kolejny zakup.
Później blu od Marantza i CD. Takie 4 klocki mi się marzą. Wymiana szafki RTV co by można mini wieżyczkę z tego zrobić i pełnia szczęścia jak dla mnie :p
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Lobos wreszcie dopiąłeś swego.... tyle czasu czytania i zamysłów ale w końcu nastała chwila kiedy masz już swoje 5.1. Teraz potrzebujesz tylko czasu na oswojenie się z nowymi kolumnami i ich barwą dźwięku a dalej to już zostało dopieszczanie....;-) Pomalutku a do celu kiedyś będziesz miał komplet nawet się nie obejrzysz....
Na kompie otworzona bardzo dobra strona większości znana...;-)
Odnośnie napisu na ścianie w inskrypcji japońskiej tzw. kanji to mógłbyś napisać po naszemu co oznacza..;-)
Kolekcja płyt BR na kominku rośnie w siłę...;-) Ja co prawda mam biokominek ale również w zimę sprawuję się znakomicie jak mojej za zimno to wystarczy odpalić a żywy ogień dostarczy odpowiednią ilość ciepła...
Jeszcze raz gratuluję a teraz jak mały w stanie to wygrzewaj Panie wygrzewaj...;-)
 
Ostatnia edycja:

lobos

New member
Bez reklam
Lobos wreszcie dopiąłeś swego.... tyle czasu czytania i zamysłów ale w końcu nastała chwila kiedy masz już swoje 5.1. Teraz potrzebujesz tylko czasu na oswojenie się z nowymi kolumnami i ich barwą dźwięku a dalej to już zostało dopieszczanie....;-) Pomalutku a do celu kiedyś będziesz miał komplet nawet się nie obejrzysz....
Na kompie otworzona bardzo dobra strona większości znana...;-)
Odnośnie napisu na ścianie w inskrypcji japońskiej tzw. kanji to mógłbyś napisać po naszemu co oznacza..;-)
Kolekcja płyt BR na kominku rośnie w siłę...;-) Ja co prawda mam biokominek ale również w zimę sprawuję się znakomicie jak mojej za zimno to wystarczy odpalić a żywy ogień dostarczy odpowiednią ilość ciepła...
Jeszcze raz gratuluję a teraz jak mały w stanie to wygrzewaj Panie wygrzewaj...;-)
Dokładnie! Cieszę się, że w końcu mam 5.1 ;-) Kto jak kto, ale Ty Kolego wiesz jakie miałem dylematy i myślenice co i za co? hehe! Udało się to cieszy :)
Stronka na kompie od rana do wieczora zarówno w domu na tel. jak i w pracy :) Każdy ma jakiegoś bzika :p
Co do napisu na kamieniu to ten akurat brzmi: Miłość przezwycięży wszystko. :-D Są jeszcze dwa inne, które miałem przyklejać na ścianie frontowej, ale jak do mnie dotarły to tylko ten jeden przeżył i miałem później domówić, ale jakoś tak zeszło i jest narazie tylko ten jeden ;-)
Płytki CD jak i filmy czy gry powoli rosną... Jak się trochę odkuję to jakiś stojak sobie walnę, ale na razie trzeba siedzieć na dupie :) Kalibruję właśnie i zabieram się za odsłuch...

Te Blu od Marantza to dla estetyki ? Bo innych za nie bardzo widać.

Ps.
Zestawił zacny
Blu Marantz'a nie ukrywam, że dla estetyki w dużym stopniu, ale również i dla poprawy jakości ;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lobos dużo radości z oglądania i słuchania życzę i zapomnienia o czymś takim jak serwis :) Fajnie jest czytać jak ludzie się cieszą od razu chce się żyć i nawet " ...taki klimat " nie jest w stanie tego zmienić... :)
 
Ostatnia edycja:

lobos

New member
Bez reklam
Gratulacje Lobos finału
Jak sprawuje ci się I jabłuszko
Dzięki ;-) Co do iMac'a to powiem Ci, że bez zastrzeżeń.
Kupiłem go ponad 7 lat temu jak się wprowadzaliśmy do domu i jedyne co to jakiś rok temu padł mi dysk.
W serwisie 500 wymiana a ja zakupiłem komplet torxów i trochę zabawy z tym było, ale sam wymieniłem i śmiga ;-)
Jestem z niego bardzo zadowolony. Bebechy jak na dzień dzisiejszy nie są top, ale OS X robi swoje. Nic się nie wiesza, nie przycina. Zero wirusów itp. Jak zdechnie to na 100% kupię drugiego ;-) Te nowe ultra slim są mega! ;-)
 

lobos

New member
Bez reklam
Lobos dużo radości z oglądania i słuchania życzę i zapomnienia o czymś takim jak serwis :) Fajnie jest czytać jak ludzie się cieszą od razu chce się żyć i nawet " ...taki klimat " nie jest w stanie tego zmienić... :)
Dzięki. Spełniło się moje marzenie ;-) Dokładnie. W takich chwilach nawet nasza szara, Polska jest różowa jak przez okulary :-D
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Dokładnie! Cieszę się, że w końcu mam 5.1 ;-) Kto jak kto, ale Ty Kolego wiesz jakie miałem dylematy i myślenice co i za co? hehe! Udało się to cieszy :)
Stronka na kompie od rana do wieczora zarówno w domu na tel. jak i w pracy :) Każdy ma jakiegoś bzika :p
Co do napisu na kamieniu to ten akurat brzmi: Miłość przezwycięży wszystko. :-D Są jeszcze dwa inne, które miałem przyklejać na ścianie frontowej, ale jak do mnie dotarły to tylko ten jeden przeżył i miałem później domówić, ale jakoś tak zeszło i jest narazie tylko ten jeden ;-)
Płytki CD jak i filmy czy gry powoli rosną... Jak się trochę odkuję to jakiś stojak sobie walnę, ale na razie trzeba siedzieć na dupie :) Kalibruję właśnie i zabieram się za odsłuch...


Blu Marantz'a nie ukrywam, że dla estetyki w dużym stopniu, ale również i dla poprawy jakości ;-)

Kiedyś się spotkamy przy coca coli to po wspominamy nasze dywagację do późnych godzin nocnych i co chwilę zapchanych skrzynek odbiorczych.....:cry:
 
Ostatnia edycja:
Do góry