[Nasze Zestawy AV] Mój zestaw RTV !!!

3echo

Member
Bez reklam
No o czymś takim myślałem,ale jak są to trochę za duże a ja mam centralny nieduży.
U Ciebie to fajnie wygląda.
Ściągasz centrala i masz dostęp do kabli pod listwą.
 

katka10

New member
Myślałem o standach,ale nie mam miejsca na nie.
Dobry wybór.
3echo Polecam Ci postawić BX2 na stadach nawet takich małych (podstawy pod monitory) jak ja mam teraz (Zob. foto) - DIY z stali.. są ciężkie nie przenoszą drgań na inne elementy mebli- wg. mojej oceny i nie tylko, poprawiła się ich muzykalność.
Polecam..
 
Ostatnia edycja:

katka10

New member
kupione czy robione te standy?
Daj namiary.
Pomysł był mój, a praca znajomego ślusarza gdyż znalazłem 2 płyty stalowe w warsztacie i olśniło mnie że zamiast granitu można je wykorzystać. Na dobrym szrocie też dostaniesz za grosze, wcześniej pytałem w zakładach kamieniarskich to płyta granitowa z fazą, szlifem to 100-150 zł za szt.
A to robione za flaszkę...
 

samfisher74

New member
Kupiłem standy , odległość między kolumnami to około 190 cm, wysokość standów 50 cm , tak to teraz wygląda
 

Attachments

  • IMG_0127.jpg
    IMG_0127.jpg
    551,7 KB · Wyś: 54

Bipo

Active member
Bez reklam
Teraz to już inna bajka...;-) Proponuje podkładki pod kolce od standów bo sobie podłogę porysujesz, nawet nie wiedząc kiedy np. przy odkurzaniu...;-)
 

samfisher74

New member
Ale masz chłopie szczęście
Jakbyś widział gdzieś koło Ciebie jakieś fajne standy w okazyjnej cenie to mi kup ;)
Wiesz jak dzisiaj rano zobaczyłem ogłoszenie ( sprawdzam olx codziennie) to o 10 rano byłem u gościa ,okazalo się że prowadzi komis z meblami i ma czynne od 11- poczekałem , podejrzewałem że są w fatalnym stanie albo zniszczone . A tu zonk , stan bardzo dobry i prawie bez śladów użytkowania . Zaprawde powiadam Wam , miałem dzisiaj farta
 
Ostatnia edycja:

samfisher74

New member
Kiedy kupujesz podłogówki?;)
A teraz to się zastanawiam czy w ogóle kupie , kolumny się oddaliły od siebie o około 1m ale brzmią całkowicie inaczej , nie wiem jak to nazwać - może pełniej , więcej szczegółów słychać . Pewnie za jakiś czas znowu najdzie mnie faza na podłogówki ale na razie nie, teraz kolej na bx center
 
Do góry