[Nasze Zestawy AV] Denon X1000 + Monitor Audio BX2

katka10

New member
fajnie że sobie radzisz ale szlak by mnie trafiał jakbym miał przekładać kolumny w te i na zad...
Ja nie mam z tym problemu, radzę sobie i nawet odnalazłem sobie w tym przyjemność do bawię się z odległościami miedzy monitorami a miejscem odsłuchu, zwracając uwagę na scenę jaka się tworzy w danym ustawieniu.
 

collider

New member
Bez reklam
Za jedno nalezy sie podziw. Determinacja by posiadac i cieszyc sie sprzetem mimo, ze jak widac warunki nie sa sprzyjajce.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Za jedno nalezy sie podziw. Determinacja by posiadac i cieszyc sie sprzetem mimo, ze jak widac warunki nie sa sprzyjajce.

Dokładam się do tego co napisali koledzy....;-) Brawa się Tobie Kolego należą, że nie odpuszczasz nawet wiedząc że warunki lokalowe na to nie pozwalają. Tak trzymaj i witaj ,,w klubie pozytywnie nakręconych...;-)":mrgreen:
 

katka10

New member
No i rodzina się powiększyła. Mały dodatek w formie wzmacniacza stereo vintage ...Rotel Ra 611
 

Attachments

  • 20160527_122910.jpg
    20160527_122910.jpg
    321 KB · Wyś: 53

katka10

New member
Ogólnie wrazenia bardzo pozytywne, kolumny nabrały wyrazu, głebi i mocy.. Wiem że problemem jest tu sposób dostarczenia sygnału do wzmacniacza bo Ampli nie ma Pre out.. ale myslę ze bedzie trzeba kupic dac'a który bedzie podłaczony bezposrednio pod wzmacniacz i laptopa... bo to chyba korzystniejsze rozwiązanie niż zmiana amplitunera z Pre...
Zastanawiam sie tylko od jakiej kwoty zaczynają się rozsądne propozycje.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
To teraz gdy słuchasz stereo to wpinasz kolumny do wzmaka a gdy używasz kina to znów przepinasz je do ampli i wtedy wzmak jest nie używany??
DAC Ci nie pomoże tego razem spiąć, bierz lepszy amplituner.
 

katka10

New member
To teraz gdy słuchasz stereo to wpinasz kolumny do wzmaka a gdy używasz kina to znów przepinasz je do ampli i wtedy wzmak jest nie używany??
DAC Ci nie pomoże tego razem spiąć, bierz lepszy amplituner.
Nie kolego, kolumny są cały czas pod wzmacniaczem, A łączność między amplitunerem A wzmacniaczem jest mozliwa
Dzięki konwerterowi sygnału audio.
 

katka10

New member
PrZesiadka z samego Ampli na wzmacniacz. To była dobra decyzja...gra to tak jak nigdy wcześniej. Teraz czuję jakość I muzykalnosc...dźwięk jest tłusty. Pełen barw takich jak mi brakowało wcześniej...kolumny grają tak ze subwoofer stał się zbędny do muzyki.
 

artiz_

New member
Bez reklam
PrZesiadka z samego Ampli na wzmacniacz. To była dobra decyzja...gra to tak jak nigdy wcześniej. Teraz czuję jakość I muzykalnosc...dźwięk jest tłusty. Pełen barw takich jak mi brakowało wcześniej...kolumny grają tak ze subwoofer stał się zbędny do muzyki.
O jakim konwerterze audio piszesz? Link poproszę

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
 
Do góry